Přinášíme další alternativní možnost léčby rakoviny indickým způsobem.....

2. září 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví
....jak vidíte poslední dobou se objevilo mezi lidmi mnoho návodů na léčbu houby v těle jménem rakovina.

Prosím napište, jestli má někdo odzkoušenou následující metodu. Budu velice rád.
Někteří lidé se prostě zdají být
imunní vůči rakovině
Je to i případ některých lidí ze severu Indie
Objevte jejich tajemství přečtením níže uvedených řádků
Drahý příteli,
Před sto lety jeden anglický lékař náhodou narazil na izolovaný kmen ze severu Indie. Po sedm let žil s členy této komunity, protože chtěl odhalit tajemství pevného zdraví, kterému se domorodci těšili. V roce 1921 tento lékař uveřejnil vše, co odhalil v díle vydaném Univerzitou Oxford.
Dotyčný lékař popisoval ve svém díle, že daný kmen byl nepřekonatelný v "nezávislosti vůči onemocněním". Rakovina byla těmto lidem neznámá. Lékař zároveň objevil, že očekávaná délka života domorodců byla neobvykle vysoká. Angličan také objevil to, že strava domorodců měla určitou zvláštnost: jedli převážně druh potraviny velmi bohatý na živiny.
Mohlo by vás překvapit, že Evropané neustále hází tuto potravinu do popelnice. Proč? Protože téměř nikdo neví, že je jedlá a dobrá pro zdraví! Zdá se, že výjimkou je bývalý americký prezident Bill Clinton. Wall Street Journal, prestižní publikace ze Spojených států amerických, v roce 2004 vydal článek, který popisuje velmi zvláštní stravovací zvyk prezidenta Clintona. Podle článku Clinton jedl právě tuto potravinu, kterou ostatní Američané vyhazovali. A je možné, že vyléčí i jeho z rakoviny, i když možná ani o tom neví.


Tato potravina je zcela jedlá, aromatická, netoxická a velmi výživná! Při kousnutí do této potraviny ucítíte silnou vůni, kterou možná rozpoznáte z některých koláčů, jež máte rádi.
Možná se budete ptát: Pokud tato potravina, kterou lidé obecně vyhazují, může zabránit vzniku rakoviny, může také rakovinu vyléčit? Zjistěte to sami…

