Video: „Tomio Okamura – Šokující zjištění o migrantech v táborech v České republice!“.....

30. srpna 2015 v 9:07 | prvopodstata tm převzato |  Články
....ano, bude se muset něco udělat s naší vládou. Jinak nezbude lidem v české republice nic víc než okamžitě emigrovat do Ruska.
Video je vynikající, každému doporučuji poslechnout a rozeslat na co nejvíce lidí po české republice.....


Tomio Okamura:
Dnes mám pro Vás absolutně šokující informace o ilegálních imigrantech v ČR, které ještě nebyly zveřejněny. Poslechněte si video nebo si přečtěte článek až do konce. A prosím sdílejte všem vašim přátelům nebo zkopírujte do mailu a rozpošlete, ať se všichni dozví, jaká je realita. Tento týden jsem totiž navštívil zařízení pro ilegální imigranty ve Vyšních Lhotách u Frýdku- Místku a vedení tábora mi sdělilo, že jsem prvním politikem, který se odvážil v rámci tábora vstoupit až úplně dovnitř přímo mezi ilegální imigranty, kterých mě na místě přímo obklopilo téměř dvě stě.


Ani nikdo z vlády tam nebyl, ani žádný vládní poslanec. Oddělovalo mne od nich na vzdálenost několik desítek centimetrů pouze několik policistů, za což velmi děkuji, jelikož jsem byl policisty předem upozorněn, že mi hrozí násilí, okradení či nákaza infekční chorobou (ANO, ČTETE DOBŘE!). A že v případě, že by se na mně vrhli, což prý může nastat, tak by mě neměli šanci proti přesile ubránit. Musel jsem dokonce předem podepsat potvrzení, že tam mezi ně jdu jen na vlastní odpovědnost a na vlastní nebezpečí. A já se ptám, tak kde jsou ti mírumilovní imigranti, kterým jde o život, jak nám pořád lže tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL, jak nám lžou média a různí pánové Halíci, Schwarzenbergové či pracovníci různých v uvozovkách neziskových organizací parazitující na penězích z Evropské unie?
A jak se proti imigrantům ubrání obyčejný český občan, když mi policie v praxi říká, že jsou imigranti tak nebezpeční, že mezi ně můžu jít jen na vlastní nebezpečí pod silnou policejní ochranou? A i ta si není jistá. Přiznám ale, že jsem neřešil svoji odvahu, jelikož mne zajímalo jediné - chtěl jsem přímo na vlastní oči vidět, na co všechno konkrétně vynakládá tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL několik miliard korun na podporu imigrantů? Na úkor našich potřebných občanů! A jen zopakuji, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje NULOVOU TOLERANCI ILEGALNÍCH IMIGRANTŮ.
Ale zpátky k návštěvě. Bohužel se potvrdily všechny moje nejhorší představy. Této vládě a EU je potřeba říct OKAMŽITĚ DOST! Pozorně čtěte (poslouchejte). Vedením tábora mi bylo řečeno, že je běžné, že mají imigranti infekční choroby a že je možné utrpět nákazu. Také mi potvrdili informaci, že na základě tzv. Dublinského protokolu, který podepsala také Česká republika, bylo jen za poslední tři týdny z tábora propuštěno po uplynutí lhůty 42 dní ZCELA NA SVOBODU volně na naše území již téměř deset ilegálních imigrantů. Kde jsou, nikdo neví. V táboře jsou de facto pouze mladí muži z Afriky a z arabských zemí islámského vyznání. Kde jsou tedy ty křesťanští uprchlíci, o kterých mluví vláda? Nikde.
Ilegální imigranti mají ve své ubytovně na náklady našeho státu satelitní televizi, posilovnu a nově také zájmovou místnost, jakousi dílnu, kde se můžou dle libosti věnovat různým koníčkům. Dle vedení tábora probíhá mezi imigranty vzájemné násilí a roztržky, které musí policie řešit. To, jak obrovské peníze nás tahle politika naší vlády a Evropské unie stojí, si dobře představíte na následujícím údaji. V táboře je nyní 199 ilegálních imigrantů a pracuje tam 146 českých pracovníků. Tedy na jednoho imigranta téměř jeden zaměstnanec. A teď si představte, kolik to bude stát naši státní pokladnu, až tady bude tisíce, desetitisíce imigrantů. A představte si tu obrovskou kriminalitu.
Video: Tomio Okamura - Šokující zjištění o migrantech v táborech v České republice!
Velice mě také překvapilo, že si tito ilegální imigranti můžou na snídani, na oběd i na večeři vybírat ze tří jídel! A je běžné jídlo, B je muslimské a C je vegetariánské. Hádejte, co si vybírají. Všichni až na jednoho jí B, tedy muslimské. A pouze jeden z nich C, tedy vegetariánské. Je tedy nad slunce jasné, že jsme svědky totální invaze muslimů a vyznavačů islámu do Evropy, tedy nezvaných vetřelců z nepřátelské kultury, jejíž cílem je zlikvidovat naše demokratické zřízení a naši svobodu.
V baráku, kde imigranti bydlí a který jsem tedy přímo osobně navštívil, si neuklízí oni sami, ale státem placené uklízečky. A když jsem se ptal, co říkají na hygienické návyky imigrantů, odpověď bylo jedno slovo: "Strašné!"
Řešením současné krize je okamžité ukončení štědrého sociálního systému zemí EU vůči ilegálním imigrantům. Kde není nabídka, není poptávka. Jako v Austrálii nebo v Japonsku. A také tlak na USA, aby skončily se svojí agresivní imperiální válečnou politikou v severní Africe a na Blízkém východě, jejíž trpké plody nyní sklízíme. Ani jedno ovšem naše neschopná vláda nedělá. Závěrem bych chtěl poděkovat vedení tábora, panu vedoucímu i panu nadporučíkovi policie, kteří jsou v této obtížné situaci skuteční profesionálové, a za to jim patří dík a držím jim palce, i v našem zájmu. A také děkuji kolegům poslancům SPD Radimovi Fialovi a Jardovi Holíkovi, že mne doprovodili. Jsme dobrý tým.

