A nyní se začnout dít UDÁLOSTI!!!!!

1. září 2015 v 14:54 | prvopodstata tm převzato |  Filmy
....TOHLE MUSÍ BÝT KAŽDÉMU NAPROSTO JASNÉ!!!!!
Ať tomu věříte nebo ne, byl to poslední hřebík do rakve jůes ej. Bylo by dobré se rychle podívat na film, než ho někdo bude blokovat a děkuji za link nicku Oldarthur.
A hlavně se neposmívejte za akcent člověku, který k Vám hovoří.....

Ruská federace se osvobodila z koloniálního panství, nadnárodních společností se základnou v USA.


A ještě jedna událost, která by se neměla opomenout!!!!!Slovenský premiér Robert Fico se ve svém projevu při oslavách Slovenského národního povstání v Báňské Bystřici opřel do evropského (ne)řešení imigrační krize zůsobené NATO. Zda jde o populistický krok nebo pravdivá slova z úst už i tak prolhaného premiéra, bude muset každý posoudit sám.

tm komentuje: možná si uvědomuje že bude v budoucnu nucen žít na Slovensku a pokud nevykročí nejen slovy ale i činny, proti rozjetému vlaku, bude asi na jeho osobě podniknuta nějaké pomsta.....
Také to ale může být jenom uklidnění obyvatelsva. Uvidíme v dalších dnech činny. Možná zase budeme konstatovat že lhal až se mu prášilo od huby a
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vesna Vesna | E-mail | 1. září 2015 v 20:55 | Reagovat

Dobre klamať treba vedieť. Fico klamať vie, to je isté. Na druhej strane sa mu musí uznať, že vôbec nie je hlúpy, práve naopak.
To, čo v poslednej dobe verejne vyhlásil ohľadne muzulmanských kobyliek je ale pozoruhodné. Sú v podstate dve možnosti.
Zvolebnieva sa a keďže má zmapovanú bojovú náladu ohľadne imigrantov vo voličskej populácii prihrieva si polievočku a po voľbách prejde k činom v rozpore s tým čo tvrdil pred voľbami.
Na druhej strane sú vyhlásenia premiéra miništátneho pľuvanca ako je ten náš poriadnou drzosťou a neúctou voči úctyhodnej a nekonenečnej múdrosti západných imigrantských politikov. Tu sa natíska otázka. Dovolil by si takéto drzé vyhlásenia keby za ním niekto nestál? To ťažko. Kto to je zatiaľ nevieme. Ale nakoniec sa to aj tak dozvieme.

2 Adam Adam | 1. září 2015 v 21:44 | Reagovat

DVĚ VIDEA O ISLÁMU S PANEM JOSEFEM
https://www.youtube.com/watch?t=398&v=lz0ilxuxPWk
https://www.youtube.com/watch?t=387&v=npwdleU0jtM

3 ôk ôk | 2. září 2015 v 10:10 | Reagovat

[1]:Gorila Fico holt musí sekat dobrotu, pokud chce vyhrát další prezidentský volby. :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.