Rusové oznamují použití skalárních zbraní.....

6. září 2015 v 18:17 | prvopodstata tm převzato |  Články
....skalární zbraně jsou vynikající technika, která dle vysokých škol neexistuje. Jsou už ale zastaralé, protože existují daleko dokonalejší, které zatím jam íci nemají. Pamatujte na články, které jsem psal o EMP, mohou se v blízké budoucnosti na celé planetě Zemi odehrát.
Je vidět, že to z nich pomalu leze a lidé se nebudou stačit divit, jak obrovský tobogán se odehraje.....
Je tedy zcela možné, že III. světová válka v momentě startu vlasně skončí.

Ruská společnost oznamuje použití skalárních zbraní

Ranetz-E-MAZ-7910-S-685x320

Skalární zbraně v žádném případě nejsou příklady nejnovější vojenské technologie. Co je však nového je, že vlády je používají v terénu s větší frekvencí než kdy předtím. Nepokoušejte se však na skalární zbraně ptát vládního úředníka, protože odpovědí bude mlčení. Místo toho si o nich radši přečtěte sami, abyste nebyli přistiženi nepřipraveni, až je v budoucnu ozbrojené síly použijí.


Dosud vláda oficiálně prozradila, že vlastní skalární zbraně, avšak Rusko se zdá být první zemí, která zveřejnila informaci o svojí schopnosti týkající se mikrovlnných zbraní, jenž jsou schopné použít vysokofrekvenční vlny k zastavení raket a dronů, kromě jiných.
Zbraně se super vysokou frekvencí jsou nyní připraveny, aby byly transportovány na pozemních a leteckých vojenských dopravních prostředcích, což činí tuto technologii vysoce efektivní v potírání příchozích útoků ze vzduchu, moře a země.
Nedávno ruská vojenská technologická společnost UIMC oznámila vyvinutí mikrovlnné zbraně, schopné deaktivovat drony a chytré rakety v okruhu 10 kilometrů, jak bylo zaznamenáno oficiální ruskou zpravodajskou agenturou RIA Novosti.
"Zbraň supervysoké frekvence" může být transportována v obrněných vozech typu ´Buk´a bude formálně předvedena na veletrhu Army-2015, který se bude konat mezi 16. a 19. červnem.
"Tento nový systém je vybaven novým vysoce výkonným generátorem, řídícím a kontrolním systémem s reflektorovou anténou a vysílačem namontovaným na protiletadlové rakety Buku," vysvětlil mluvcí UIMC.
"Tato zbraň je schopná garance obranného obvodu 360 stupňů", ujistil. Dodal, že je také možné vyřadit z činnosti systémy jako je člověkem řízené či neřízené letadlo letící v nízké výšce a neutralizovat zbraně precizně řízených raket.
Toto není poprvé, co jsou skalární zbraně zmiňovány ve zprávách, především protože země jako Rusko a Spojené státy tuto technologii vlastní po desetiletí. Rusko samotné patrně používalo skalární zbraně od července 1976, kdy skalární vysílače poprvé vyslaly přenosy, které narušily komunikační systémy.
Podle výzkumníků skalární vysílače Ruska vydávají zřetelný zvuk podobný ťukání datla, proto se této technologii říká ´Woodpeckers´.
Výkon obrovských vysílačů se liší, ale říká, že se pohybuje v rozmezí až do několika set megawattů, a nominálně 100 megawattů. Několik států protestovalo, ale oni dodnes stále pokračují. Rusové akorát rozšířili spektrum, aby se pravidelně měnilo na jiné frekvence," vysvětluje Biblioteca Pleyades. "Dva až tři skalární radarové paprsky za horizont z těchto Woodpeckerů se mohou překřížit nad USA. Průsečíková mříž nad celým USA je tvořena vlnovým rušením dvou hlavních Woodpeckerových paprsků. Tyto paprsky následují vlnovod zemské ionosféry a ohýbají se kolem planety. To je činěno za účelem detekovat vyslané rakety a strategické bombardéry vzlétající z USA."
Otázkou, kterou si mnoho lidí pokládá je, zda je náhoda, že toto oznámení bylo učiněno v době, kdy se Spojené státy a Evropa připravují na válku proti Rusku, a kdy se NATO rozmisťuje po východní Evropě, jako kdyby se připravovalo na obranu či na útok proti Rusku.
Publikováno 16. června 2015, autor Luis R. Miranda

Celý článek si můžete přečíst ZDE.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miso Miso | E-mail | 6. září 2015 v 19:48 | Reagovat

Už Dr Better sa zmienoval o istých kosmosférach Málo známou pravdou je, že Rusové začali rozmisťovat svůj fungující obranný systém typu "hvězdné války" v září 1977 a od té doby se významně rozrostl a zdokonalil. Je to VESMÍRNÁ TRIÁDA vybudovaná na bázi zbraní využívajících PAPRSKU NABITÝCH
ČÁSTIC a PAPRSKU NEUTRONŮ.takže pokial by to bola pravda tak skalárné zbrane su proti tomu nič
http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/rus-starwars.htm
a toto je tieš zaujímavý článok
Jaderné zbraně? Kdeže. Analytik uvádí, o jakých děsivých nových megazbraních se mluví. A varuje před škádlením Ruska
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jaderne-zbrane-Kdeze-Analytik-uvadi-o-jakych-desivych-novych-megazbranich-se-mluvi-A-varuje-pred-skadlenim-Ruska-370698

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.