Na masovém exodu muslimů do Evropy mají největší zásluhy G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron.....

1. září 2015 v 17:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....vše bylo připraveno od 90 let minulého století. Když jste to ale někomu vykládali, vysmáli se Vám. Dnes se ale směji já jim, protože jsou z toho vyděšeni a nemají řešení. Mají v nejhorším se odstěhovat do Ruska. Pravděpodobně, tak jak to bylo nastaveno, má být zde asi bíla rasa potlačena, ne-li zlikvidována přes multi kulti a jiné..... A včil mudrujte.

Publikováno 1.9.2015

blair busch cameron

G. Bush jr., Tony Blair a D. Cameron se zásadním způsobem podíleli na současném rozvrácení muslimského světa, který odstartoval masový exodus muslimů do Evropy.

Každodenně čteme a v médiích slyšíme alarmující zprávy o masovém přílivu muslimů do Evropy.


Nadáváme na neschopné politiky, na pašeráky uprchlíků, nadáváme na štědré sociální dávky v Německu, za kterými tito muslimští uprchlíci jdou. Cítíme naprostou bezmoc, protože pud sebezáchovy nám říká, že miliony muslimů zničí naši evropskou civilizaci.

jaromir petrik

Nadáváme, že v jejich zemích zuří občanské války, ze kterých prchají mladí, zdatní muži, aby v Evropě postupně vytvořili pátou kolonu k nástupu pro radikální šíření islámu. Evropští politikové nám říkají, že občanskou válku v arabských zemích nejvíce odnášejí tamní křesťané.

Bohužel nepřiznají, kdo jejich země do občanských válek uvrhl a zcela je rozvrátil, protože v roli agresorů byla západní "demokracie," kterou vedli a doposud vede řada křesťanských politiků.

blair busch cameron

Nastal by exodus muslimských uprchlíků do Evropy v takovém rozsahu, nebýt vojenského napadení Iráku, Libye a podpory muslimských radikálů v Sýrii?

Dokud v Iráku vládl Saddám Husajn, byl v této oblasti klid. Byl klid v Iráku i v Sýrii. Napadením Iráku a zavražděním Saddáma Husajna, jakož i vyvražděním větší části jeho vlády dosáhly země NATO totální destabilizace a rozvratu tohoto státu. Kdo byli konkrétní hlavní viníci této vojenské agrese, navíc pod vylhanou záminkou držení ZHN? Americký prezident G. Bush jr. a tehdejší britský premiér Tony Blair.

Při vojenském napadení Libye, které naše "demokracie" pokrytecky nazvala "bezletovou zónou" byl svržený libyjský prezident Muammar Kaddáfí. K moci se dostal v podstatě nekrvavým pučem a za desetiletí svojí vlády dokázal ze zaostalé země vybudovat stát s nejvyšší životní úrovní v Africe.
Toto se našim "demokratům" nelíbilo a tak zasáhli. Nejvíce se v tomto boji angažovali francouzský prezident N. Sarkozy a britský ministerský předseda D. Cameron.

Od stolů plných paštik, šampaňského a kaviáru bombardovali Libyi natolik, až jim došla munice a museli "žebrat" u Američanů, aby jejich protivníka Kaddáfího dorazili. To se jim podařilo a Hillary Clintonová potom se zlatým revolverem umučeného Kaddáfího dělala vítězné "wau".
Místo, aby G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron byli za svoje zločiny souzeni, tak si užívají bohatství, David Cameron je stále ministerským předsedou a my mluvíme o přednostní pomoci křesťanským uprchlíkům…
Podporou muslimských radikálů v případě Sýrie naše "demokracie" dosáhla rozvratu další země.
Místo, aby západní vládcové podpořili Asada a v zemi mohl být již klid, tak podpořili ty nejhorší muslimské radikály, protože Asad, jak známo je spojenec Ruska a Rusko je pro země NATO ten úplně největší nepřítel.
Nepřítel na kterého si vojensky netroufnou, protože by riskovali atomovou válku, tak alespoň podporou muslimských radikálů v Sýrii provokují Rusko, jak jen mohou.
A výsledek? Naprostým rozvratem Iráku a Sýrie vznikl Islámský stát.
A my se zase jen okázale divíme. Divíme se jako hloupý Honza, nadáváme na uprchlíky, bojíme se jich, ale viníky tohoto stavu nemáme odvahu označit.
Mluvíme o ohrožení "křesťanské Evropy", ale už nevidíme, že signál ke startu statisícům a milionům muslimským uprchlíkům dali G. Bush jr., T. Blair a D. Cameron.
Všichni jmenovaní jsou křesťané. Není to poněkud podivné?
¨

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 FL FL | 1. září 2015 v 18:11 | Reagovat

Česko daruje Afghánistánu 140 miliónů.
http://www.novinky.cz/domaci/378677-cesko-daruje-afghanistanu-140-milionu.html

2 FL FL | 1. září 2015 v 18:12 | Reagovat

Česká republika nabídla Srbsku 10 miliónů na pomoc s uprchlíky.
http://www.novinky.cz/domaci/379335-ceska-republika-nabidla-srbsku-10-milionu-na-pomoc-s-uprchliky.html

3 Dit Dit | 1. září 2015 v 19:08 | Reagovat

Vynikající článek.
Přesně tak. Taky mě napadlo, zda jim to i nevychází a celý cíl není i to celé uzemí, pak bez těch civilistů , hravě si zabrat, je to i celkem strategické vzhledem k poloze.  Civilisti zdrhají, zůstane ISS a oni  ,  perfektní hotová střelnice a pak už jenom zaberou uzemí....
Ještě pro ucelený obraz chybí zmínka o tzv. programu té bývalé  vychodoněmecké svazačky s tím jejím programem Euromed.

4 Dit Dit | 2. září 2015 v 18:43 | Reagovat

Najednou má peníze EU na financování na vše kolem migrace, ti druzí zase mají na zaplacení převaděčům...to postrádá logiku!
Usa by rádo nějaký boj, co tak tam, pak na tu půdu vylákat medvěda, pod záminkou boje s Isis.
Jinak opravdu , když se do toho vloží , tak mají vyklizené pole od civilistů a taky pak kdo vyhraje, civilisti se tam pak už  asi jen tak nevrátí, tak kdo teoreticky  to ovládne je to jeho strategické  místo se všema nalezištěma... to bez civilistů, původních obyvatel, kterým by se to časem nemuselo třeba líbit....třeba, ale co už když jsou v EU, že?)))
A EU v tom pomáha a my občané EU a migranti jsme pouze oběživo? Eu napomáha usa v tomhle.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.