Přinášíme další alternativní možnost léčby rakoviny indickým způsobem. Díl 2.....

3. září 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví

....jak vidíte poslední dobou se objevilo mezi lidmi mnoho návodů na léčbu houby v těle jménem rakovina.
Prosím napište, jestli má někdo odzkoušenou následující metodu. Budu velice rád. Popřípadě jaké máte názory a jestli jste knihu četli. Děkuji za připomínky v diskuzi.

Nemám zájem dělat někomu reklamu, je to spíše dotaz na ty, kteří knihu popřípadě mají.

Zde máte možnost stáhnout skoro veškeré alternativní léčby rakoviny v pdf a je velice obsáhlá.


Děkuji čtenáři s nickem FL za poskytnutí odkazu na horní pdf.


Rád bych upozornil, že zatím nejúčinnější a nejdokonalejší je léčba rakoviny Vitamínem C
Herec Patrick Swayze byl otráven během chemoterapie.
patrick-schwayze-baPravděpodobně jste viděli tragické fotografie herce Patricka Swayzeho, kterého znáte z filmu "Hříšný tanec" (Dirty Dancing), na kterých byl vyčerpaný, vyzáblý z léků. Vypadal jako by utekl z koncentračního tábora a zemřel ve věku pouhých 57 let.
V Hollywoodu někteří říkají, že skutečnou příčinou smrti Swayzeho byly jedy z průběhu chemoterapie. Komediální herečka Suzanne Somers říká: "Vzali tohoto báječného muže a dali do něj jed. Proč ho neposílili z hlediska podávané výživy a proč mu neodstranili toxiny z těla? Nerada otevírám diskuse na toto téma. Ale myslím si, že jsme svědky epidemie".
Pokud občas čtete média, tak možná víte, že i tato herečka před několika lety bojovala s rakovinou. Když jí lékaři řekli, že bude potřebovat chemoterapii k léčbě rakoviny prsu, odmítla. Místo toho si vybrala přirozenou cestu. Lékaři byli proti. Ale ona jim dokázala, že se mýlí.


V současné době je tato herečka jednou z nejzdravějších hvězd z Hollywoodu a v 60 letech vypadá stále báječně. Kdyby přijala chemoterapii, tak jak ji doporučovali lékaři, pravděpodobně by teď již mezi námi nebyla.
Někteří lékaři, stoupenci přírodní nebo alternativní medicíny říkají, že chemoterapie je nebezpečné placebo. A kladou si otázku kolik dalších lidí musí zemřít, dokud toto šílenství nebude zastaveno. V knize, kterou jsem napsal, najdete kompletní informace o přírodních způsobech jak se zbavit rakoviny kůže.
Může informace dostupná v mé knize vyléčit jakýkoliv druh rakoviny? Rozhodně ne! Žádný lék není 100% účinný ve všech případech. Ale lék ze severní Indie je jedním z nejsilnějších léků proti rakovině, které jsou na světě k dispozici. Vyléčil pacienty, kterým lékaři řekli, že jim zbývá pouze několik týdnů života. A tito pacienti ukázali svým lékařům, že se mýlí.
Jak funguje léčba ze severní Indie
Nejsem lékař, takže nebudu o tomto léku ze Severu Indie, který zabíjí rakovinné buňky, mluvit složitě a sofistikovaně. Řeknu Vám ale o dalších výhodách tohoto léku: ulevuje od bolesti a snižuje krevní tlak. Po strávení tohoto léku vyznačujícího se zvláštní vůní budou jeho účinné látky doslova proudit Vaším tělem. Když se lék střetne s enzymy, které se nachází v blízkosti rakovinných buněk, spustí se léčebný proces, jelikož tento lék uvolňuje látky, které zabíjí rakovinné buňky prostřednictvím benzaldehydu, jenž má také anestetické vlastnosti.
Přírodní lék proti bolesti
Jeden z přeživších rakoviny, poté co vyzkoušel tuto léčbu, řekl: "Ode dne, kdy jsem začal používat tuto alternativní léčebnou metodu, jsem nebral žádné jiné léky nebo tablety pro bolesti. Přesto jsem již žádné bolesti neměl".Pokud trpíte rakovinou nebo pokud Vás něco bolí, můžete tento přírodní lék vyzkoušet. Stojí tak málo, že většina Američanů ho hází do popelnice. I když by je mohl vyléčit od mnoha bolestí. Tento lék snižuje také krevní tlak. Zdravé buňky obsahují enzym, který přeměňuje jiné látky tak, aby mohly být odstraněny z těla, což způsobuje snížení tlaku. Tento přírodní lék přinesl naději do mnoha domovů na celém světě!

Lékař mu řekl, že mu zbývá ještě rok života - ale po několika týdnech byla rakovina pryč!

