ASR: Politickou elitu Západu tvoří lháři a váleční zločinci!!!!!

1. září 2015 v 14:45 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no to už víme delší dobu, ale mnoho lidem to zatím není zcela jasné.....


ASR: Politickou elitu Západu tvoří lháři a váleční zločinci!
Rusko by nemělo věřit západním politikům, lhářům a válečným zločincům, píše Alles Schall und Rauch. Když v roce 1990 slíbili slíbili, že se NATO nebude rozšiřovat na východ, ukázalo se, že je to lež.
Ilustrační foto
31.srpen 2015 - 17:05

Od té doby hlavním cílem všech iniciativ Aliance je, aby se Rusko ocitlo v absolutním obklíčení. Poslední cílem byla Ukrajina, kde Spojené státy nainstalovaly svou loutkovou vládu a zničily ekonomiku.

Americkým politikům se nedá věřit, zdůrazňuje Alles Schall und Rauch. V tomto ohledu dobrým příkladem je zrušený slib Washingtonu nerozšiřovat NATO na východ. V roce 1990 se sovětské vedení v čele s Michailem Gorbačovem dohodlo na sjednocení Německa pouze pod podmínkou, že po rozpuštění Varšavské smlouvy se západní Aliance nebude snažit "naplnit zbývající vakuum", vysvětluje autor.

Na setkání s Gorbačovem a ministrem zahraničí Eduardem Ševardnadze v roce 1990 řekl bývalý americký ministr zahraničí James Baker, že "sféra NATO nepostoupí ani o jeden palec na východ, pokud dá Sovětský svaz souhlas s členstvím sjednoceného Německa v NATO".

Bývalý německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher zase 31.ledna 1990 ujišťoval, že "bez ohledu na to, jaký bude osud Varšavské smlouvy, rozšíření území NATO na východ k hranicím Sovětského svazu nebude".

"Co se vlastně stalo?" ptá se autor. Všechny země bývalého východního bloku a sovětských republik v Pobaltí vstoupily do NATO. Kromě toho Aliance chce Ukrajinu a Gruzii. Podle autora se jedná o "čistou provokaci".

Rozšíření NATO na východ, nasazení raket v Polsku, modernizace jaderných zbraní v Německu, a nyní intenzivní růst zbrojení ve východní Evropě - to vše naznačuje, že hlavním úkolem Aliance je zcela obklíčit Rusko.


Slib byl zrušen, říká autor. Oznámil to sám Gorbačov. Bývalý německý kancléř Helmut Kohl a James Baker ho v Moskvě 9. února 1990 ujišťovali, že "NATO se neposune ani centimetr na východ," řekl bývalý prezident SSSR v rozhovoru pro Bild. "Američané nesplnili tyto sliby a Němcům to bylo jedno," dodal.


Manfred Werner, bývalý generální tajemník NATO řekl 19. května 1990: "To, že nebudeme rozmísťovat jednotky NATO mimo Německo, poskytuje Sovětskému svazu spolehlivé bezpečnostní záruky."

Daily Times: Ruská paranoia ohledně NATO je oprávněná!

Rusové nezapomněli, že slib byl pošlapán, pokračuje Alles Schall und Rauch. A nezapomněli, co se stalo v Jugoslávii, Iráku, Libyi a Sýrii. Libye byla posledním varovným zvonem pro Moskvu, míní autor článku. Americký prezident Obama předstíral, že provádí "humanitární misi" na záchranu obyvatel před "občanskou válkou", ačkoli jeho skutečným cílem byla vražda libyjského vůdce Muammara Kaddáfího. V důsledku bombardování NATO se země proměnila v hromadu trosek a uvrhla se do teroru.

V Sýrii je to stejné, pokračuje publikace. Řadu let se USA a její partneři se snaží svrhnout syrského prezidenta Bašára Asada, podporou, školením a dodávkami zbraní radikálním islamistům. Západ se snaží svrhnout legitimní vládu pomocí placených žoldáků.

Platbou za zničení těchto států, jejichž jedinou chybou bylo, že odmítli uposlechnout diktát Washingtonu, se stala obrovská vlna uprchlíků do Evropy. Zde politici a média mlčí o roli Západu v této krizi. Dělají, aby masová migrace vypadala jako přirozený jev, a nemluví o skutečné příčině toho, co se děje.