Lékař by svému pacientovi, který trpí rakovinou v konečném stadiu, mohl říci:
"Gratuluji, jste zdravý!"
V polovině sedmdesátých let, určitý výzkumník prestižního ústavu, který zkoumal léčby rakoviny, opakovaně prokázal, že tato potravina, která není toxická, zmenšuje nádory. V následujících řádcích Vám řeknu, jak se snažila daná nemocnice zastavit jeho výzkumy. Ale nejdříve Vám řeknu, jak působí lék na lidi. Jak již pravděpodobně víte, pokud se nádor rozšíří mimo původní oblast, lékaři obvykle říkají, že je v konečném stadiu. Znám případ jednoho člověka ze zahraničí, který byl v tomto stadiu, tudíž si říkal, že už nemá co ztratit a věnoval svůj zbývající čas tomu, aby vyzkoušel tento netoxický lék. Její lékař jej, alespoň slovy, odsoudil k smrti. Řekl mu, že mu zbývá ještě několik měsíců života. Proto pacient odmítl chemoterapii a místo toho hledal přírodní alternativy. Narazil na lék, který nyní popisuji v této knize a četl o prevenci rakoviny metodou pocházející z Indie. Po několika měsících mi dotyčný člověk - reformovaný farář - mi napsal: "Nechal jsem si udělat testy 19. října 2010 krevní testy a onkolog mi řekl: 'Gratuluji! Jsi zdravý!' Děkoval jsem Bohu za mé uzdravení. Dalších 31 různých testů potvrdilo diagnózu.Jsem vyléčen. Mé tělo se zbavilo rakoviny! A to navzdory tomu, že 12. dubna téhož roku mi byla diagnostikována rakovina tlustého střeva v konečném stadiu, která se rozšířila do mého lymfatického systému". Toto je nedávný případ. Lékaři se spoléhají na přežití asi 5 let. A já Vám můžu ukázat, během několika okamžiků, jak se několika lidem podařilo uniknout této smrtelné nemoci a poté žili ještě několik desítek let. Těžko uvěřit? Možná. Ale zatím po Vás nepožaduji, abyste něčemu věřili, dokud neuvidíte důkazy na vlastní oči. Vše co žádám je, abyste se zdrželi nedůvěry, dokud nepředstavím veškeré důkazy, včetně fotografií. Dovolte mi krátce shrnout, jak tato kniha může pomáhat lidem, tak jak pomohla výše zmíněnému faráři.
Jsem autor knihy, která představuje alternativu. Protože nejsem lékař, jsem svobodný říci Vám pravdu o možnostech, které ohledně léčby rakoviny máte. Nevěděl jsem téměř nic o rakovině, dokud mi tato nemoc nevzala sedm členů rodiny, včetně matky a otce!
Nikdy nezapomenu na otcovy jasné oči, na jeho úsměv a vitalitu. Bylo to velmi těžké přijmout, když mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva. Při výšce metr devadesát a 94 kilogramů to byl muž v pravém slova smyslu. Silný a svalnatý. Žil čistý život, bez excesů. Nekouřil, sportoval a správně jedl. Přesto jeho tělo pomalu vadlo a zemřel na rakovinu ve věku 52 let, v létě roku 1997.
Drahý příteli,
Jmenuji se Bartoloměj a chtěl bych, abys nemusel pocítit bolest, kterou jsem si prošel já a moje rodina.
Mojí manželce byla diagnostikována rakovina, krátce po výročí 25 let manželství. Bylo nám řečeno, že existuje bezprostřední nebezpečí smrti, pokud nebudeme jednat rychle. Byli jsme úplně zaskočeni! Vzhledem k tomu, že moje manželka jedla celý život pouze zdravou stravu, byl to poslední člověk, u kterého jsme očekávali, že u něj bude diagnostikována rakovina.
Veškerá zdravotní rozhodnutí, která musela být přijata, nás zaskočila, takže jsme neměli čas rozhodnout se co dělat dále.
Slyšeli jsme o několika alternativních léčbách, ale nevěděli jsme toho o nich moc. Když jsme se zeptali lékařů, odpověděli nám, že jediná naděje spočívá v rychlém chirurgickém zákroku, chemoterapii a pravděpodobně také radioterapii.
Od té doby co tato noční můra skončila, začal jsem objevovat nové a slibné metody pro odstranění rakoviny z těla. Ale to už bylo pozdě a moje manželka mezitím zemřela. Nikdo si nezaslouží projít něčím jako tohle.
Zjistil jsem hodně věcí o alternativních způsobech léčení rakoviny, a pokračoval jsem ve svém výzkumu, abych pomohl některým z mých přátel, kteří vedli stejný boj. Čím více jsem toho zjišťoval, tím více jsem byl šokován tím, co se děje. Byl jsem stále více naštvaný, že jsem tyhle věci nezjistil dříve!
Tak jsem zjistil, že existují stovky možností, které jsou nám k dispozici, ale lékařské instituce a farmaceutický průmysl nechtějí, aby nám byly známy.
Věděl jsem toho tak málo o nemoci, která mi zahubila celou rodinu.
  • Následující rok na jaře rovněž mí prarodiče, rodiče mého otce, zemřeli na rakovinu.
  • Poté, o rok později, nám ta samá nemoc vzala jednoho bratrance.
  • O dva roky později, v roce 1999, jedna z mých babiček zemřela na rakovinu a v srpnu i její manžel, můj dědeček, poslední zbývající.
  • V roce 2004 nás opustila moje matka.
Matčina smrt byla poslední kapkou, která naplnila pohár! Myslím si, že moji milovaní nezemřeli pouze kvůli rakovině, ale hlavně kvůli jedům a barbarským léčbám, kterým byli podrobeni: mám na mysli ozařování a chemoterapii. Radioaktivní ozařování a chemické jedy.
Moji blízcí zemřeli, protože poslouchali lékaře a následovali jejich rady. Zemřeli, protože nevěděli o jiných léčebných metodách, respektive o přírodních lécích.

