Šest padlých andělů jsou skutečností a začínají se lidem pomalu představovat.....

3. září 2015 v 13:59 | prvopodstata tm převzato |  Články
....bafomet je ve skutečnosti ďábel, který je tvořen 6 padlými anděly. Nejsou to hmotné bytosti, ale mají možnost vstoupit do kohokoliv.
Nejedná se o žádné konspirační teorie, je to tvrdá realita. Pro mnohé nepochopitelná a šokující, ale pravdivá. Kdybyste někde na internetu našli sezení s 23 bratry, které se konalo 3 kilometry pod Vatikánem dne 06.01.2003, dozvěděli byste se zarážející a až nepochopitelné skutečnosti.
Je tam třeba naprosto přesně skoro detailně vysvětleno, co vše se bude odehrávat v následujících letech. Skutečně s odstupem času se vše vyplnilo a splnilo. Poslední dění, které jim zatím nevyšlo ale je v perfektní přípravě a v plném běhu jsou černí "emigranti" do Evropy, které mají vyvolat občanské války v celé EU aby potom plynule přešly do III. světové války. Svět je jimi řízen přes 23 bratrů, kteří jsou rozděleni po celém světě.
Mají ale jeden problém, který sami přiznali svým bratrům. Ten problém jsou původní obyvatelé planety Země, ze kterých mají velikou obavu. Pro lidi, dle jejich slov, je to poslední možná šance záchrany lidstva.

Můžete se pokusit najít na internetu video KARDINÁL JUDAS. Přeji mnoho úspěchů. Když se někde objeví, je hned vymazáno.....
Chrám Satana odhaluje masivní sochu Bafometa v Detroitu


leadbaphV Detroitu proběhlo odhalení sochy Bafometa vysoké téměř 3 metry o váze 1,5 tuny, které bylo označeno za "nejvýznamnější satanistickou událost v historii". Chrám Satana odhalil dne 26. července masivní bronzovou sochu Bafometa sedícího na trůnu, před kterým stojí dvě děti a vzhlížejí k němu s obdivem. Odhalení se konalo v průmyslové budově poblíž řeky Detroit poté, co pokusy o instalaci sochy v blízkosti památníku Desatera přikázání v prostoru vládní budovy státu Oklahoma ztroskotaly.

ultimate-baphomet-e1438613273970
Okřídlený symbol dvou propletených hadů (caduceus) na Bafometově klíně představuje ztopořený penis. V kombinaci s dvěma dětmi, které k němu vzhlížejí, je tato socha skutečným potvrzením oblíbené posedlosti okultní elity.
Vlastnímu odhalení předcházela oslava, na kterou se sešly stovky hostů. Před vstupem do prostoru byli hosté požádáni o podepsání smlouvy"o zaprodání jejich duší Ďáblu" - tímto způsobem se zároveň zabránilo vstupu a přítomnosti protestujících. Návštěvníci slavili pod rudými světly za výkřiků "Ať žije Satan" (Heil Satan) při hudbě kapel a DJů, kteří se střídali na jevišti pod velkým rudým obráceným křížem. Oficiální představitelé Chrámu Satana pronášeli proslovy po boku dvojice mužů obnažených do půl těla, kteří stáli se svícemi v rukou po obou stranách bronzové sochy.
hqdefault (2)
Hosté tančili a radovali se pod obráceným křížem.
Lístky na tuto akci se prodávaly v ceně od $25 do $75 a vybrané peníze šly na podporu práva na potrat, což je jeden z nejdůležitějších zájmů Chrámu předkládaný veřejnosti. Jeho oficiální webová stránka uvádí:
Chrám Satana (The Satanic Temple - TST) podporuje osobní rozhodnutí ve věci potratu a v rámci mnohostranné kampaně za práva žen TST nabízí náboženské výjimky ve vztahu k arbitrážní, urážlivé a všeobecné škodlivé anti-potratové legislativě, která dlouhodobě narušuježivot národa.
Aniž bych zabrousil do debaty svoboda volby/život, mohu vám potvrdit jednu věc: Praví satanisté tohoto světa jsou přesvědčeni o významu obětování dětí. Tito praktici černé magie (reprezentovaní obráceným pentagramem za Bafometem) vždy přisuzovali krvi obětovaných dětí nejsilnější energii s potenciálem skutečného naplnění rituálů. Zatímco toto prohlášení může znít běžným lidem neskutečně ďábelské a šílené, tyto oběti se nejen ODEHRÁVALY, ale STÁLE probíhají, někdy v nejvyšších elitních kruzích, na Zemi. Takže, zatímco veřejnosti se předkládají akce Chrámu Satana jako pseudo-politický-liberální směr, specifický výběr těchto akcí je založen na nejděsivějších satanských rituálech.
Jedna věc, kterou shledávám v souvislosti s touto akcí za naprosto odpornou, je mentální "gymnastika" hromadných médií, které událost představují jako ohromně pozitivní věc, jež se netýká Satana. Tvrdí, že jde o politické názory… přestože událost byla organizována "satanským" Chrámem… a přestože jde o sochu Satana … a přestože lidé ječeli "Ať žije Satan". Například tento článek s titulkem Why a Satanic statue isn't really about the devil (Proč sochaSatana neznamená ve skutečnosti ďábla) se snaží ze všech sil předložit událost jako cokoliv jiného a vyhýbá se sdělení o její pravdivé podstatě.
Moderní Chrám Satana nemá nic společného s koncepcí hororových filmů a jejich vyznavačů ďábla, s výjimkou černých plášťů a obrácených křížů. Chrám - nemá spojení s Církví Satana založenou v roce 1960 Antonem LaVeyem - nepovažuje Satana za ďábelskou postavu, ale za někoho, kdo se odvážil postavit se autoritě. Pohlížejí na lidské tělo jako na nedotknutelné a cení si racionalismu a skepticismu.
Právě na těchto základech se Chrám Satana postavil proti tělesným trestům ve školách (Chrám nabízí přívržencům, kteří navštěvují školy v takových oblastech, formální dopis vysvětlující, že tělesné tresty porušují jejich upřímné zachovávání náboženské víry) a soudí se o zrušení povinné čekací lhůty pro ženy požadující potrat. Zde v Michiganu chrám instaloval "hadí jesličky" vedle "jesliček" o minulých vánocích v Lansingu u sídla vlády.
Odhalení a doslovné uctívání gigantické sochy Bafometa je prezentováno jako událost "zdravého rozumu-racionalismu" a je podsouváno lidem jako nezbytný krok směrem k progresivnější společnosti. Přestože samotný koncept Satana je hluboce spojen s duchovnem, tato událost byla všude oslavována skupinami ateistů.
Stručně řečeno, odhalení téměř 3 metry vysoké sochy Bafometa je perfektním příkladem podvádění mas tak, aby přijímaly a vítaly sektu okultní elity. A přestože média spřádají a vyplivují jeden odstavec pseudo-politických slovních útoků za druhým, aby racionálně zdůvodnila to, co se děje, symboly nelžou. A socha Bafometa byla odhalena.
Bafomet byl a je idolem tajných společností déle než tisíc let - od doby Rytířů Templářů (Knight Templars). Dnešní tajné společnosti pochází z řad Templářů a doslova řídí svět. Stojí za největšími hrůzami, kterých se lidstvo dopustilo, od nespravedlivých válek až ke kruhům, které tajně týrají děti, až ke krvavým obětem, k MKULTRA (kontrola mysli-tajný program CIA) a k věcem, o kterých ani nevíme, že existují. Okultní elita je produktem mnoha generací satanistických rodin a jejich filozofie, která jim dovoluje utápět se bezohledně ve svých sadistických náruživostech.
Takže ne, nejedná se "racionalitu" a práva žen. Jde o odhalení sochy Bafometa a předkládání události formou přijatelnou pro masy.
Napsal VC dne 3. srpna 2015 Latest News