Na Ukrajině byla rovněž svržena demokraticky zvolená vláda a instalován pro Spojené státy vyhovující loutkový režim. Jen se pro převrat využili místo radikálních islamistů nacisti. Nyní je Ukrajina bídná, narušená země se zcela zničenou ekonomikou. Navíc zločineckému režimu v Kyjevě nařídili vést válku proti vlastní populaci na východě Ukrajiny. Rusko už přijalo asi 2.000.000 uprchlíků z regionů, kde se boje odehrávají, ale tom západní média sotva hlásí.

Být na na místě Putina, nevěřil bych ničemu, co říká Washington a jeho evropští vazalové," píše autor v závěru svého článku. "Nedávné události ukázaly, že politickou kastu na Západě tvoří především mazaní podvodníci, lháři a váleční zločinci."

(kou, prvnizpravy.cz, alles-schallunfrauch, foto: arch.)

---------- Původní zpráva ----------
Od: Miroslav Szweda <szwedamiroslav@gmail.com>
Datum: 31. 8. 2015 18:03:18
Předmět: Německé Haidenau symbolem odporu proti uprchlíkům
Vypadá to, že někde už dostali rozum a berou to do svých rukou…

Německé Haidenau symbolem odporu proti uprchlíkům

Publikováno 31.8.2015
stop islamizaci nemecko
Skládám hlubokou poklonu všem Němcům, kteří se ve své zemi pokoušejí postavit na odpor proti přijímání uprchlíků, kteří jim berou práci, vysávají jejich státní rozpočet a rozvalují tradiční společenský řád.
Odpor Němců nelze považovat za otevřené projevy rasismu, xenofobie či dokonce nacismu. Jedná se především o velmi prozíravé projevy vlastenectví a národní hrdosti. Německému národu a stejně tak i ostatním národům nezbývá již nic jiného, než se postavit na odpor proti uprchlíkům sami, když národní vlády na své vlastní národy kašlou. Ať je to Angela Merkelová, Hollande, Sobotka a další pohlaváři, tak lze říci jediné. Jsou to zrádci vlastních národů a jsou ochotni je obětovat ve prospěch islámu.
oldrich rambousek 2
Evropská unie a Brusel totálně selhali, čímž je dnes projekt Evropské unie před rozkladem. Vytvoření Schengenského prostoru bylo v době jeho zavedení přínosné, avšak nebyly podniknuty žádné kroky k vytvoření ochranné linie nově vzniknuvší vnější hranice EU. Dnes působí dohoda ze Schengenu kontraproduktivně a více méně svazuje Evropským zemím ruce při ochraně svých vlastních hranic, čímž se dohoda sama obrátila proti nám samotným. Bláboly jistého pana Kocába na toto téma nelze brát vážně, neb tento člověk jakoby žil mimo realitu nebo ho nedej bože postihla Alzheimerova choroba, i když on nikdy nebyl zcela normální. Jeho vystoupení na ČT24 svým způsobem totiž říká - do každé rodiny alespoň jeden muslim! Jeho postoj nereflektuje na historicky zakořeněnou neslučitelnost křesťanství a islámu, jakožto víry a v ortodoxním pojetí dokonce ideologie. Dle mého názoru bylo kvůli rozdílnosti víry povražděno lidí více než dost a není třeba zavdávat příčinu k opakování chyb minulosti. Islám do Evropy prostě nepatří!!!
Ilustrační obrázek Foto: (AP Photo/Gero Breloer)
Ilustrační obrázek Foto: (AP Photo/Gero Breloer)
V jisté míře se hledají určitá řešení imigrace, avšak výsledný efekt je nulový. Spíše se dá konstatovat, že Evropa stále více zabředává do větších a větších problémů, které na svých bedrech nese původní obyvatelstvo. Tento vývoj rozkládá společenský řád a lidé mají zcela oprávněně obavy o budoucnost. Bohužel tak nějak se vytrácí Americká stopa, která je prapůvodní příčinou současného stavu. Amerika najednou mlčí a NATO nekoná také nic. Spojené státy jsou však zemí, které stojí za současným stěhováním národů, protože jsou to právě USA, které jsou původci války v Iráku, Libyi, Sýrii, Afghánistánu či Jemenu prostřednictvím CIA a NATO. Islámský stát, Tálibán či al-Kaida jsou Americké děti!!

