Emigrantská kalamita: maďarští vojáci nafasují ostré náboje.....

7. září 2015 v 3:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....tak už to máme pomalu tady. Nebudu rád, když se předpovědi splní a bude díky běžencům rozpoutaná občanská válka. Občanská válka v kterékoliv zemi EU. To je právě smyslem celé krize.....

Ilustrace
Imigrantská kalamita v Maďarsku si zřejmě vyžádá nasazení vojáků, a ti budou fasovat ostrou munici. Návrh na povolání armády na ostrahu hranic má už maďarský parlament na stole, a nyní vyvstává otázka, za jakých okolností, budou vojáci smět použít gumové projektily a pyrotechniku, a za jakých ostrou munici.


Každopádně národně afiliované strany jako Fidesz a Jobbik chtějí i explicitní úpravu branného zákona tak, aby úkolem armády bylo čelit imigračnímu ohrožení, a to s ostrou municí včetně. Smrtící prostředky pak budou vojáci autorizováni použít při obraně životů v ohrožení, vojenských objektů a techniky, a to pokud možno po předchozím slovním varování, varovných výstřelech a nemožnosti použití nesmrtících prostředků.


zdroj:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.