Rozdělení ČSFR bylo a je neplatné!!!!!

3. září 2015 v 15:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je hned od začátku jasné a vrátí se určitě vše do starých kolejí. Možná?????

Jak jsme již informovali a slibovali v předchozí zprávě o výsledcích zasedání 2. Československého sněmu v Bratislavě ze dne 29. srpna 2015, rozebereme si nyní jeden z hlavních důvodů proč Česká a Slovenská Federativní republika stále trvá a proč je její rozdělení neplatné.
Rozdělení Československého státu bylo provedeno bez mandátu občanů ČSFR a proto i nadále Česká a Slovenská Fedrativní republika stále existuje. Dle ústavního zákona 327/91 Ústavní zákon o referendu se Federální shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky usneslo na tomto ústavním zákoně, ze kterého vyjímáme ty nejdůležitější body:

· rozdeleni-csfr-bylo-a-je-neplatne

ČL. 1

(1) V referendu mohou být předloženy občanům České a Slovenské Federativní Republiky k rozhodnutí zásadní otázky formy státoprávního uspořádání České a Slovenské Federativní Republiky.
(2) O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem.

(3) Hlasovací právo má v České republice každý, kdo je oprávněn volit do České národní rady. Hlasovací právo má ve Slovenské republice každý, kdo je oprávněn volit do Slovenské národní rady.
ČL. 5
(1) Návrh předložený v referendu podle čl. 3 odst. 1 je přijat, vyslovila-li se pro něj nadpoloviční většina oprávněných voličů v každé z republik.
(2) Návrh předložený v referendu podle čl. 3 odst. 2 je přijat, vyslovila-li se pro něj nadpoloviční většina oprávněných voličů republiky.
ČL. 6
(1) Výsledek referenda vyhlášeného podle čl. 1 odst. 1 má závaznost ústavního zákona.
Podepsáni Havel, Dubček, Čalfa
Celé znění ústavního zákona o referendu a rozdělení ČSFR si můžete pročíst ZDE.
ČSFR však byla rozdělena na základě nového ústavního zákona, který byl v přímém rozporu s výše zmíněným ústavním zákonem o referendu. Celé znění Ústavního zákona o zániku ČSFR můžete najít ZDE.
Podepsáni jsou Stráský, Kováč.... podpis prezidenta však chybí... proč?
Protože prezident nebyl v té době v úřadě, jelikož ČSFR neměla za doby Stráského vlády žádného prezidenta.
Prezident tedy nemohl vyhlásit referendum jak by měl učinit dle ČL. 2 výše zmiňovaného ústavního zákona o referendu a rozdělení federace.
ČL. 2 jasně hovoří že:
Referendum (o rozdělení federace) vyhlašuje prezident České a Slovenské Federativní Republiky oznámením ve Sbírce zákonů.
dále ČL. 3 hovoří jasně, že:
(1) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky vyhlásí referendum současně v obou republikách, navrhne-li mu to Federální shromáždění po vyjádření České národní rady a Slovenské národní rady, a to do 15 dnů od doručení návrhu.
(2) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky vyhlásí referendum podle čl. 1 odst. 2 v České republice na návrh České národní rady a ve Slovenské republice na návrh Slovenské národní rady, a to do 15 dnů od doručení návrhu.
(3) Prezident České a Slovenské Federativní Republiky může ve lhůtě podle odstavců 1 a 2 odmítnout návrh na vyhlášení referenda, jestliže navržené otázky, které mají být v referendu předloženy, nejsou jednoznačné nebo srozumitelné. V takovém případě návrh s připomínkami vrátí příslušnému zákonodárnému sboru. Pokud tento zákonodárný sbor na původních otázkách trvá, prezident České a Slovenské Federativní Republiky referendum vyhlásí do 15 dnů od opětovného doručení návrhu. (4) Referendum se vykoná do 90 dnů ode dne, kdy prezident České a Slovenské Federativní Republiky obdržel návrh podle odstavce 1 , 2 nebo 3 .
Dámy a pánové, drazí občané České a Slovenské Federativní republiky, byl spáchán největší podvod v dějinách Československa!
Rozdělení federace je tedy neplatné a je na čase vyhlásit občanský odpor vládám České i Slovenské republiky dokud nebude sjednána náprava.
Připojení se k tomuto vyhlášení můžete podepsat s námi ZDE.
Další odkazy a zdroje:

Celý článek si můžete přečíst také ZDE.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 bantustan bantustan | E-mail | 3. září 2015 v 17:39 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=MmXiWfEhvWE

2 Vesna Vesna | E-mail | 3. září 2015 v 19:07 | Reagovat

Nuž, niekoľko nás toto presne vykrikovalo hneď na začiatku, avšak vo víťaznom reve na oboch stranách to akosi zaniklo a nik nás nebral vážne.
Vrátiť to naspäť už bohužiaľ nepôjde. Bol by v tom absolútny chaos. Ale ostáva nádej, že sa zase nájdu ľudia, ktorí dokážu spojiť rozdelené. A ako povedal môj blízky pred smrťou, raz budú aktéri deštrukcie Československa súdení za vlastizradu. Ak nie súdení fyzicky lebo možno umrú skôr,  tak určite morálne.

3 Vlado Vlado | E-mail | 3. září 2015 v 21:52 | Reagovat

V referende môžu byť....( ale musia?)
O vystúpení z ČSFR sa rozhoduje....( vystupovale jedna alebo druhá republika z ČSFR alebo sa obidve dohodli?)

4 Martin Havran Martin Havran | 3. září 2015 v 22:42 | Reagovat

Jsem za společný stát. Jsme jeden národ složený ze čtyř kmenů. Přidat se mohou i Rusíni, když budou chtít i Polané, ale ti nás musí respektovat. Svatoplukovy pruty jsou prostá pravda a to je taky důvod, proč nás nepřátelé chtějí rozdělit. Všichni z našeho rodu, i ti co už nemluví naší řečí, musí mít právo se přidat.

5 Sys Sys | 4. září 2015 v 1:25 | Reagovat

Hlavně by znovuspojením byl zpochybněn vstup do EU. Prohlásili bychom vstup obou samostatných republik jako neplatný a po spojení bychom do EU už nevstoupili !

6 ja ja | 4. září 2015 v 17:58 | Reagovat

Ak sa nájde dobrá vôľa väčšiny na znovu spojenie oboch rovnoprávnych štátov, tak je to reálne a priechodné. Ale vytváranie právnej neistoty spochybňovaním reálneho stavu z právnických kľučiek založených na spochybňovaní predošlých rozhodnutí je cesta do pekla. (viď. Benešove dekréty, reprivatizácia majetku, vracanie predtým nakradnutých majetkov po ich zveľadení z daní obyvateľov zlodejom, Ukrajina .... atď.)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.