Vysvětlení určitých utajených zákonitostí…..

20. srpna 2015 v 12:54 | prvopodstata tm |  Rozluštěné záhady.
....rozhodl jsem se publikovat zde na prvopodstatě několik zajímavých článků, které jsem psal kdysi na osudu.cz

Vysvětlení určitých utajených zákonitostí.


Eto mnogo let tomu nazad, kdy jsem se setkal několikráte s jedním skvělým člověkem jménem Grebe….. Vše se odehrálo v Novosibirsku. Byl to velice skromný, moudrý, nesmírně chytrý a pokorný člověk. Měl jednu velkou výhodu oproti ostatním lidem. Nevystudoval žádnou střední ani vysokou školu. Přesto jeho vědomosti v oboru fyziky, matematiky a přírody byly až nepochopitelné. Právě v přírodě je získal. Od dětství ho zajímali jenom broučci a živá příroda. Trávil zde většinu dní a volného času. Mnoho let strávil studiem každého broučka v přírodě, každého jednotlivého dílu krovek, nožiček, těla a mnoho jiného a váhy těchto stvoření.


Není smyslem popisovat jeho jednotlivé studie, ale to co po mnoha letech objevil. Jedním zajímavým pokusem zjistil (bylo to zcela náhodou), že oddělená křidélka jednoho broučka ve zkumavce s jedním dílem krovek broučka jiného, při silném zatřepaní ze zkumavky zmizí. Bylo to naprosto nad jeho chápání a pokus opakoval mnohokráte, aby tyto mechanismy pochopil.
Tento vynikající přírodní vědec pokusy zjistil, proč někteří broučci, jako například čmelák nebo beruška sedmitečná a mnoho jiných mají možnost létat. Je všeobecně známo, že čmelák díky své váze, rozpětí a velikosti křídel, podle fyziky nemůže létat.
Tajemství u popisovaného hmyzu objevil právě v jejich krovkách, či struktuře křídel a hexagonálním uspořádání (tak jako u plástve medu) "mikrokomůrek" které mají buď v křídlech nebo v krovkách. Při roztaženi krovek nebo křídel se ještě nic neděje. Teprve v momentě pohybu křídel určitou frekvencí začne odhmotnění tělíčka daného živočicha a umožní mu vzlétnout. Bez těchto "mikrokomůrek" vzlet je nemožný.
Nyní se ptáte co se vlastně děje v těchto zmíněných "mikrokomůrkách". Začneme ale někde jinde. Možná jste již ve svém životě viděli mnoho vosích či sršních hnízd. Určitě jste si všimli, na jaké tenoučké nitce jsou zavěšena. Pevnost je skoro veškerá žádná a lehce ji přetrhnete jemným tahem. Položme si otázku: Jak je možné, že tolik sršňů či vos mohou mít tak těžké hnízdo na tak tenké niti?
Odpověď je velice jednoduchá. Rozhodně nikoliv ale pro vědce. Nepřitahuje nás na planetě zemi magnetismus a gravitace, tak jak to nalévají všem lidem do mozků ve školách na celém světě. ( Z tohoto důvodu ještě nikdo neobjevil, co to vlastně gravitace je). Veškerá hmota na planetě zemi je nabita určitým nábojem, který způsobuje přitažení veškeré hmoty k zemi. Když tenhle náboj u nějakého předmětu porušíte, nebo ho odstraníte, začne se automaticky pohybovat směrem nahoru. Začne se propadat k černé hvězdě. Bylo by dobré se podívat na diskuzi o duté zemi, kde jsem daný jev popisoval a ukazoval na lifterech. Tajemstvím jsou hexagonální komůrky, které vyruší určitým jednoduchým principem náboj na daném předmětu a ten se začíná propadat směrem nahoru. Můžete ale taky zredukovat jeho hmotu, třeba 1000kg na 1 gram.
Tento náboj je vytvářen černou hvězdou a nabíjí zde, jako kondenzátory, veškerou hmotu. Na tenhle úkaz přišel i mistr Grebe……., který popisované objevil. Sestrojil si velice jednoduché zařízení, kterým se dokázal pohybovat v prostoru bez jakéhokoliv pohonu i několik set metrů nad městem.
Domnívám se, že popsané pro mnohé stačí a zkuste objevit výše uvedené někde na internetu. Nevím, třeba budete mít i štěstí. Kdo hledá, NAJDE.
Popisovaná technologie je použita, jak jste nyní mohli vidět i v letadlech a zapnutím určitých frekvencí, které působí na hexagonální komůrky, můžete odhmotňovat letící stroj v oblacích až na pár kilo a snížit spotřebu na neuvěřitelné minimum. Nevím samozřejmě, zda o téhle možnosti posádky daných strojů jsou informovány. Technologie je ale již vestavěna a těžce budou vyvracet nevyvratitelné. Naskýtá se otázka, proč najednou mají se všemi motory problémy, že by se nesnášela najednou explozivní technologie s implozivní?????
Když budete trochu přemýšlet jiným směrem, zjistíte, že podobné pokusy si můžete vyzkoušet i doma. Dají se využít dokonce i k léčebným účelům…..
Opět Vás žádám a prosím, pište pouze a jenom, máte-li co říci.
Vždyť příroda je tak jednoduchá. Nic přece není zakódované. Proč na tohle nepřišli již všichni rozumbradové, kteří zde diskutují o nesmyslech a dávají si navzájem samé jedničky s hvězdičkou a prsty nahoru?????
…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | 20. srpna 2015 v 14:42 | Reagovat

...no tak je to mr.Grebenikov,ale o léčebných učincích a jakých a na jakou nemoc nevím.můžete o tom napsat??Děkuji...

2 Sora Sora | E-mail | 20. srpna 2015 v 16:39 | Reagovat

[1]: Znám pána, kterému když bylo nejhůř - najednou nemohl dýchat, bylo mu zle a vše se s ním točilo - a myslel, že je nastala jeho poslední hodinka, odebral se ke svým včelám a lehnul si ve výši jejich hnízda (ne nad nimi, ale vedle úlů) a usnul. Za dvě hodiny se probral a bylo po problémech. Už je tomu 20 let a vzpomíná na to, jako na zázrak :)

Jinak se taky říká, že sedne-li si člověk na židli, nad kterou je umístěno nad sebou několik rámků s plásty - přestane bolet hlava.

kostrbatý překlad článku Včely léčí ->
https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=cs&js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Flekpravda.com%2F%3Fp%3D2577&edit-text=

3 Mirek Mirek | 20. srpna 2015 v 18:22 | Reagovat

Zajímavé téma. Můžete více popsat v jakých letadlech (vojenských?) je použitá tato technologie?
Lze toto nějak uplatnit v běžném životě pro běžného občana jako jsme my? Jak?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.