Evropa je obětí špinavé politiky USA a Evropských kolaborantských politiků, kteří pracují pod cizí vlajkou proti vlastním národům. Tito politici patří před soud a do vězení a je jen otázkou času, kdy národy pochopí, že je třeba vzít osud do svých vlastních rukou. Haidenau a další místa jsou pomyslnými vlaštovkami vzdoru, které je třeba podporovat. Lidé jako Merkelová a spol. patří do vězení. Spojené státy je potřeba odseknout od řízení Evropské politiky, což je zcela zásadní pro budoucnost Evropy jako takové a izolovat je ekonomicky i politicky. Tento postup bude značně obtížný a bude potřeba celoevropské jednoty. Evropa se už musí jednou osvobodit. Vždyť takové Německo je dodnes okupovanou zemí, kde se armáda USA roztahuje na jejich území.
No a jak na ty imigranty? Doporučil bych toliko jen to, abychom se k imigrantům chovali stejně, jako se muslimové chovají ke křesťanům v Iráku či Sýrii, kde zaživa lidem uřezávají hlavy.. Nic víc, nic míň. V zájmu zachování Evropských národů a hodnot musíme zablokovat vnější hranici EU a v případě potřeby i střílet. Dost možná někteří zemřou, ale další si pak cestu do Evropy raději rozmyslí. Jsem si jist, že oni by se k nám zachovali minimálně stejně - ne-li hůře!! V neposlední řadě platí a platit bude nadále, že košile je bližší nežli kabát.
V zájmu zachování Evropských hodnot a národů plně souhlasím s těmi, kteří se imigrantům a kolaborantským vládám staví na odpor.
AŤ ŽIJÍ VLASTENCI

Byli jsme před EU a budeme i po ní, aneb drzost Západní Evropy je neskutečná

Publikováno 31.8.2015
vyvadil
To co předvedl ministr zahraničních věcí Francie Fabius, když arogantně kritizoval Východní Evropu z nevstřícného jednání ohledně řešení migrační krize je neskutečnou drzostí. Kritizoval zejména Maďarsko kvůli výstavbě plotu se Srbskem, ale bral si do úst i neochotu přijímat kvóty uprchlíků.
jiří vyvadil
U toho Maďarska chci začít. Ten, kdo vymyslel kdysi vnější hranice EU to jistě myslel dobře. Konečně po určitou dobu se jevilo jako vcelku chytré opatření. Nikdo ovšem nepočítal s tímto exodem, který nejenom že nekončí, ale nepochybně bude pokračovat i příští roky. Je např. objektivně vyloučeno, aby Maďarsko, dnes, kdy se ukazuje, že balkánská cesta je tou hlavní pro příliv uprchlíků ze Sýrie či Afganistánu, ty desetitisíce mohlo zadržet. Nemůže a musí volit žiletkové ploty, případně nasadit armádu. Mimochodem : A copak to Francie v Calais nedělá???
Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil
Ale to je jen jeden důvod. Ten horší je jiný
Kdyby Francie naprosto idiotsky nezahájila invazi do Libye s cílem svrhnout sice excentrického, ale jinak velmi silně sekulárního vůdce Kadáfího, nemuseli bychom stát před faktem, že se Libye rozpadla a je otevřenou cestou pro masy uprchlíků směřující do Itálie…Zatímco Kadáfí s Berlusconim měl dohodu o navracení uprchlíků, ta přirozeně jeh odstraněním padla a bárky plují.
Druhý příklad, stejné povahy je Velká Británie…Válka v Iráku byla vylhaná a měla jeden důsledek: zrodila i podle britských institucí dnešní islámský stát. Tony Blair je dodnes nejvíce nenáviděným premiérem v historii země.
Nastává čas si vyprat špinavé prádlo…
Pokud jsou vůdci východní Evropy co k čemu, musí se Paříži, Londýnu či Berlínu postavit a vyříkat si to.
Dnes se především ukazuje, že neexistuje jednotná Evropská unie a zejména v otázce přijímání uprchlíků mezi národy západu a východu Evropy existuje zásadní rozpor.
Zatímco města jako Paříž, Londýn, Mnichov, Brusel či Vídeň mají mnohasettisícové enklávy muslimského obyvatelstva a dlužno dodat, že kdysi dokonce často lákaného, nic takového naše země neznají a nechtějí znát.
Nemůžeme mluvit do toho, jak si chtějí tuto politiku vést země Západní Evropy, to je nesmysl, koneckonců často je to proces trvající už dlouhá desetiletí, ale nechť ony si laskavě odpustí svou kritiku na nás.
Toto novodobé stěhování národů nepochybně Evropskou unii změní a je dobré, že puká lživý obraz její jednoty.
My, Češi, Moravané a Slezané se tohoto vývoje být nemusíme.
Byli jsme i před EU a budeme i po ní.
Jiří Vyvadil
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.