Že by dlouhodobě předpovězená skutečnost obrání občanů pomocí bank a zabavení hotovosti začala už příští měsíc?????

12. srpna 2015 v 21:29 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je to jeden důležitý komentář od čitatele prvopodstaty.cz


REFLEX 25.6.2015.Benjamin Kuras, clanek Pravo okrast Evropska komise rozhodla, ze vsechny clenske zeme, ktere tak neucinily, (vcetne CR) musi do konce srpna uzakonit cosi, cemu se rika ball-in. To je opak jevu ball-out, ktery se ve velkem vyskytoval za bankovniho krachu 2008 a presne znamenal vytahnout banky z pruseru (uhradit ztraty, ktere banky udelaly nezodpovednymi dluhovymi bublinami) z penez danovych poplatniku.Tyto ztraty jsou letos nekolikanasobne vetsi nez tehdy = nekolikanasobne vetsi pruser. Proto EK vydala regulaci BRRD, ktera rika, ze vladni odpovednost za bezohlednost bank prejde na akcionare a veritele, cili kazdeho, kdo ma neco na nejakem bankovnim konte.

Opakuji to mnoho let, že právě tento tah je na občany celé EU připraven. Dozvěděl jsem se to na setkání právníků ve Wídni, o kterém jsem psal kdysi dávno na osudu.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 13. srpna 2015 v 8:32 | Reagovat

Veškerá pozornost je obrácená jinam a banky zatím toto pečou...a co teprve smlouva Eu  s USA -TTIP? Jak ta si v tichosti vede?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.