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hk hk | 30. srpna 2015 v 13:55 | Reagovat

Tzv. Sluníčkáři, kteří podporují příliv uprchlíků z islámských států jsou velmi nespravedliví. Když jsou si tedy všechny rasy rovny, tak proč by sem měly proudit jen masy uprchlíků z Afriky a Středního východu, ne? Proč zrovna nepožadují zrušení vízové povinnosti pro všechny státy se kterými je máme a nechají diskriminovat třeba občany Ruska, kteří určitě trpí pod "diktátorem" Putinem a neumožní jim, aby se také u nás nebo v Německu zapojili do sociálního systému? Mám však obavu, že kdyby sem začali proudit občané Ruska, tak po nich necha slavná EU střílet, kdežto ty kriminální hordy, co sem z Afriky proudí, tak jsou vzývány, jako zachránci Evropy. Přitom by většina měla dle našich stále platných zákonů mela sedět v kriminále.

2 milan milan | E-mail | 30. srpna 2015 v 23:38 | Reagovat

Odkaz je mimo článku ale  tu je krásna ukážka  kde sa asi zem nachádza (dutá)ako to vidíme škoda že to nemá preklad

https://www.youtube.com/watch?v=zhWYP1Gej2k&list=PLltxIX4B8_UTwSA00s4i3TTrFV_zm9uL7&index=18

3 Milan Jedlička Milan Jedlička | E-mail | 31. srpna 2015 v 18:41 | Reagovat

Naprosto souhlasím a s povděkem kvituji,protože je vskutku smutné,že na nemocné děti se sbírají víčka z PET láhví,většina důchodců,ale i pracujících žije tak říkajíc z ruky do úst,ale vláda i poslanci si vesele přidávají a nehledí nalevo ani napravo.Je to skutečně smutné a do nebe volající -FUJ -hnus!

4 miki588 miki588 | 31. srpna 2015 v 22:35 | Reagovat

neuděláme s tím nikdo nic....tohle rozhodnou vlády a EU....my se jen mužeme modlit aby nás pak ochránila PČR a naše armáda až bude zle......a pak si pořídit vlastní zbraně a vzít to do vlastních rukou.....tenhle mor už se nedá zastavit!!!