Oni nevěděli o těchto lécích.
JÁ TAKÉ NE.

Dokud jsem pracoval jako účetní, ani se mi nezdálo, že napíšu bestseller, který pomůže mnoha lidem vyléčit se z této nemoci. Teprve poté, co moje matka zemřela, jsem začal hledat odpovědi a přírodní léky. Během mého výzkumu jsem narazil na šokující podrobnosti o spiknutí, aby Američané nevěděli o přírodních lécích na rakovinu. Nemůžu se dočkat, až Vám poskytnu informace, které Vám mohou pomoci. Existují alternativy k podstoupení nebezpečných druhů léčby v nemocnicích. A já jsem toho živým důkazem.
Lékaři z USA zabíjí rakovinné buňky pomocí řešení z INDIE
V roce 1930 začali lékaři z proslulé americké univerzity (Univerzita California v San Francisku) léčit pacienty trpící rakovinou lékem, o kterém jsem zmínil na začátku tohoto dopisu - lékem ze severu Indie. Americké úřady v té době povolily dané léčby.Během 40. let a na počátku 50. let tito lékaři pokračovali ve svých výzkumech s použitím stejné přírodní látky. Je netoxická a zabíjí rakovinné buňky.
Ale tato terapie, která je téměř zdarma, již tehdy ohrožovala zisky nemocnic z chemoterapie a zisky gigantů na farmaceutickém trhu. Farmaceutický průmysl tedy v té době najal tedy dva známé lékaře, aby zdiskreditovali lék pocházející z Indie.
Možná Vás bude zajímat, že zmíněným lékařům zaplatili po 50 000 dolarech také zástupci tabákového průmyslu z Ameriky, aby mluvili o cigaretách v dobrém. Tato částka představuje hodně peněz i dnes, ale před 50 lety to bylo malé jmění. A věřte tomu nebo ne, ale ti dva říkali následující o cigaretách: "20 cigaret denně odvrátí rakovinu plic".
V roce 1953, ti dva lékaři, kteří chválili cigarety, publikovali své poznatky o přírodním léčení rakoviny, ve kterých zdiskreditovali indický lék. Říkali, že není účinný. Jejich zpráva byla neupřímná, stejně jako poznámky ohledně tabáku a rakoviny plic. Nemyslím si, že budete překvapeni, když vám řeknu, že jeden z těch dvou lékařů zemřel na rakovinu plic. Druhý lékař zemřel při požáru, pravděpodobně způsobeném cigaretou, která mu spadla na zem při kouření v posteli. Boží spravedlnost? Vypadá to tak.

Lobbisté propouští zaměstnance, kteří odhalí pravdu o léčbě rakoviny!

Jak jsem již řekl dříve, v 70. letech, výzkumník z důležité nemocnice ve Spojených státech dělal experimenty ohledně rakoviny na myších. Opakovaně zjistil, že přírodní lék z Indie funguje a zmenšuje nádory.
Mladý idealista, zaměstnanec nemocnice, netrpělivě napsal článek, ve kterém oznamoval tuto revoluci v medicíně. Poté následoval šokující moment! Jeho nadřízení mu radili, aby okamžitě přestal pracovat na jeho příběhu. Odůvodnili to tím, že práce dotyčného výzkumníka není významná. Ale on viděl na vlastní oči hmatatelné výsledky výzkumu. A zcela jistě to fungovalo!
A tak mu jeho nadřízení nařídili lhát. Kromě toho trvali na tom, aby napsal článek, ve kterém by tvrdil, že přírodní lék nemá žádný účinek a je neužitečný. Zdá se, že jeho nadřízení byli ve střetu zájmů: finanční vztahy s průmyslem chemoterapie.
Ale tento zaměstnanec nemohl lhát o tom, co věděl, že je pravda. Místo aby udělal to, co od něj požadovali jeho nadřízení, odhalil vše, co věděl o léku z Indie. Krátce poté byl propuštěn.
Nevěřte ničemu jinému! Průmysl chemoterapie je vyděšený k smrti z tohoto přírodního léku ze severu Indie. Pokud by tento lék byl známý ve velkém měřítku, znamenalo by to náhlý konec obscénních zisků z léků, které nefunguji.
"Přál bych si jen, abych věděl o této knize před několika lety, kdy moje matka trpěla rakovinou."


