Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR.....

5. září 2015 v 20:50 | prvopodstata
....bylo by dobré nad výzvou pouvažovat a připojit se dokud není pozdě.....

ProtiImigraci.cz

Výzvu podpořilo již 80640 osob.

Děkujeme, Váš podpis byl evidován

Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR

My, níže podepsaní občané České republiky, nechceme pasivně přihlížet tomu, jak naše státní instituce a političtí představitelé ztrácejí v této - pro náš stát přelomové - chvíli čas a nečiní to, co je podle Ústavy ČR jejich hlavní povinností. Tou je - na prvním místě - hájit zájmy a bezpečnost občanů České republiky. Masová migrace představuje zásadní ohrožení stability Evropy i jednotlivých členských zemí Evropské unie. Jsme konfrontováni se zásadní hrozbou pro budoucnost naší země.
Nejsme lhostejní k utrpení obětí válek a dalších katastrof současného světa, ale odmítáme manipulaci veřejným míněním založenou na zneužívání přirozených pocitů solidarity s migranty. Odmítáme převádět dnešní migrační problém na debatu o dostatečně vstřícném či nevstřícném přístupu Evropanů k jiným kulturám, náboženstvím, rasám a etnikům. Vidíme nepopiratelná rizika a hrozby plynoucí z umělého mixování nesourodých národů, kultur a náboženství.
Česká vláda se k dnešnímu nebezpečnému vývoji u nás i v celé Evropě staví váhavě a alibisticky. Dostatečně rozhodně nečelí narůstajícímu tlaku lídrů evropských velmocí, abychom - jako tolikrát v historii - obětovali své životní národní zájmy jejich politickým záměrům.
Pokládáme za nepřijatelné, aby pod hlavičkou EU, ale pod tlakem převážně Německa a Francie byla porušována pravidla schengenského prostoru a aby těm zemím, které se je snaží dodržovat - jako například Maďarsko - bylo vyhrožováno sankcemi EU.
Nesouhlasíme s tím, že oprávněné obavy velké části naší i evropské veřejnosti z ničivého přílivu migrantů jsou z oficiálních míst a z velké části médií bagatelizovány, umlčovány a skandalizovány. Různé elitářské politické skupiny - skryté za fasádou vědců, akademiků či domnělých mravních autorit - jsou naproti tomu vydávány za normu veřejného mínění.

Ze všech těchto důvodů vyzýváme českou vládu, aby

- zabezpečila vnitřní bezpečnost a vnější nedotknutelnost hranic našeho státu všemi prostředky, které má k dispozici (včetně využití Policie a Armády ČR). Aby zajistila dodržování právního řádu naší země i přijatých mezinárodních závazků a nedopustila vznik chaosu, který v souvislosti s migrantskou krizí již v řadě zemí - včetně našich nejbližších sousedů - existuje;
- na úrovni Evropské unie nepřijala žádné kvóty či podobná opatření, jimiž mají být migranti "přidělováni" jednotlivým zemím EU (i proti jejich vůli), a aby se zasadila o to, že země, které tvoří "vstupní prostor" pro imigrantskou vlnu, budou plnit své povinnosti, tedy vracet migranty do jejich zemí;
- trvala na dodržování platných smluv v oblasti azylové politiky, odmítla nátlak na jejich změny usnadňující a stimulující imigraci a další, dnes diskutované mezinárodní závazky či právní normy podřídila schválení občany České republiky v referendu, nebo případně požádala o takový mandát v předčasných volbách.
Podpis číslo jedna: Václav Klaus, 4. 9. 2015

Jméno:
Příjmení:
Město:
Email (nepovinné):
Souhlasím se zařazením své osoby do veřejně přístupného seznamu signatářů Výzvy

Na této stránce můžete výzvu podepsat.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rostislav Růžička Rostislav Růžička | E-mail | 6. září 2015 v 10:20 | Reagovat

Souhlasím i když Klause nemusím.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.