Našimi vysokými daněmi živíme především Německo a financujeme válku a islamizaci.....

6. září 2015 v 3:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....konečně se o tom začíná všude hovořit ve velkém. Otázka ale je: KDY KONEČNĚ ZAČNOU PÁNI POLITICI NĚCO DĚLAT?????


jiri janecek
Snížením daní by se nadechly mnohé rodiny, kterým by každá další tisícovka pomohla zvládat současnou situaci. Imigrace je zlo, které zničí Českou republiku. Současná vláda svoji neschopnost a špatné ekonomické výsledky nakonec svede na uprchlickou vlnu. Vyjádřil se pro VlasteneckeNoviny.cz předseda Občanské konzervativní strany (OK strana) její předseda Jiří Janeček."Je až neuvěřitelné, jak současná vláda plýtvá a rozhazuje. Tu na uprchlíky, tu na nové úředníky atd. . Na druhou stranu čteme, že 1/3 dětí hladoví, protože nemají na obědy, zavírají se klokánky, sbírají se víčka pro záchranu českých dětí, jako by byl český občan méněcenný," vyčítá vládní politiku vládě Slávka Sobotky předseda OK strany.
Jiří Janeček Foto: Magistrát Hl.m. Praha
Jiří Janeček Foto: Magistrát Hl.m. Praha
Vláda vybírá nehorázné daně, aby pak peníze házela z oken
Podle něj je v České republice je země s nejvíce zdaněním práce obyvatel. Skoro polovina z platu jde na různé daně. "Současná vláda je rozežraná a vymýšlí, jak peníze utratit. Podporuje dávkami v nezaměstnanosti práceschopné obyvatelstvo, dochází k pozitivní diskriminaci českých občanů. Běžná rodina odkázaná na příjem rodičů s dětmi řeší každodenní nedostatek financí. Mnoho rodin tak odkládá pořízení svých dětí a současná vláda si myslí, že běženci svojí prací a odvodem daní zachrání českou ekonomiku. Omyl, správná cesta je významná podpora mladých rodin, snížení daní, snížení DPH u nových rodinných staveb, zastavení vlny imigrantů, kteří vysají náš sociální systém," dodává Janeček k tématu vysokých daní, které končí v pekelné díře rozhazovačnosti českých ministrů.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 6. září 2015 v 11:40 | Reagovat

Proto na tenhle stát od roku 08 z vysoka seru. Jak ví každý správný agent BIS. Na rozhazování a vykrádání soc-zdrav, je pořád tolik peněz, že je už vhodný to přestat platit. K tomu vám dopomáhej OPPT.

2 ôk ôk | 6. září 2015 v 11:42 | Reagovat

Serte na daně a investujte radši do zajištění své rodiny a do konstruktivních projektů.

http://dolezite.sk/Neplaceni-dani-neni-zlocinem-ua6kxN.html

3 Pepa Pepa | 6. září 2015 v 14:31 | Reagovat

Česko financuje Německo, no jasně bez nás by Německo nebylo :D to jen díky nám má tak silnou ekonomiku :D nebýt čechů tak mercedes je dacia :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.