TRANS-FORMATION? Člověk ztratil řeč lásky a Vesmíru!!!!!

4. září 2015 v 5:55 | prvopodstata tm |  Filmy
....film doporučuji zhlédnout a uvědomit si ho.....

Dovoluji si Vám krátce komentovat film, který dole uvádím. Vše, co jsem se Vám snažil po celá léta na osudu vysvětlit, máte uvedeno v jednom jediném filmu, který je nejlepším filmem (dle mého názoru) vytvořeným pro lidstvo. Vytvořený pro lidstvo, než dojede na konečnou stanici.

PRO KAŽDÉHO ČLOVĚKA NA PLANETĚ ZEMI BY TENHLE FILM MĚLA BÝT POVINNOST HO SHLÉDNOUT. (POVINNÁ ČETBA)

Ptáte se mne proč????? Je to nadmíru jasné. Člověk se stal na planetě Zemi nebezpečný sám pro sebe a pro celou lidskou rasu. Bylo to také řečeno v MATRIXU architektem. Člověk není v podstatě problém, ALE JEHO MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ.

Jeho myšlení a jednání je utvářeno domestifikací. Lidstvo se stalo samo sobě cvičitelem. Odmala hned po narození je formován svými rodiči a hlavně potom školkou, školou, střední a vysokou školou. Aby byl člověk v MATRIXU úspěšný, musí po celý život papouškovat a říkat to, co je v systému zavedeno. Běda jak člověk, který pochopil a prohlédl do jiných dimenzí, a má zároveň vysoké postavení, začne otáčet v jeho úvahách před kolegy či veřejně. MATRIX to velice dobře zařídil, bude naučenými papouškujícími AGENTY MATRIXU prvně zesměšňován, ponižován, udělají z něho blázna a nakonec vyhodí z jeho pozice. Ve filmu 13:20 - 17:08.


Cenu kterou za papouškování ale zaplatíte, nejsou už peníze, ale život VÁŠ SAMOTNÝ!!!!!

Každý jednotlivec je v systému držen levou částí mozku. Proto říkám, že levá část mozku patří do koše či do záchodu. Jste jí zotročeni. 18:04

Podívejte se, kolik jednotlivců neustále zastává vědu a vše s ní spojené. Protože systém VÍ, že tohle nebezpečí zde je, nasadí po celém světě do diskuzí jedince, kteří mají za úkol vymývat nadále mozky nesmysly přijatými vědou.

Proto se snaží systém nasadit všude jedince, aby na volně dostupných webech nemohla být šířena ta správná DATA. Poznáte je jednoduše. Odvolávají se na důkazy a na vědu a až přímo hysterickým způsobem za vědou stojí. Nepřipustí žádné odchylky. To jsou jejich vynikající AGENTI.

Člověk ztratil řeč lásky. Řeč zde není myšlena jako slovní forma vyjadřování. Je to projev každého člověka ke každému a k přírodě. Beze slov, bez mluvy. Pohledy a jednáním. Jakmile otevře člověk ústa v MATRIXU a řekne ,,já tě miluji", lže, lže a opět lže. Je to jeho levá mozková hemisféra. Má dojít k ovlivnění toho druhého, levou hemisférou, na kterou jsme byli naprogramováni. Podívejte se jak skoro veškeré lásky na planetě zemi končí. Soudy, nenávist, závist, nepochopení a někdy i vraždy. Ale na začátku byla přece láska. Ano, ta nepravá, slovní.

Podívejte se, kam vede věda, která lidsvo slučuje se stroji. Do totální katastrofy a konce lidstva. Přijdou, povede-li se jim to, "TRANSHUMÁNNÍ LIDÉ". Dnes už není vyhnutí. Jsme všichni zasaženi mikrotechnologií a mikročipy, které nakonec na povel antén mobilních telefonů vše aktivují a z člověka se stane BIOROBOT. Navždy. Zotročení navždy. Není tomu úniku. Chemtraily po celém světě to jistí a je to právě jejich hlavním úkolem z lidí udělat TRANSHUMANOIDY. Jedy a viry jsou jen produktem pro snížení populace. To je ta špatná zpráva pro Vás.Ta dobrá zpráva pro Vás přichází až nakonec. V případě že dojde k uvědomění lidstva o kterém neustále hovořím, člověk se opět stane sám sebou a vytrhne se sám z tohoto předurčení vědou a technikou. Bude to to slibované PŘEVIBROVÁNÍ. Jinou možnost už člověk nemá.

Nyní ale nastává situace, která rozděluje lidstvo na dvě kategorie. Na kategorii lidí, kteří si přejí převibrovat a na druhou, která má zájem jenom na MATRIXU a chránění MATRIXU zuby nehty.

Po 31.03.2013, kdy doposud nedošlo k uvědomění lidí a veškeré bytosti na planetě Zemi, dle Májské civilizace, měly možnost převibrovat, nyní se karta otočila.

