Zdravotní stav imigrantů nikoho netrápí.....

21. srpna 2015 v 13:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....hlavně že politici a zákonodárci požadují aby naše děti byli před příchodem do školky očkované a tyhle tam pustí bez jakýchkoliv kontrol s parazity, viry a baktériemi a plísněmi. Jediná rada tedy je: Odmítejte tedy očkování a nedávejte děti do školky.....

Tunisian migrants arrive in Italy
Rád bych se vrátil k jednomu staršímu článku, který jsem napsal na základě svých zkušeností z Afriky. Bohužel se ukazuje, že jsem měl plnou pravdu: zdravotní stav imigrantů nikdo nekontroluje a pouští je sem se vším, co v sobě přináší. Jejich děti se mohou ve škole potkávat s našimi dětmi, které na jejich nemoci parazity nemají protilátky a jsou tedy daleko snáz náchylné podlehnout nákaze.

Sobotkova vláda prohlásila, že sem bude brát dobrovolně "utečence" z Afriky, ale už neřekla, kdo zaplatí jejich vyšetření a případné léčení pohlavních chorob, otevřené TBC, chlamydií, ameb, schistosomas, dysenterií, plicních chorob a především AIDS. Není už na čase se vlády zeptat, jak to chtějí řešit a za čí peníze? Komu poslouží epidemie v Evropě? Americkým farmaceutickým koncernům? Dárečky, které nám vezou imigranti z Afriky……….
Tunisian migrants arrive in Italy
Zatímco diskuze o bezpečnostních rizicích plynoucích z vlny imigrantů pro náš stát se pomalu a obezřetně (hlavně nikoho nenaštvat) rozbíhá, druhé a neméně hrozivé riziko je opomíjeno. Pracoval jsem na zdravotnickém projektu v hraniční oblasti mezi Zambií a
Angolou a měl jsem možnost seznámit se s pravdivými statistikami zdravotního stavu obyvatel. Průměrná délka života v oblasti je 32 let! Samozřejmě mluvím o přirozených, nikoliv násilných úmrtích. Hlavním zabijákem je malárie, dále pak AIDS, plicní choroby TBC, dysenterie, pohlavní choroby a především jejich libovolné kombinace. Když k tomu
připočtu rozsáhlou sbírku nejrůznějích mikro a makroparazitů (endo i exo), které si sebou imigranti přiváží, má se naše zubožené zdravotnictví opravdu na co těšit.

Obávám se, že v celé zemi nebude dost víček PET lahví na to,aby zaplatily léčbu nejenom migrantů, ale především až se tyto nemoci začnou přenášet i na naše lidi, kteří navíc proti většině z nich nemají protilátky.
Co teda dělá naše vláda, aby ochránila svůj národ, ze kterého se má tak dobře? Co dělá naše slavná poslanecká sněmovna a senát ? Povím vám to - nedělají nic, protože nikdo z nich vůbec nechápe, o co se jedná, že to, co se vytrvale blíži, je srovnatelné s následnými efekty výbuchu jaderné pumy, způsobující pomalé a postupné vymírání obyvatelstva. Jediná SPD má program, který skýtá řadu opatření na ochranu obyvatelstva před
importem epidemií.
Je to především velice striktní imigrační politika, protože když omezíme pohyb nežádoucích osob přes naše hranice, omezíme možnosti nákazy, např. vody bakteriemi nebo parazity ze stolice.Je ale nezbytný aktivní přístup našich bezpečnostních složek. Tlačte na své poslance a místní politiky, jak chtějí chránit zdraví ve svých oblastech.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.