5 Parovi Parovi | E-mail | 1. září 2015 v 12:53 | Reagovat

Pocházím z Teplic v Č .Byla jsem tam po 2letech a týden jsem z toho šoku nespala.Až všechny ženy budou muset zůstat v burkách doma ze svých povolání ,budou proklínat Merkelovou a EU včetně valné části našich politiků.Kecání už bylo dost.Zavřít hranice,pověřit obranou
plukovníka co vrátil medajle,ví o čem mluví a už dávno nabídl své služby k obraně státu.Tepličáci jsou znechucení a nikdo jim nenaslouchá.Je to již 5minut po 12,ale už začněme konat a né jen vzdychat,že se s tím již  nedá nic dělat.Dejme těm chlapům pravomoce co tam byli a vědí jak na tuhle situaci reagovat.

6 Jiří Leško Jiří Leško | E-mail | 3. září 2015 v 16:19 | Reagovat

plně souhlasím.Je to obsazování naší země bez boje.Ta neše vláda je snad slepá,nebo jsou tak blbí?Ještě nedávno tu byli rusáci a ted se tu tlačí tahle verbež.A my jen přihlížíme,jako ovce....

7 surpan surpan | E-mail | Web | 5. září 2015 v 20:01 | Reagovat

S Tomiem v podstatě souhlasím. Trochu to na můj vkus hrotí, ale v té kompletní nečinnosti naší politické scény se toho musel někdo ujmou. A ujmul se toho dobře.
Trochu mě ale zarazila informace o infekčních chorobách. Takovou věc, pokud chce vynést na světlo, by měl mít přesně zjištěnou. Infekční choroba je totiž i chřipka a angína, což by u lidí cestujících v náročných podmínkách, byla téměř jistota, že jsou nachlazení. A nebo naopak jde o zásadní nebezpečné choroby a je třeba zasáhnout. To je zásadní informace, která mi tak prostě trochu hapruje.

8 Jara Jara | E-mail | 6. září 2015 v 1:43 | Reagovat

Může mi, prosím, někdo vysvětlit , co tady ti lidé budou dělat , když tady zůstanou? A proč musíme jejich problém řešit my? Představte si ,že bychom během válek s této krásné země odešli ? A vůbec , dejme šanci míru - jak říkal John .

9 Alka-fejetony Alka-fejetony | 12. září 2015 v 10:16 | Reagovat

[7]:Mně zase vadí, že už pustili téměř 10 migrantů ( jakože přesně jich bylo 9,4 ?). Dále to, že to bude stát miliardy - vyčleněna na příští rok je jedna ( zatímco když pár manažerů MUS mělo na švýcarských kontech 12 miliard, tak se naše předchozí vláda ani nepřipojila k žalobě...); a jak jich tu budou desetitisíce, když letos celkem zažádalo o azyl 60 Syřanů...
To že zrovna Tomio Okamura tu je legálně z něj experta na útěky před válkou nedělá.

