Vlna nelegálních imigrantů o víkendu trhne rekord. Vojáky okamžitě na hranice.....

31. srpna 2015 v 5:55 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no bylo by už načase začít bránit naši hranici a vlastní lidi, bílou rasu.....

Ilustrace
Podle zpráv Policie ČR se na nás tento víkend valí vůbec největší vlna nelegálních imigrantů za celou uprchlickou krizi.
Tento víkend může být počet imigrantů i několikanásobně vyšší. To už by znamenalo ne stovky ale tisíce běženců. A to už je opravdu vážné. Jistě jste už viděli obrázky z nepokojů, kterou migranti způsobili v Makedonii. Nešlo je zadržet ani pomocí omračujících granátů a pořádkových jednotek. Tato vlna postupuje přes Maďarsko dál a nemine nás.


Policie říká, že monitoruje a vyhodnocuje informace. Chce provádět kontroly na vytipovaných silničních tazích a vlakových spojeních v České republice. To je ale žalostně málo. Nelegální imigranty musíme zastavit už na hranicích a vůbec je nepouštět k nám do republiky. Kontrolovat tahy někde uprostřed země je pozdě. Ti policisté mají hlídat už samotný vstup do ČR.
Opakovaně říkám, že je třeba nasadit Armádu ČR, která je ve spolupráci s Policií ČR schopna bezpečně ochránit naše jižní hranice. Je to zbabělost vlády, která před tím problémem strká hlavu do písku a nic nedělá. Slov už bylo dost. Kdy jindy než teď, když se na nás valí rekordní vlna uprchlíků, máme použít na ochranu hranice vojáky.
převzato z autorova blogu na idnes.cz
Čtěte také:

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 31. srpna 2015 v 15:10 | Reagovat

Když naše vláda dělá ze sebe azylový dům a nic nezavinila, nikde se nepodílela na bombardování, tak já nebudu na oplátku podporovat ekonomiku čr, nebudu  kupovat výrobky made in czech...sice podpořím okolní unijní státy, ale at.
Sice je to málo, ale kdybych nebyla jediná, tak se uvídí i rozdíl.

2 noo noo | 31. srpna 2015 v 18:55 | Reagovat

winter is comming
zo seriálu hry o trúny
chrípkové viry vymrznú
len čo chudáci slovenskí bezdomovci a dochodcovia
teraz je teplo, chrípke to nedochádza
:D:D:D:D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.