 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miso Miso | E-mail | 3. září 2015 v 19:11 | Reagovat

Zaujímavé a čo obsahuje to video? Kardinal Judas.

2 Martin Martin | 3. září 2015 v 20:02 | Reagovat

Mají ale jeden problém, který sami přiznali svým bratrům. Ten problém jsou původní obyvatelé planety Země, ze kterých mají velikou obavu. Pro lidi, dle jejich slov, je to poslední možná šance záchrany lidstva.

------------------------------------------------------------
Slovansko-Árijská Rasa

3 Petr Petr | E-mail | 3. září 2015 v 20:31 | Reagovat

To je hnus nejvyššího kalibru hloupí lidé tomu ještě fandí s takovýma lidma nechci mít nic společného věřím v Boha a modlím se aby už co nejdříve zasáhl jak pravila moje babička odstup Satane věřím v druhý příchod Ježíše Krista pak masa lidí pochopí a probudí se ale většině již nebude pomoci https://www.youtube.com/watch?v=g5aasKzZmZM&list=PLUNGwNSR9fpUH5oJIIeLtt0lDC5Yh8Wa_

4 Aronie Aronie | 3. září 2015 v 20:59 | Reagovat

A kdo jsou Ti původní?

5 Petr Petr | E-mail | 3. září 2015 v 21:37 | Reagovat

[Smazaný komentář]Díky za odkaz ten kardinal Judas je ve videu ten v tom plášti s tím knírem? Ten zbabělec co sedí pod Vatikánem?

6 Josef Josef | E-mail | 3. září 2015 v 22:26 | Reagovat

Žádná rasa nebude nikoho zachraňovat.
Blud ...
Jedině Yeshua mesiáš Beránek Boží jehož příchod se blíží může zachránit i zatratit...neboť veškará moc mu byla dána od Otce Boha Všemohoucího.
Josef

7 ôk ôk | 3. září 2015 v 22:39 | Reagovat

Po darování duše Ďáblu, ještě platili vlezný? Ti amící to s tou komercí fakt přehánějí :))

Kolik je ve státech našich cigošů? Za bronz se ve šrotě dává cca 80 Kč, to by mohlo klapnout.

8 FL FL | 3. září 2015 v 23:50 | Reagovat

Zlověstné místo - Astana.
http://www.zvedavec.org/komentare/2009/07/3219-zlovestne-misto-astana.htm

9 Martin Martin | 4. září 2015 v 19:45 | Reagovat

[5]:Ano to je zřejmě on. Arabáš....

10 tm tm | 4. září 2015 v 22:50 | Reagovat

[1]: Vzkaz pro Miso: prosím přečtěte si mejlíka, kterého jsem Vám napsal.
tm

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.