Z řetězu utržené eXekuce v ČR nemají ve světě obdobu.....

1. září 2015 v 7:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no bodejť by měly. Čr musí být vždy celosvětově na prvním místě. Posuďte sami.....


Česká republika je jediným státem na světě, kde eXekuce na majetek občanů na základě rozsudku státního soudu může vykonávat soukromý subjekt (eXekutor) za účelem zisku, který převyšuje až 30x výši samotného dluhu!

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek

eXekuce, které představují výnosný byznys pro hrstku vyvolených, NÁS VŠECHNY prokazatelně EXISTENČNĚ OHROŽUJÍ a kohokoli z nás mohou finančně zruinovat. eXekutoři a na ně napojená mafie NENASYTNĚ VYSÁVAJÍ lidi ve finanční tísni, často právě ty úplně nejchudší. Je jim dovoleno zabavovat majetek jiných lidí než dlužníka a bezostyšně maximalizovat svůj mrzký zisk.
Exekuce porovnání nákladůExekuce porovnání nákladů

Česká republika je jediným státem na světě, kde eXekuce na majetek občanů na základě rozsudku státního soudu může vykonávat soukromý subjekt (eXekutor) za účelem zisku, který převyšuje až 30x výši samotného dluhu!
Česká republika je také jediným státem na světě, kde je možné vykonávat eXekuce naráz všemi způsoby dle zákona!

Exekuce porovnání EUExekuce porovnání EU

Obětní občan tak má zablokované účty v bankách, současně zabavené výplaty a současně zabavený také veškerý movitý majetek!

Pro dluh 1000 Kč /za škodu ve výši 24 Kč/ Vám v tomto pseudo-demokratickém státě eXekutor zničí život tak, že vám zablokuje příjmy a Vy nemůžete splácet běžné výdaje, půjčky, hypotéky, školné, stravné , pojištění, kabelovku, internet, družinu a na konci dluhového tobogánu druhotné platební neschopnosti Vám před výplatou nezůstane ani 24 Kč na jízdenku MHD, kterou to celé začalo!Exekuční pohledávka = rozborExekuční pohledávka = rozbor

Přímou odpovědnost za současný stav nese především vláda, obě parlamentní komory a prezident ČR.
Pokud zákony a soudy nechrání majetek a práva NÁS,SVÝCH občanů, je povinností výše jmenovaných jednat a učinit nezbytná opatření k jejich zajištění.

JE VŠAK ZŘEJMÉ A OČIVIDNÉ, ŽE TATO VLÁDA NEMÁ V ÚMYSLU NÁS CHRÁNIT, VLÁDA KTERÁ SVÉ OBČANY CHRÁNÍ,SVÝM OBČANŮM NASLOUCHÁ. V ČR BOHUŽEL POLITICI NENASLOUCHAJÍ, NAOPAK, STÁLE HLASITĚJŠÍ HLAS LIDU ZÁMĚRNĚ IGNORUJÍ. JE TEDY JEN A POUZE NA NÁS ABYCHOM PŘEDNESLI SVÉ POŽADAVKY NATOLIK DŮRAZNĚ, ŽE JE NADÁLE NEBUDOU MOCI IGNOROVAT.
NÁLADA NÁRODA DNES ZŘETELNĚ PŘIPOMÍNÁ ATMOSFÉRU JARA 1989, TAK JE MOŽNÉ, ŽE SE PROBLÉM JIŽ BRZO VYŘEŠÍ, I KDYŽ PONĚKUD MÉNĚ SAMETOVĚ, NEŽ SI NAŠI KRUTOVLÁDCI PATRNĚ PŘEDSTAVUJÍ.
PATRIOTISMUSPATRIOTISMUS

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alan alan | 1. září 2015 v 10:15 | Reagovat

Co loupežný nájezd vykonavatele žida (exekuce),to rána mačetou nebo kulka do palice.Je na čase,začít se bránit teroru.A propo,všimli jste si,že exekuce téměř výlučně likvidují bílé původní evropské obyvatelstvo???
Přesně podle znění Protokolů sionských mudrců.

2 Df Df | 1. září 2015 v 10:22 | Reagovat

Jo, jo vím o čem je řeč, sám jsem si tím prošel. Teda ne úplně sám, ale i s rodinou. Je to dřív jak na nový šaty a pak je to tobogán. Přesto exekutory lituju, jsou to ubozí chudáci kteří by se poctivou prací neuživili. Však už se to blíží, to jsem zvědav co budou dělat pak. No jednotit řepu na pole tak akorát.

Df

3 ôk ôk | 1. září 2015 v 12:22 | Reagovat

[1]:To říkám už pár let. Stačilo by 10 popravených vykonavatelů, +rozmáznout to na inetu, a tyhle exekuce by skončily. ČR by měla mezinárodní ostudu, až by se na netu a mainstreamu rozkřiklo, jak to tady funguje. Jenže lidi jsou připodělaní, tak radši spáchají sebevraždu sami!?! Je to už přes tisíc sebevražd kvůli zdejším exekucím. Češi nemají koule?

4 irini irini | 1. září 2015 v 16:27 | Reagovat

Ta "sv.a." klidně vyzvedne kdesi na soudu údaje o dluzích, které byly řádně zaplaceny a jde
peníze znovu vymáhat a jak jednají...
Vyřizovala jsem případ pro přibuzenstvo a kdybych neměla řádnou evidenci a doklady, tak bych platila a platila.
Exekutoři a naháněči lidí k bezdomovectví
jsou strašlivou skvrnou na Matičce Zemi.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.