Převibrování bude umožněno jen lidem, kteří jsou uvědomělí, jsou v kontaktu s přírodou, respektují zákony vesmíru a neřídí se vědou. NIKOLIV SLOVNĚ A PÍSEMNĚ, ALE SKUTEČNÝM KONÁNÍM A JEDNÁNÍM. Je ale nutné docílit KRITICKÉ HODNOTY LIDÍ, která povede k převibrování. Další dobrá zpráva je, že počet jmenovaných lidí se zvyšuje. Nemáme už mnoho času. Proto prosím (bylo by vynikající) buďte tak laskavi, tenhle článek a film pošlete co nejvíce lidem.Film 30:14


Milióny dětí vyhledávají lékaře a říkají: ,,Nic necítím. Necítím se být člověkem". To je dokonalým znamením, že lidé už nejsou ani schopni ztotožnit se s lidskou rasou, protože se už nacházíme uprostřed procesu dělení lidstva na dva tábory. Morgellony již udělaly své. Podprahová data neustále vysílaná do mozku dětí počítači, televizí a mobilními sítěmi, udělali také své.

Ptáte se, co z toho plyne?????

Tak jak Vám to řekli v MATRIXU.

BUĎ LIDÉ NAVŽDY ZVÍTĚZÍ NAD STROJI, NEBO STROJE NAD LIDMI.

Byl by to konečný kriminál se vším všudy.

Nenechte se tímto kratičkým článkem odradit a několikrát se podívejte kvůli uvědomění na film. Prosím, rozešlete ho co nejvíce lidem. Děkuji…..Vynikající vzkaz pro Vás v minutě 59:58 - 1:00:05 pomocí SMART METRU.
JEDINÉ ŘEŠENÍ, KTERÉ EXISTUJE, SE NACHÁZÍ V PŘIROZENÝCH ZÁKONECH VESMÍRU A V LIDECH, KTEŘÍ JEJ CTÍ.

.....s Láskou a úsměvem tomáš marný....


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 4. září 2015 v 8:33 | Reagovat

...a kam jako většina převybruje???

2 bantustan bantustan | E-mail | 4. září 2015 v 8:43 | Reagovat

ten mladík je PODIVNĚ ROZVÁŽNÝ https://www.youtube.com/watch?v=qDNH3VtzF-Y https://www.youtube.com/watch?v=D7M4roGt5bA

3 Amon Amon | E-mail | Web | 4. září 2015 v 9:10 | Reagovat

S dovolením článek zkopíruji a co nejdříve zveřejním. A děkuji TM za nová a důležitá DATA ;)

S pozdravem
Amon

4 .lak .lak | 4. září 2015 v 9:56 | Reagovat

nejschopnější putnovi, alternativcům do chrámu

5 Dozaj Dozaj | 4. září 2015 v 10:15 | Reagovat

[1]: Nikam. Jedná se v podstatě o dosažení nejvyšší duchovní úrovně-osvícení. Tělo Ti zůstane zde na zemi,ale Ty -tvoje duše-propojení-kundalíni-Boží jiskra-to je TA vibrace,která když se v lidech probudí a vystoupá do Kámešvary-8 čakra. Kundalíni je ONA,Kamešvára je ON.Celý život čeká,až se jeho milovaná pozvedne k němu a splyne s ní. Většině lidí se to stane jen v hodině smrti.
Při tomto propojení zažíváš chvíle nejvyšší blaženosti.
Doporučuji přečíst knihu A.Ignatěnka Škola života nebo J.M.Maška Zlatá brána otevřena-dala se stáhnout na Osud.cz
Mimochodem-když se začalo mluvit o Bovisech-já tvrdím od začátku,že jsou to vibrace indigových dětí,které se probouzí. Abychom tyto vibrace ustály,musíme mít čisté čakry-duši-zbaveni závislostí-proto někteří lidé mají zdravotní problémy,které je  nutí ke změně myšlení k nemyšlení-intuici-6 čakra.-)

6 Dozaj Dozaj | 4. září 2015 v 10:35 | Reagovat

[1]: Na www.vasilcuk.cz se dají stáhnout také důležité knihy.

7 Jan Jan | 4. září 2015 v 11:28 | Reagovat

[6]:...a děkuji za vysvětlení,ale do knih se dá vymyslet leda cos,hlavně když to tvrdí ti co to nezažili-vesměs doměnky,nebo vy někoho znáte kdo to dosáhl a žije?

8 bantustan bantustan | E-mail | 4. září 2015 v 11:41 | Reagovat

Ti,co z Milosti DOSÁHLI za života,NEMAJÍ TO MARNÝ,neCHVÁTAJÍ si z toho udělat byznys...A jen děti a zlí psi to postřehnou...Ještě pár židu z okultního pražského spolku...

9 Dozaj Dozaj | 4. září 2015 v 12:51 | Reagovat

[7]: Česko a slovensko jsou země probuzených mistrů. Kdo hledá-najde. Ovšem nejlepší je hledat v sobě.

10 Dozaj Dozaj | 4. září 2015 v 12:54 | Reagovat

[8]: Já z to mám kulový

11 Dozaj Dozaj | 4. září 2015 v 12:58 | Reagovat

[8]:blesk

12 Vladimír Vladimír | E-mail | 4. září 2015 v 20:03 | Reagovat

film jsem neviděl(poněvač nevím jak se spouští, :-) asi nejsem technický typ ) ale s toho co jsem přečetl výše mi je jasné,že je tady na Zemi vše špatně,ale jak to zlepšit,aby to bylo podle vesmírných zákonů a přitom přežít nějaký ten pátek v této společnosti,aniž bych nemusel emigrovat do pralesa,to mi ještě nikdo nevysvětlil...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.