Před několika lety George šel k lékaři na podstoupení rutinních testů, které od něj požadoval zaměstnavatel. Dostal smutnou zprávu. Zjistil, že má rakovinu. Lékaři mu doporučili operaci, respektive odstranění půlky ucha a také chirurgický zákrok na krku. Říkali mu, že jinak je možné, že nebude žít déle než jeden rok.
"Přišel domů velmi vystrašený," říká jeho manželka, Monica. Ale místo toho, aby dodržel příkazy lékaře, otevřel internet a začal hledat alternativy. Narazil na tento zázračný lék, který je popsaný v mé knize a začal vyšetřovat. Našel tuto knihu a stáhl si ji. Začal jí číst.
"Nechtěl se nechat operovat," psala mi Monica. "Co ho přimělo, aby chtěl vyzkoušet tyto alternativy, bylo to, že z knihy zjistil o korupci a chamtivosti takzvaného systému zdravotní péče, potravinářského průmyslu a veřejných institucí, kteří by teoreticky měli chránit naše zdraví".
Poté, co se začal řídit radami uvedenými v knize, během pouhých několika týdnů George šel znovu k doktorovi pro nové vyšetření. Jeho manželka mi napsala že "Prostě mu nic nenašli. Fotografovali ho, skenovali ho, aby se pokusili najít rakovinu. Ale nic nenašli. Rakovina zmizela!"
Monica nám ještě vysvětlila: "To co oceňuji na knize 'Rakovina - Vidět nejen to, co je na povrchu!' je to, že je to snadno pochopitelná publikace o veškerých výzkumech prováděných v oblasti nefarmaceutické preventivní léčby rakoviny. Děkujeme Ti z celého srdce za tuto knihu a budeme ji doporučovat všem, kdo budou ochotni nás poslouchat ".
"Pevně věřím, že pokud by tyto informace byly přednášeny ve školách, rakovina (ale i jiné choroby) by za několik let zmizela."


Právě jsem dočetl Vaši knihu a mohu jen říci, že jsem ohromen množstvím informací. Pevně věřím, že pokud by tyto informace byly přednášeny ve školách, rakovina (ale i jiné choroby) by za několik let vymizela. Každý člověk, kterému záleží na svém vlastním zdraví, by si měl tuto knihu ihned přečíst a informace v ní obsažené uplatnit co nejdříve, aby se mohl těšit z dlouhého a šťastného života! Děkuji Vám za odvahu zpřístupnit informace pro každého. Už jsem doporučil tuto knihu mnoha přátelům a členům mé rodiny.
Drahomír
"Zdá se, že odpověď medicíny je vždycky: 'řež a odstraň', což není tak účinné jako přírodní léčby popsané v této knize!"


Je mi moc líto Vaší ztráty a bolesti, kterou jste utrpěli společně s Vaši rodinou. Kniha "Přírodní potraviny a léčby proti rakovině" představuje obrovský přínos. Je to vynikající vyobrazení skutečných situací společně s užitečnými informacemi. Měl jsem mnoho blízkých přátel, rodinných příslušníků, kteří měli zkušenosti s rakovinou, a chtěl bych podotknout, že se zdá, že odpověď lékařů je vždycky "řež a odstraň", což je velice bolestné a ne až tolik účinné jako přírodní léčby popsané v této knize. Myslím, že jste poskytli velmi cennou službu pro nás pro všechny!
Ještě jednou mnohokrát děkuji za tuto poučnou knihu! Doporučil jsem ji mnoha přátelům, kteří mi teď jsou vděční!
Bedřich
E-mail obdržený od jednoho z našich čtenářů

CNC2-CZ-emlprev-1
A další zpráva doručena e-mailem:CNC2-CZ-emlprev-2
Co obsahuje kniha
"Přírodní potraviny a léčby proti rakovině"?
To je pouze několik témat projednávaných v této knize

