Vláda nám lže, tají migrační vlnu která se na nás valí a přinese chaos, kriminalitu a nemoci, které neznáme!!!!!

2. srpna 2015 v 14:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....nechám raději bez komentáře. Obrázek si udělejte sami.....

Ilustrace
Premier Sobotka rozšafně kýve hlavou, když nám všem lže, jak má Vláda vše pod kontrolou. Ministr Chovanec prohlašuje, že to policie zvládá, jen bude potřebovat pár set policistů, migračních účedníků a pár miliard navíc.
O tom, že na nás v příštích týdnech zřejmě dopadne obrovská migrační vlna, která přinese desetitisíce uprchlíků a choroby, které neznáme a na které nejsme připraveni a které zřejmě nebudeme schopni léčit, se mlčí. Vlna migrace přinese nejen neznámé a nebezpečné nemoci, ale i chaoz, nepořádek, odpadky, krádeže a násilí. Vláda absolutně není připravena tuto situaci zvládnout. Budou chybět policisté, azyloví pracovníci, ubytovny, peníze a léky. Jak je možné že kraje přijímají krizová opatření a Vláda nekoná?


Citace parlamentnilisty.cz: "Spolupráce Jihomoravského kraje s dalšími devíti subjekty v případě znovuzavedení hraničních kontrol. Rada Jihomoravského kraje ve čtvrtek 30. července odsouhlasila Prováděcí součinnostní dohodu o aktivizaci součinnostních opatření na vybraných pozemních hraničních přechodech České republiky. Hlavním důvodem jepředcházení a zamezování šíření vysoce nakažlivých nemocí s potenciálním ohrožením veřejného zdraví a udržení veřejného pořádku na národní i mezinárodní úrovni.
"Účelem dohody je stanovení způsobu spolupráce a sjednocení postupů a činností účastníků při aktivizaci připravenosti a uskutečnění opatření na vybraných hraničních přechodech Lanžhot - Kúty, Břeclav - Hohenau, Břeclav - Brodské a Mikulov - Drasenhofen," sdělil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Jihomoravský kraj by zajistil mimo jiné celkovou koordinaci účastníků dohody. O samotném uzavření hranic by však musela rozhodnout vláda.
Jak hejtman dodal, dohoda se uzavírá na dobu neurčitou. "Spolupráce Jihomoravského kraje spočívá také ve fyzickém úplném uzavření ostatních silničních hraničních přechodů v Jihomoravském kraji, tedy v umístění zábran a dopravního značení. To zajistí podle zpracované dokumentace krajské ředitelství policie ve spolupráci s krajem, příslušnými obcemi a Správou a údržbou silnic," doplnil Michal Hašek s tím, že ve čtvrtek nařídil jako šéf integrovaného záchranného systému kraje prověřit připravenost Jihomoravského kraje a měst a obcí v kraji na plnění krizového plánu nazvaného Migrační vlna velkého rozsahu. Jedná se o spolupráci při zabezpečení ubytování pro uprchlíky či poskytování zdravotnické péče a humanitární pomoci.
Mezi spolupracující subjekty patří kromě Jihomoravského kraje také krajské ředitelství policie, hasičských záchranný sbor, celní úřad, krajský hygienická stanice, krajská veterinární správa, Ředitelství silnic a dálnic, České dráhy, Správa a údržba silnic a Správa železniční dopravní cesty." (konec citace).
Tato vlna se na nás valí.....Tato vlna se na nás valí.....
Ke dnešnímu dni na naše území pronikly již téměř čtyři tisíce ilegálních migrantů. Nemáme je kde ubytovat, nestačíme provádět preventivní lékařské prohlídky, nestačíme jim brát otisky prstů. Je otázkou, kolik desítek či stovek radikálních islamistů, či členů Talibanu či ISIS k nám již nepozorovaně proniklo. Je otázkou, kolik neznámých chorob se v následujících dnech a týdnech začne v ČR šířit. Vláda řeší registrační pokladny, respektive EET, zákaz kouření v restauracích a barech, ale to podstatné - tedy zdraví a bezpečí lidí v této zemi nechává bez povšimnutí. Jak je možné, že koná hejtman a nekoná Vláda?
Zejména tito lidé:
Bohuslav Sobotka - premier republiky
Andrej Babiš - místopředseda vlády a ministr financí
Milan Chovanec - ministr vnitra
Martin Stropnický - ministr obrany
mlčí a tedy zřejmě nekonají a nejsou připraveni na to, co přijde. Oni osobně možná ano, ale tato země a lidé v ní připraveni nejsou. Tito lidé ponesou navěky odpovědnost za to, co se tu bude dít a jak budeme žít. Vláda a sluníčkáři nás straší Putinem, ale skutečná hrozba se na nás valí z jihu....
Premier a jeho Vláda by měli předstoupit před tento národ a doložit mu, zda jsme připraveni. Zda je připravena policie, armáda, lékaři..... Zda máme dostatečnou zásobu léků proti nemocem, které k nám budou zavlečeny. Pokud tak tato Vláda obratem neučiní, měla by být okamřžitě odvolána pro neschopnost, pokud sama neodstoupí!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 2. srpna 2015 v 18:21 | Reagovat

Nococo, když voliči volí jasný zmr*y co nic nedělají, tak voliči budou muset začít dělat sami, nic jinýho jim nezbyde :))

2 Marie Marie | E-mail | 2. srpna 2015 v 18:46 | Reagovat

Ve vyjmenovaných politicích chybí Bělobrádek, ten má jen sankce, dirigování prezidenta republiky a "podržtažkovství" našim přátelům, zvláště těm za oceánem.

3 Milan Milan | 2. srpna 2015 v 20:08 | Reagovat

Samozřejmě že vláda lže, politici lhali, lžou a vždy budou lhát, to jste se za posledních 60-let od nich nic nenaučili?

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.