Příkladný dvojí metr: Pedofilní web není podle policie problém. Ostrá slova o imigrantech naproti tomu kriminalizována budou. Stopy po obchodu s dětmi vedou vysoko.....

2. září 2015 v 1:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....výše, než by mohli lidé jenom myslet. Děje se to v západních zemích. Děti potřebují na ritály a vyzýváni SATANA.

Příkladný dvojí metr: Pedofilní web není podle policie problém. Ostrá slova o imigrantech naproti tomu kriminalizována budou. Stopy po obchodu s dětmi vedou vysoko

Příkladný dvojí metr: Pedofilní web není podle policie problém. Ostrá slova o imigrantech naproti tomu kriminalizována budou. Stopy po obchodu s dětmi vedou vysoko


Pavel Kopecký upozorňuje na plíživou legalizaci pedofilie a hledá příčiny tohoto stavu ve zvrácenosti současných světových elit a jejich posedlostí okultismem
Česká policie v srpnu odložila kauzu webových stránek pedofílie - info, které otevřeně propagují sexuální úchylku, jež je v naší zemi - bohudíky - stále ještě trestná. Policie web prověřovala na základě trestního oznámení z minulého roku. Obsah samotný podle policie zákonu neodporuje. "Na základě prostudování veškerých dostupných podkladů, provedené analýzy a vyhodnocení předmětné webové prezentace nebyly zjištěny žádné konkrétní informace ani skutečnosti, které by nasvědčovaly tomu, že by byl při provozování nebo spravování výše uvedených webových stránek spáchán přestupek nebo trestný čin. Šetření bylo proto ukončeno," sdělil veřejnosti Jiří Vokuš z policejního prezidia.
pp

Policie nevidí na pedofilii nic závadného

To, že policii, která obžalovává různé vlastenecké aktivisty a posílá je do vazby za vylepování samolepek, nechává tento web v klidu, zas až tak překvapivé není. Musíme si uvědomit, jaké je zde politické zadání a v jaké atmosféře orgány činné v trestním řízení působí. Na jedné straně boj proti tzv. xenofobii, podporovaný "elitami", majícími za cíl vyvrátit současnou západní civilizaci ze svých kořenů, a na druhé straně tytéž mocné síly otevřeně propagující vše, co k takové destrukci vede.
Satanisté a pedofilové jsou umístění často ve veřejné sféře na viditelných místech, aby tak skryli podezření a své aktivity
Předně likvidaci tradiční rodiny, tvořící základní tmel, kterým celá naše západní civilizace drží pohromadě. Proto ta otevřená podpora homosexuality, o níž se děti již na prvním stupni základních škol začínají učit, že je zcela přirozená a tedy normální. A každý, kdo proti tomuto trendu aktivně vystupuje, je označen za homofoba.
ppPedarasté a "Overtonova okna"

Po homosexualitě, která se pomalu stává normou, ale zákonitě musí přijít i pedofilie a další zvrácenosti. A jsou to právě pederasti, kdo v současném "hořícím světě", jenž je důsledkem porodních bolestí rodícího se Nového světového řádu (NWO), začínají rozvíjet svoji "osvětovou činnost". Pro většinu lidí je pedofilie stále ještě něčím něčím, co považují za ohavnost. Patrně si vůbec nepřipouštějí, že by se někdy v budoucnosti mohla legalizovat. Ovšem před dvaceti, kdy došlo k vyškrtnutí homosexuality z mezinárodní klasifikace nemocí, by také málokoho napadlo, že se homosexualita stane ve společnosti něčím normálním. V této souvoslosti opět připomínáme jméno amerického sociologa Josepha P. Overtona a jeho studii o strategii, kterou současné "elity" k transformaci společnosti používají.
Overton v ní precizně popsal, jak jsou pro společnost naprosto cizí myšlenky vyneseny ze smetiště veřejného opovržení, oprášeny a nakonec legislativně ukotveny. Podle této teorie, přezdívané "Overtonova okna", existuje pro každou myšlenku nebo společenský problém tzv. okno možností. V jeho rámci lze nebo nelze o myšlence široce diskutovat, otevřeně ji podporovat, propagovat a snažit se ji legislativně ukotvit. Okno se posouvá ze stádia "nemyslitelného", tzn. veřejné morálce úplně cizího a zcela zavrženého, do stádia "aktuální politiky", tj. stává se široce posuzovatelným, přijímaným masovým vědomím.
Podle této strategie neexistuje žádné tabu, nic svatého. Před našimi zraky se postupně odstraňují rámce, ohraničující společnost od propasti sebezničení.

Stopy vedou do nejvyšších pater

Proč to "elity" vládnoucí současnému světu dělají, je nabíledni. Zotročená společnost bez tradičních mravních kotev, zbavená silných rodinných vazeb, je nejen snadno ovladatelná, ale také náchylná k ještě obludnějším sociálním experimentům, jež se dotýkají samé podstaty lidskosti. Když Evropu v devadesátých letech šokoval případ belgického pedofila Marca Dutrouxe, jenž zavraždil nejméně 8 nevinných dívek, ukázalo se, že se jedná jen o malý kamínek v obrovské mozaice rozsáhlé pedofilní sítě, do níž jsou zapojeni nejvyšší představitelé ekonomických i politických elit, pro něž podobné "nelidské stvůry" pouze "loví" nevinné dětské oběti. Což vysvětluje mnohé komplikace v průběhu vyšetřování a dodnes nevysvětlitelné policejně-soudní přehmaty, jež měly odvézt pozornost od těch nejvyšších bruselských kruhů.
Letos se provalil obrovský pedofilní skandál ve Velké Británii, který se média a politici snažili ututlat. Každým dnem vycházejí najevo další a další podrobnosti o masivním zneužívání dětí vysoce postavenými lidmi. A nejde již jen o Británii. Pořad Newsweek stanice BBC uvedl, že usvědčený pedofilní poslanec Cyril Smith byl odveden policií přímo z pedofilní party u něj doma a po rozkazech z vrchních míst byl bez jakýchkoliv obvinění propuštěn. Ve skandálu figurují nejen politici, ale také významní bankéři a průmyslníci a dokonce lidé z nejvyšších kruhů anglické a holandské aristokracie.

Pederasti, zednáři a satanisté

Je jasné, že se jedná o pouhou malou část pedofilní sítě, jež obepíná celý západní svět a do níž jsou zapojeni i mnozí mocní tohoto světa. Německý publicista Guido Grand, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá, došel k závěrům, že v západní Evropě, USA a Austrálii existují propojené sítě okultistů, obchodujících s dětmi, zneužívanými nejen sexuálně, ale i k magickým obřadům. Tyto sítě prý sahají až do nejvyšších politických, hospodářských a šlechtických kruhů s vazbou na svobodné zednářství.
Pedofilie a satanismus jsou podle všeho tmelem, který tajemným způsobem vytváří a udržuje soudržnost zednářských elit v každé zemi. Tyto "národní" sítě se potom spojují a formují v globální síť pedofilů, kteří si navzájem kryjí záda.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 2. září 2015 v 10:21 | Reagovat

TM: co kdyby sis to po sobě ještě zkontroloval?

2 ja ja | 2. září 2015 v 15:13 | Reagovat

to sa nedá čítať, tie odstavce sa duplikujú asi samé

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.