Ale přečtením knihy zjistíte něco ještě více fascinujícího!
 • Nejlepší způsob jak se jednoduše zbavit rakovinných buněk jejich rozpuštěním (strana 132)
 • "Necháš své dítě ozařovat, nebo uvidíš!" Přečtěte si šokující příběh lékařského terorismu namířeného proti 12letému dítěti a jeho rodičům (strany 80-81)
 • Specialista na léčbu rakoviny mozku: "Nikdy bych se nenechal ozařovat, kdybych měl nádor na mozku" - přesto předepisuje tuto léčbu svým pacientům (strana 66)
 • Pacient podstupující chemoterapii říká svým kolegům: "Dělejte, co chcete, ale nechci chemoterapii!" (strana 71)
 • Nechat vlka hlídat ovce: Jak lékaři používající konvenční medicínu téměř zaručují, že nemají šanci (strana 77)
 • Osobní lékař bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho se vyléčil z rakoviny přírodní léčbou, kterou si můžete připravit doma. Jaká je to léčba a jak jí připravíte (Strany 136-138)
 • Lékař, který přijal alternativní medicínu a má 93% úspěšnost vyléčení u svých 32 507 pacientů! Tato věc statisticky "překonává" konvenční metody, které mají 2% úspěšnost vyléčení (strana 132)
 • Přírodní lék proti rakovině, který rozvibruje rakovinné buňky až do jejich zničení - způsob jak operní pěvec rozbije sklo pomocí svého vlastního hlasu - bez vlivu na zdravé buňky. (strana 51)
 • Několikanásobný nositel Nobelovy ceny objevil přírodní lék, který mu pomohl zbavit se konečných stadií rakoviny pravděpodobně více než jakákoliv jiná léčba. (strana 119)
 • Proč byste měli jíst tuto potravinu proti rakovině, která je popisovaná i v Bibli! (strana 246)
 • Minerální látka, která ovlivňuje vývoj rakovinných buněk tím, že je vyhladoví k smrti. Je to levné a snadno dostupné! Bez vedlejších účinků (strana 127)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 FL FL | 3. září 2015 v 7:29 | Reagovat

Přírodní potraviny a léčby proti rakovině.

http://uloz.to/xu2UBkug/prirodni-potraviny-a-lecby-proti-rakovine-pdf

2 Mirkan Mirkan | 3. září 2015 v 8:43 | Reagovat

K tématu rakoviny nechci dělat chytrého,to čemu říkáme nemoc,je vlastně dar.Na fyzické úrovni je to jako v autě,varovná signálka,že na mentální úrovni děláme v něčem dlouhodobě chyby.Ty jsme si sami naplánovali do DNA a do této reality na ,, cestu z bodu A do bodu B,, i to jak naložíme s informacemi, jak z toho ven.Vše je dobré. I to,že mnozí nebudou řešit příčinu,ale následek.Tož tak opatrujte se :-)

3 Vaska Vaska | E-mail | 3. září 2015 v 11:26 | Reagovat

Pro autora tohoto článku : nevím jestli víte něco o devitalizaci dr. Fortýna (vše kolem se dělo v roce 2000 až 2001)  -  nicméně na internetu se stále nechá hodně dohledat - po dlouhé době jsem se nedávno na internetu do toho začetl a našel jsem velice zajímavej odkaz - zkuste zadat "devitalizace 2011" tam se nějakej maník hádá s ministerstvem a přečtěte si vše i s odkazy- jestli je to co jsem našel pravda (byl tam odkaz že několik pacientů přežilo - což bylo zatajeno) tak v tom jedou farmaceutické lobby a je to pěkné svinstvo !!!

4 Vaska Vaska | E-mail | 3. září 2015 v 11:40 | Reagovat

ještě dodatek : nejučinější asi není vitamin C ale zřejmě devitalizace,  pokud o tom chcete něco vědět musíte přečíst vše dostupné  -  dokonce ve veterinárním ústavu v Liběchově (bohužel si nepamatuju přesný název) se prováděla devitalizace na zvířatech (motal se tam i dr. Fortýn) výsledky byly na jejich webu ale pak vše zmizelo (MVDR Horák mluvil o tom že je na ně provádě nátlak aby o devitalizaci nemluvili).

5 Vesna Vesna | E-mail | 3. září 2015 v 11:50 | Reagovat

V tej prvej časti k článku sa spomínali ľudia zo zapadnutého kúta Indie netrpiaci chorobami a ani rakovinou. Je to jednoduché. Oni žijú iným spôosbom života ako my a ich myslenie a vnímanie sveta je diametrálne odlišné od nášho. Nie sú to iba tí spomínaní ľudia, dá sa takýchto zdravých komunít po svete nájsť viac.
Tiež nechcem byť namúdrejšia ale spoliehať sa na akúkoľvek zázračnú bylinu či rastlinu, ktorá odstráni rakovinu je chyméra. To dokáže iba komplexný prístup a totálna zmena v prvom rade v myslení, až potom podpora zdravou stravou, pitím a životným prostredím. V našom spoločenskom systéme a spôssobe života je preto boj s touto chorobou veľmi obtiažny, pretože je ťažké a zložité pozháňať si k tomu vhodné prostriedky. Kým človek potrebné pozháňa je už obyčajne neskoro.
Okrem toho rakovina nie je huba ale "stav organizmu". Pokiaľ to ľudia nepochopia ich boj bude márny.
A nezabudnite na dôležitú maličkosť! Kto chce uspieť alternatívou, musí mať v poriadku tvorbu žalúdočnej kyseliny a ako tak zdravú pečeň (játra).

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.