Video: Gigantický výbuch v Číně, na nebi se objevil hřib. Ve městě se nachází nejvýkonnější superpočítač na světě - Uvidíme, co přinese vyšetřování – ŽE, BY SS A.....

13. srpna 2015 v 14:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....tak to jsem sám zvědav co se v zde odehrálo a kdo se přičinil, nevěřím že výbuch byl náhodný.....

Video: Gigantický výbuch v Číně, na nebi se objevil hřib. Ve městě se nachází nejvýkonnější superpočítač na světě - Uvidíme, co přinese vyšetřování - ŽE, BY SS A.

https://www.youtube.com/watch?v=SBGE-ApcngM&feature=player_embedded


Ve třetím největším čínském městě Tianjin došlo dnes večer ke gigantickému výbuchu, který byl viditelný až z Vesmíru. Podle čínské televize CCTV byly výbuchy dokonce dva, pravděpodobně explodoval sklad paliva či trhavin. Na místě je podle posledních údajů až 400 zraněných, ti jsou postupně transportováni z místa nebezpečí. Několik okolních domů je bez elektrického proudu, tlaková vlna rozbila stovky oken. V místě výbuchu zuří požár.
http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CMOSchAUsAAq6F1.jpg?8f4bf3
http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/CMOSchCVAAA4vfj.jpg?8f4bf3
Je to neštěstí a příčina výbuchu může být jakákoliv. Ale výbuch ve městě, kde se nachází nejvýkonnější počítač - Tianjin je high-tech průmyslový park s národním Supercomputing Centrem s nejvýkonnějším superpočítačem na světě, "Tianhe-1″ - a v době, kdy Čína už druhý den devalvuje juan a tím posílá všechny světové burzy do červených čísel a je proto obviňována ze zahájení měnové války (více video zde a obzvláště toto pár hodin staré na stránce zde), se zdá být podivný.
Uvidíme, co přinese vyšetřování.
S použitím zdroje zde, zde
Pozorovatelka - 13.8.2015

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 13. srpna 2015 v 18:21 | Reagovat

liveleak.com - Tianjin

:(

2 Sys Sys | 13. srpna 2015 v 23:19 | Reagovat

No, ona přesušená a přehřátá Júrop a naopak ničivý obří tajfun v Číně též zavání manipulací. Tajfun se vyskytl bezprostředně poté, co se ejmíci s číňany poškorpili ohledně jihočínských ostrovů.

3 Honza Honza | 14. srpna 2015 v 7:34 | Reagovat

Výbuch v dole Darkov,Tianjin,Litvínov
Srážky vlaků ...několik během pár dnů, jeden kamion závory neprorazil druhý ano. To jsou ale "náhody" :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.