Wow! Tato kniha je plná takového množství informací, o kterých jsem nikdy předtím neslyšela a navíc je to kniha která se dá snadno přečíst a pochopit! V současné době zkouším některé z myšlenek zde uvedených a zároveň se snažím vyléčit se z kandidózy, další "nevyléčitelné" nemoci!
Už jsem si všimla úžasných výsledků! Přála bych si jen, abych věděla o této knize před několika lety, kdy moje matka trpěla rakovinou. Jsem si jista, že by přežila. Děkuji Vám, že jste publikovali tento materiál, mám pocit, že už jsme přátelé!
Naděžda
"Naprosto úžasné informace! Přál bych si, abych býval věděl o několika z těchto jednoduchých řešeních z této knihy v době, kdy mi bylo 20 let!"


Nemůžu Vám dostatečně poděkovat za tento velmi dobře zdokumentovaný materiál, který jsem nedávno obdržela! Od té doby, co mi je 40 let, věnuji rakovině více pozornosti než obvykle. Jsou to naprosto úžasné informace! Myslím, že by to mělo být považováno za povinnou četbu pro kohokoliv. Přála bych si, abych věděla o několika z těchto jednoduchých řešeních z této knihy, když mi bylo 20 let!
Ještě jednou děkuji!"
Nikola
o_img1
Prestižan liječnik Medicinskog i znanstvenog instituta Linus Pauling u SAD-u (američki institut s najviše Nobelovih nagrada) je otkrio sjajne učinke ovog prirodnog lijeka.
U svojoj 37 godina dugoj karijeri se upoznao s brojnim slučajevima raka te je otkrio prirodan lijek koji koristi i za liječenje svojih pacijenata s raznim fazama raka, ali i za sprečavanje pojave raka kod ostalih.
Na početku karijere je imao nekoliko pacijenata s terminalnim stadijem raka, a koji su saznali za ovaj prirodan lijek s antioksidativnim i imunostimulirajućim učincima.

Rak pluća u regresiji za samo 6 mjeseci


Jedan od prvih slučajeva spektakularnog oporavka kojem sam ja svjedočio je bila 39-godišnja žena koja je imala rak pluća i komplikacije zbog plućnog edema. Nije se moglo operirati te je otpuštena kući. Bez puno nade je počela primjenjivati prirodan tretman koji je pronašao njezin muž. Šest mjeseci kasnije se vratila na pregled i liječnik je primijetio da joj se zdravlje poboljšalo te ju je čak odlučio operirati. Nakon operacije su radiografijom vidjeli da više nije bilo stanica raka.

