A nyní poslouchejte vy lidé z NATO.....

2. září 2015 v 12:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....bombardujete zeď, která nepropouští lidi z Afriky do celé Evropy. Krutá ale pravdivá slova.....

Brzy to budou 4 roky, co umučili Kaddáfího a rozvrátili Libyi. S ohledem na dnešní situaci s IS a běženci pár slov, ze kterých trne v zátylku...
Kaddáfí v r. 2008, na summitu Ligy arabských států. V kostce - mluví o vraždě Husajna, kterou nikdo nevyšetřuje. Irák prý měl zbraně hromadného ničení. Tyto zbraně má Amerika, Francie, Anglie, Rusko, Pákistán, Čína...všichni mají jaderné zbraně. Takže všechny je budeme bombardovat? Cizí armáda okupuje arabskou zemi a my se na to díváme a smějeme se. Amerika si usmyslela to udělat - a vy se smějete. Brzy totéž udělají s vámi.
(velmi smutný je pohled na smějícího se Asada...)
https://www.youtube.com/watch?v=Caicad3MBoM
Pro zájemce - řeč na Valném shromáždění OSN 2009 (v RJ). Základní myšlenka:


V preambulích se mluví o tom, že ozbrojené síly se mohou použít jen tehdy, je-li to v zájmu všech zúčastněných stran. Ne ozbrojené síly jedné země...nebo dvou, tří. Žádná země nemá právo se vměšovat do vnitřních záležitostí jiné země a to bez ohledu na to, jestli je tam kapitalismus, socialismus nebo reakcionářství. Přidali jsme se k OSN, protože jsme si mysleli, že tam jsme si všichni rovní. Jenže pak se ukázalo, že je jedna země, stálý člen OSN, která vrací a zamítá vždy vše, co předkládáme. Kdo dal té zemi takové místo, takové právo? OSN v sobě zahrnuje všechny země - a o míru rozhoduje pouze Rada bezpečnosti, která má 10 členů. Jak se máme radovat z míru a bezpečí, když jsou to 4 země, nebo 10 zemí, které kontrolují celý svět?
http://strejndzher.livejournal.com/34511.html
Na závěr - poslední sdělení Kaddáfího, jen několik hodin před krutou smrtí:
- A nyní poslouchejte, vy lidé z NATO. Bombardujete zeď, která nepropouští migranty z celé Afriky do Evropy. Bombardujete zeď, která nepropustně zadržuje teroristy z Al-Kajdy. Tou zdí bývala Libye. Zničili jste ji. Jste idioti. Pro tisíce migrantů z Afriky, pro podporu Al-Kajdy budete hořet v pekle. Tak to je. Já nikdy nelhal. Nelžu ani teď. -
http://politikus.ru/articles/56925-sbyvaetsya-proklyatie-kaddafi.html
Z diskuse výmluvná fotka, kde se nabízí rčení o božích mlýnech:
http://cs306705.vk.me/v306705117/aadc/RrYwp264ijo.jpg
A ještě...na úplný závěr... z Kaddáfího dopisu, kde se snažil "vzbudit svět" , aby ochránil Libyi:
- Vím, chcete mě zabít. Je však na světě takový zákon, umožňující takové vraždy? Řeknu vám to - ano, je. Jmenuje se zákon džungle. Ale je to váš zákon a váš pořádek. Už čtyři - čtyři měsíce! - bombardujete naší zemi a všichni se bojí říct vám slovíčko odsouzení.
Kdyby ještě na světě byla Rossija, ta opravdová Rossija, jednotná a veliká Rossija, ochranitelka slabých a bezmocných, nedovolili byste si to. Ale ona už není...a vy slavíte. Jenže zapomněli jste na jedno. Život bývá promněnlivý a všelicos se může v budoucnu stát. Vaše střely se také mohou obrátit zpět k vám! -
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MP MP | 2. září 2015 v 20:39 | Reagovat

@tm - proč tehdy nezasáhlo Rusko a neochránilo Libyi. Teď se zdá že, Sýrii už takhle padnout nenechá jako tehdy Libyii. Proč??? Ještě nebylo Rusko připraveno na odpor?????

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.