Video: Další exploze v Číně – výbuch v chemické továrně.....

2. září 2015 v 10:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no že by to měly na svědomí fotony a k tomu obzvlášť velké hodnoty Bovisů????? Není ale také vyloučeno že v tom mají prsty jiné mocnosti. Nevím, jak tohle všechno skončí, ale vím, že už to začalo. Podívejte se dobře na kratičké video. Nepochopitelné....
Jizlivá poznámka tm: zatím je to dobré, bouchají jenom chemičky. Horší bude až začnou atomové elektrárny. Tak to pak už bude ohne sranda. No a tak dále.....


V pondělí večer, 31. srpna, došlo k výbuchu v chemické továrně ve východní Číně, v provincii Šan-dong. Jak poznamenal Reuters, oficiální informace o výbuchu zatím nebyly hlášeny, získat informace z čínských agentur se nezdařilo, dosud také není známo, zda došlo ke zraněním.
Předtím, 12. srpna došlo k sérii výbuchů a k požáru v čínském městě Tjanťin, kde počet obětí dosáhl 150 osob a 22. srpna došlo k výbuchu rovněž v chemické továrně v provincii Šan-dong.
Zdroj zde
http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/home-page-map-China.jpg?d2e362
Provincie Šandong na východě Číny
Je to od 12. srpna již třetí výbuch na čínském území.
Jsou to všechno náhody?????
Ve městě Tjanťin se nachází největší počítačové centrum, které muselo být po výbuchu odstaveno. 11. srpna Čína devalvovala juan, později způsobila "černé pondělí" (po událostech se zvedla cena ropy a rubl snížil propad vůči dolaru). 23. srpna došlo k výbuchu i v Japonsku - na americké vojenské základně (Japonsko posiluje armádu, údajně kvůli obavám z Číny).
Související: zde, zde, zde
-Pozorovatelka- 1.9.2015

Celý článek si můžete přečíst také ZDE.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 2. září 2015 v 11:24 | Reagovat

na tom videu je ten první výbuch z 12.srpna.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.