La varsta de 5 ani nu mai spera sa aiba un viitor


Un alt caz a fost cel al unui copil cu cancer de colon. Acesta a fost operat la varsta de 5 ani, dar mai tarziu s-a descoperit ca era in stadiu terminal. Medicii au considerat ca tratamentul poate fi oprit, nemaiavand efect. Desi baiatului nu i s-a dat sperata la viata, parintii au luat hotararea de a nu renunta si au folosit acest remediu pentru ca au crezut in viitorul copilului lor. Patru ani mai tarziu baiatul nu mai avea nici o urma de boala. Si a asta doar datorita ingerarii zilnice ale acestui remediu uimitor.
o_img1
Dupa ce a observat aceste vindecari extraordinare, medicul a hotarat sa testeze acest tratament natural. S-a constatat ca bolnavii de cancer au o imunitate scazuta si sunt predispusi la infectii si boli, dar dupa tratamentul cu acest remediu complicatiile datorate infectiilor sunt puternic diminuate.
Medicul de la Institutul de Stiinta si Medicina Linus Pauling a descoperit ca acest tratamentul naturist a crescut nivelul imunitatii pacientilor.
Motivul pentru care acest remediu este uimitor sunt polizaharidee. S-a descoperit ca polizaharidele si antioxidantii din acest ingredient suprima celulele canceroase prin cresterea celulelor macrofage si cresc imunitatea organismului ajutand la scaderea riscului de cancer.
o_img1
De-a lungul timpului, medicul a avut rezultate foarte bune cu multi pacienti bolnavi de diverse tipuri de cancer.
Un exemplu este cel al unui batran de peste 70 de ani care s-a prezentat cu o tumoare pe creier de 5 centimetri. Dupa tratamentul cu acest remediu extraordinar, tumoarea a scazut la 1 cetimetru.
O femeia cu cancer la san ajunsa la metastaza la oase, nu se mai putea misca de la gat in jos. Dupa tratament tip de 2 luni aceasta si-a recapatat partial functiile locomotarii si a scapat de durerile pe care le avea.
Un pacient de 60 de ani, cu cancer pancreatic a facut operatie. Pentru o perioada de timp cancerul a stagnat, dar mai tarziu starea pacientului s-a deteriorat. A facut edem si a scazut in greutate, iar testele au aratat o crestere rapida a markerilor tumorali. Dupa un an de tratament barbatul si-a revenit complet. Acesta continua tratamentul, iar testele arata o continua scadere a markerilor tumorali.
Acest remediu extraordinar este eficient in tratamentul cancerului pentru ca ajuta la curatarea intregului organism de toxine si intareste imunitatea corpului. Contribuie la imbunatatirea functiilor ficatului, iar prin stimularea regenerarii ficatului este foarte eficient in tratarea cancerului hepatic.
De asemenea, s-a dovedit ca acest remediu reduce sau elimina efectele secundare ale radioterapiei si chimioterapiei daca este luat inainte, in timpul si dupa tratament. Reduce efectele secundare precum greata, voma, pierderea poftei de macare si insomnia.

Neuvěřitelné příběhy zvrácených "testů smrti"

V roce 1975 se stavitel ve věku 48 let dostavil do jisté nemocnice v Los Angeles s jedním z nejobávanějších druhů rakoviny: rakovina hltanu. Místo aby se nechal operovat - což by ho znetvořilo na celý život - použil tento lék z Indie. S pomocí své manželky byl vyléčen z rakoviny a žili ve zdraví až do smrti (dalších 26 let).
Ale řeknu Vám ještě zázračnější příběh. V roce 1986 diagnostikoval lékař mladíkovi ve věku 18 let z New Yorku vzácný a smrtelný druh rakoviny s názvem Askinův nádor. V té době lékaři věděli pouze o 20 takových případech od doby, kdy byla nemoc objevena. Všichni z těchto 20 pacientů zemřeli kvůli nemoci, kterou trpěli. Zdálo se, že pro našeho mladíka neexistuje východisko. Trpěl chorobou s úmrtností 100 %! Ale slyšel o tomto léku z Indie a rozhodl se, že ho vyzkouší.
V rozhovoru z roku 2009, téměř o 23 let později od okamžiku, kdy mu byla diagnostikována rakovina, mladík říká, že nemoc se již nevrátila a on je zdravý jako buk. Ale neunikl rakovině proto, že by měl štěstí. Tento přírodní lék z Indie je dlouhodobé řešení.
Mladík byl ze svého uzdravení tak nadšený, že chtěl všem doporučit své řešení. Ale zdravotnické orgány, spolu s farmaceutickým průmyslem ho pronásledovaly po celé roky a nenechali ho propagovat svůj lék.

