Sledujte, jak úžasná GcMAF léčba zabíjí rakovinové buňky v reálném čase.. celostní lékaři kvůli tomuto ohromujícímu průlomu ´spáchali sebevraždu´!!!!!

6. září 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....poslední dobou se roztrhl doslova pytel s možností léčby rakoviny. Zde máte další možnost.....


Cervical-Cancer-Cells

Zdá se, že průlomová léčba rakoviny je důvodem, proč několik celostních lékařů bylo nalazeno "zasebevražděných" a nyní získává celosvětovou pozornost jako potencionální univerzální léčba pro rakovinu. Nový mikroskopický záznam vydaný First Immune ukazuje tento skvělý lék v akci - lidský protein GcMAF je vizuálně viděn, jak aktivuje tělu vlastní makrofágy, které jsou potom schopny atakovat a zničit buňky rakoviny prsu in vitro.

Zhruba dvouminutový videoklip, který byl zveřejněn na Youtube, odhaluje skutečnou léčebnou sílu GcMAF, lidského proteinu, který tělo vyrábí přirozeně, ale který někteří lidé postrádají či jej nemohou produkovat v dostatečné míře.
Dodáním aktivované verze této substance nitrožilně vědci ukázali, že imunitní systém může být plně ozdraven, aby zničil rakovinné buňky sám od sebe bez nutnosti chemoterapie nebo ozařování.


"Váš GcMAFG umožní vašemu tělu, aby se uzdravilo," vysvětluje webová stránka GcMAF.se, provozovaná First Immune. "U zdravého člověka bylo doposud objeveno 11 druhů působení vlastního GcMAF včetně dvou na buňky, tří vynikajících účinků na mozek a 6 na rakovinu. Kromě toho funguje GcMAF jako ´ředitel´vašeho imunitního systému."
Jak si všimnete na výše uvedeném videu, GcMAF slouží jako energizovaný mechanismus pro makrofágy, aby vyhledávaly a eliminovaly buňky rakoviny prsu. Neuvěřitelná mechanická činnost této substance je ukázána v úžasné jasnosti, a je dále popsaná v přidruženém pojednání nazvaném "Mnohostranná imunoterapeutická působení GcMAF na lidské buňky rakoviny prsu. ""Fotografie s odstupem času s prodlevou přes 60 hodin ukazuje rakovinovou monovrstvu.. zprvu se měnící ze zvrásněné po hladkou.. jak je rakovina ničena," prozrazuje First Immune. "Pak jsou rakovinové ´prsty´také snězeny a zničeny makrofágy."

Celostní lékaři ´spáchali sebevraždu´ kvůli GcMAF, které hrozí, že rakovinový průmysl připraví o živobytí
Zkratka pro Globulin component Macrophage Activating Factor, GcMAF se tak právě stala primárním zaměřením výzkumu prováděném Dr. Jeffem Bradstreetem, M.D., a lékařem z Floridy, jenž byl nalezen, jak plave mrtvý v řece v červnu tohoto roku. Jeho náhlá smrt byla okamžitě ohodnocena jako sebevražda, ačkoli měl v hrudi střelnou ránu což naznačuje, že byl zavražděn.
Sebevražda doktora Bradsteeta byla pouze jednou z přibližně sedmi dalších, které se všechny udály ve zhruba stejném čase a všechny uvnitř celostně léčící komunity. Dr. Bradsteet a jeho nyní mrtví kolegové byli všichni zapleteni ve výzkumu zaměřeném na potenciál GcMAFu jakožto léčby a léku na rakovinu, který nemá smrtelné vedlejší účinky jako konvenční metody léčby rakoviny.
GcMAF vlastně rakovinu samozřejmě neléčí - pouze poskytuje munici, kterou potřebuje imunitní systém těla, aby vymýtil a vyléčil rakovinu samotnou přirozeným způsobem. A toto představuje hrozbu farmaceutickému průmyslu, který profituje ve výši biliónů dolarů ročně z agresivní propagace šarlatánských metod, jako jsou chemoterapie a ozařování, u nichž obou se ukázalo, že způsobují ještě více rakoviny.
"GcMAF a/nebo orální Colostrum MAF makrofágová aktivační terapie je indikovaná v léčbě jakýchkoli nemocí, kde existuje imunitní dysfunkce nebo kde je imunitní systém ohrožen," vysvětluje webová stránka kliniky z Japonska, která prodává orální formu GcMAF.
Kromě rakoviny nemoci uvedené jako vhodné pro léčbu GcMAF zahrnují:

Rakovina
Autoimunitní nemoci
Epstein-Barr Virus (EBV)
Hepatitis B virus (HBV)
Herpes Simplex Virus (HSV)
Cystitida
Hepatitis C virus (HCV)
Roztroušená skleróza (MS)
Zánět močového ústrojí (UTI)
Poruchy autistického spektra (ASD)
Revmatoidní artritida (RA)
Endometrióza
Syndrom chronické únavy (CFS)
Borelióza (Lymská nemoc)
Porucha z nedosatku IgA
Myalgická Encefalomyelitida (ME)
Infekce mykobakterie
Parkinsnova nemoc
Tuberkulóza
Fibromyalgie
Lidský papillomavirus (HPV)
Systémový lupus (Systemic lupus eryhematosus, SLE)
HIV AIDS
Horečka dengue
Zápal plic
Bradavice způsobené virovou infekcí
Norovirus
Virus malárie (flu)
Herpes simplex virus (HSV)
Horečka Q (Coxiella burnetii)
Syndrom polycystických vaječníků (PCOS)
Neštovice (varicella zoster virus)
Psoriáza
Infektce dýchacího ústrojí
Ulcerativní kolitida, Crohnova nemoc
Cukrovka typu 1 (T1DM), cukrovka závislá na inzulínu (IDDM)
Cukrovka typu 1,5, latentní autoimunitní cukrovka dospělých (LADA)

Čtěte o dalších protirakovinových léčbách z nezávislých médií na AntiCancer.news
Můžete také provést vlastní výzkum jiných typů léčb rakoviny na TruthWiki.org
Zdroje pro tento článek zahrnují:

Pátek, 28. srpna 2015, autor Ethan A. Huff, kmenový autor
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 FL FL | 6. září 2015 v 7:42 | Reagovat

DOŽÍVAJÍ SE 120 LET, RODÍ DĚTI DO 65 LET A NIKDY NEMAJÍ RAKOVINU. JAK TO DĚLAJÍ?
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6557-dozivaji-se-120-let-rodi-deti-do-65-let-a-nikdy-nemaji-rakovinu-jak-to-delaji

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.