10 Mike Wolf Mike Wolf | E-mail | 24. října 2015 v 12:08 | Reagovat

Vazeni pratele. Jak je videt moc lidi dosud nevi, ze prave probiha dalsi faze nastolovani NWO - Noveho svetoveo radu. Toto je dopis pani Jilkove do poradu Mate slovo a zde je kopie:
A nyni si promluvme o tom, co se zde deje. O invazi, ktere jen lhari nazyvaji migraci.
Mnoho lidi nema ani poneti co se opravdu deje. Mozna, ze ve svem uspechanem zivote se ani nedovedeli, ze evropske zeme a jejich suverenita je u konce a prichazi dlouho slibovana zmena, ktera se nazyva NWO (New World Order) – Novy svetovy rad. Nastava Agenda 21, ktera byla schvalena a vypracovana v roce 1992 Organizaci spojenych narodu. Jedna se o kompletni restrukturalizaci narodu jako celek, jednotlivych mist a cele zemekoule. Stredni trida bude vymycena. Rodiny budou rozvraceny a deti odejmuty od rodin. Budou vychovavany statem. Globalni vlada chce a bude usilovat o to, aby zustali jen lide, kteri jsou chudi a jsou ochotni pracovat za malo penez, nebudou potrebovat zadny zbytecny majetek, pozemky, atd. Za timto ucelem se v USA jiz postavilo pres 600 detencnich lagru po vzoru nacistickych lagru ve 2. Svetove valce. Ano, vice nez 600. (Tzv – FEMA Camps) Tato detencni strediska pojmou kazde mnoho desitek tisic lidi. (u techto lagru se nachazi miliony rakvi, do kterych se vejde 5 osob a na ohromnych pozemcich se jiz nachazeji vyhloubene jamy o mnoho hektarech do kterych se tyto rakve budou davat po tisicich – proc asi?)  Lide do lagru budou umisteni a budou oznaceni. Jsou tri listiny na kterych se muze kazdy ocitnout. Cervena listina, modra listina a zluta listina. Na cervene listine jsou vsichni, kteri predstavuji nebezpeci pro plan nastoleni NWO a to jsou intelligence, vudci organizaci a jine nepohodlne osoby, tito jsou urceni k exterminaci jeste pred nastolenim stanneho prava. Ti na modre listine budou exterminovani po nastoleni stanneho prava a ti na zlute listine budou prevychovani, aby se zapojili do dalsiho budovani struktury NWO.
Invaze pristehovalcu, ktera probiha v soucastnosti je umele vytvorena a planovana. Ma destabilizovat Evropu, aby nastolila nepokoje, tim se mohla pozdeji lepe ovladat a pouzit vojsko k udrzeni poradku. To same delal Stalin, kdyz chtel rozlozit nektery narod ze vnitr, poslal tam a prestehoval do neho statisice lidi z jineho naroda a tim narod rozlozil zevnitr a tim se narod stal slaby, neschopny se sjednotit a tak se stal jednoduchou a lehkou koristi. Toto vse zacne v USA, ale zasahne to kazdou zemi na cele Zemi a postupne se tyto principy budou aplikovat vsude. Jak znamo, skupina Bilderberg – Bilderberg Group (Iluminati, Zednari, atd.) je zodpovedna za veskere deni, valky, bankovnictvi, kolapsy. Rozhoduji o vsem. Techto 120 clenu ovlada vse o cem se vam jenom zda. Prezidenti ve vetsine zemich nejsou voleni, pouze na oko, aby si lide mysleli, ze tomu tak je v demokracii, ale neni. Vetsina je dosazovana a predem dosazena Bilderberg Group, proto se i B. Obama stal prezidentem, prestoze podle ustavy na to nemel pravo, jelikoz se narodil v Kenyi. Jednim z clenu teto organizace je i Angela Merkel a proto se deje nyni v Nemecku to co se deje. Pani Merkelove se podari znicit Evropu rychleji, nez se to podarilo Hitlerovi, aniz by na to potrebovala bomby a rakety.
Dobre si ma slova, pani Jilkova, zapamatujte, do roku 2030 bude presne to , co jsem zde uvedl. Nevycucal jsem si nic z prstu, ale dozvedel se vse z dostupnych materialu, ktere jsou verejne k dispozici od lidi z nejvyssich kruhu ve vlade a kteri se neboji o tom hovorit, protoze vidi desive nasledky a konec vseho, co pro nas vsechny tak moc znamenalo. Svoboda.

11 Mike Wolf Mike Wolf | E-mail | 24. října 2015 v 12:25 | Reagovat

Vetsina dulezitych dokumentu se nachazi jen v anglictine, ale nekolik zajimavych dokumentu je s ceskymi titulky a privedou divaka k vysvetleni kdo toto dela a proc.
https://www.youtube.com/watch?v=_DRRADB0Ymc   Novy svetovy rad – cesky  1.

https://www.youtube.com/watch?v=5lin3lDertg    Novy svetovy rad – cesky  2.

https://www.youtube.com/watch?v=Qo2IIehcsNg   Novy svet. Rad   - 3.

https://www.youtube.com/watch?v=nLsRwD6mWq0   Nov. svet. Rad  - 4

https://www.youtube.com/watch?v=W1dnEyRUrvo  Proc K. Schwarzenberg lze?

https://www.youtube.com/watch?v=uX2dC3hSz94  Priznani ze 9/11 byl podvod

https://www.youtube.com/watch?v=GoTSeP6ex1c  Chemtrails – smutna a utajovana Pravda

https://www.youtube.com/watch?v=iU6PekPa4mY  Jaky je svet, aneb vse co nas ucili je LEZ

https://www.youtube.com/watch?v=NbAPj7I36Uc  19 minut, ktere ti zmeni pohled na svet

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.