Konspirace, která udržuje lidi ve stínu

I když nevěříte tomu, co říkám, toto není jediný způsob jak se vyléčit z rakoviny. Existuje několik přírodních řešení. "Nemáme pouze jedno, ale více řešení k dispozici pro vyléčení rakoviny. Ale všechny jsou drasticky potlačeny úřady.
"Jsou příliš zkorumpované, s velikým zájmem skrývat a ututlávat toto téma"./span>
Berte v úvahu toto: V Americe pacient s rakovinou platí za léčbu mezi 350 000 a 850 000 americkými dolary! Představte si, co to znamená! A co by znamenalo, kdyby ti, kdo tyto peníze dostávají, je už nedostávali. Protože životy těchto lékařů a ústavů byly vybudovány těmito penězi!
Odůvodním výroky uvedené výše. Lék pro léčbu chemoterapií s názvem Erlotinib stojí přibližně 3 000 Euro měsíčně! Úřady schválily tento lék proti rakovině protože, jak říkají, mají argumenty, že se délka přežití zvýšila o 12 dnů. Vím, že je to těžko uvěřitelné, ale je to pravda. Ještě více smutné je to, že chemoterapie má strašné vedlejší účinky. Další lék, také pro chemoterapii stojí přibližně 9 000 Euro měsíčně, protože zvyšuje míru přežití o šest týdnů. ŠEST TÝDNŮ pekla! Dodal bych. Po těchto lécích se člověk cítí strašně!

Myslíte si, že je to lepší než nic? Zkuste o tom přemýšlet znovu!
Ať už tomu uvěříte nebo ne, míra přežití pacientů s rakovinou kteří nesouhlasí s chemoterapií a ozařováním je stejná jako pacientů kteří se neléčí vůbec! Berete na vědomí, že pouze dva ze 100 pacientů ve čtvrtém stadiu nemoci žijí ještě nejméně pět let po léčbě? To znamená, že ostatních 98 zemře! Jde o neuvěřitelně vysoké částky, které udržují tento podvod. Vyděrači z farmaceutického oboru vydělávají otrávením pacientů s rakovinou.
Tento rok objednáno více než 5000 lidmi z České republiky.
Více než 5000 Čechů letos úspěšně použilo tento program.
Jak můžete vidět níže, předkládáme navíc na této mapě klienty z České republiky. Bohužel jsme nemohli zahrnout mezinárodní zákazníky, protože by mapa musela být daleko větší.


Pokračování zítra.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 2. září 2015 v 8:52 | Reagovat

...a jak se jmenuje ten lék-prosím?...

2 Martin Martin | 2. září 2015 v 11:40 | Reagovat

Neuvěřitelně nepříjemný, číst obrovský článek a neustále se opakující  slova typu .: tato potravina,protože tato potravina, i tato potraviny a zázračná,úžasná potravina....ale aby byla konkrétně zmíněná to ne...

Čistá Americká reklama a styl článku na BIG COMING .... SEE TOMORROW

MIRACLE IS COMING

3 Sora Sora | 2. září 2015 v 13:31 | Reagovat

že by jádra z meruněk? :)

4 ja ja | 2. září 2015 v 15:01 | Reagovat

....typický (možno má pravdu), ale seba sám diskreditujúci článok marketingovej slovnej hnačky. Už tam len chýba : kúpte si knihu rýchlo dnes za neuvberteľne nízku cenu LEN  xyz EUR  :))))

5 ôk ôk | 2. září 2015 v 17:48 | Reagovat

Máte snad raka a chcípnete dneska večer? Nebo neumíte číst "pokračování zítra?":)

6 LDV LDV | 2. září 2015 v 19:54 | Reagovat

No tak tohle je opravdu síla http://www.nwoo.org/2015/09/02/chram-satana-odhaluje-masivni-sochu-bafometa-v-detroitu/

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.