Velice zajímavé zamyšlení jsem odhalil zde.....

17. srpna 2015 v 15:54 | prvopodstata tm převzato |  Články

....CUI BONO ? Záhady kolem migrantů. - Miroslav Petr (blog.idnes.cz)Ano, přesně nad tímhle jsem nedávno mudroval. Podle mne jsou to lidé z náboru USA, což si myslím dávno.


Záhady kolem migrantů.

Občas se mezi mladými muži objeví jediná žena s jedním dítětem. Průměrná africká rodina má osm dětí. Je mi záhadou, kde nechala zbývající děti, zda ve válečné zemi či je utopila při cestě lodí? Pochybuji o tom, že by v těchto přeplněných bárkách cestoval nějaký lékař, profesor či vědec. Neřkuli aby šel tisíce kilometrů pěšky. Další


záhada je, kde desetitisíce migrantů vzalo deset tisíc euro na cestu lodí, na taxi, na jídlo a pití při cestování. Kde mají možnost se najíst, kde si shání pití, když při cestování sebou vůbec nic nenosí? Jak a kde se každý den holí? Když v těch vedrech jdou celé dny, musí být zpocení. Kde se sprchují? Zřejmě spí po širákem, a přesto, že cestují ve vedru či v dešti, přesto mají oblečení čisté. Když nemají mýdlo ani toaletní papír, jak a kde provádějí hygienu? Všichni jsme viděli, jak sestra našla svého bratra v cizině, vždyť ho vůbec nemůže znát. Našli se opravdu jen přes mobily? Trefili byste hned napoprvé v cizím státě někam najisto, i když by vás někdo navigoval mobilem a ten dotyčný by se taky nevyznal v okolí? Něco tu zatraceně nehraje! Jak a kde nabíjejí své mobily, když u sebe nemají ani nabíječky? Takové zázraky neumí ani Copperfield. Skutečný zázrak je, že zatim nepropukla MRSA či jiná infekční nemoc. Z těchto záhad vyplývá, že nám opět někdo lže, jak je v mediích zvykem. Někdo "v zákulisí" musí s těmito migranty stále spolupracovat a pomáhat jim i během dne, at jde o jídlo, nabíjení mobilů, praní, holení, sprchování atd. Přestože celé dny cestují, přesto jsou plní síly. Dokonce někde drží hladovku, takže jistě někde dostanou jídlo, protože cestovat tisíce kilometrů a přitom být bez jídla je nesmysl. A hlavně bez vody se člověk neobejde, zvláště v těchto vedrech, když se celé dny, a ještě v nesnesitelných vedrech, cestuje pěšky celý den mnoho kilometrů. Když tito běženci nemají sebou žádné zavazadlo, ani lahev, musí jim někdo během celého dne pomáhat a dodávat jim něco na pití a pomáhat řešit ostatní již zmíněné problémy. Že je imigrace řízená, je dávno dokázáno. Smlouvu o multikulturním soužití podepsal v roce 2009 opilý Vašek. Fakta o Havlovi- web Pravda o zrůdě. Jeho hlas z balkonu rozhodně neměl barvu abstinenta. Běžencům je odpírána největší výhoda EU- volné cestování v Schengenském prostoru. Je mi záhadou, proč ochránci práv, Dienstbier, Šabatová, Kocáb a další, se nezastanou těchto menšin, kterým je upíráno jedno z nejzákladnějších práv. Něco mi tu nehraje. Platí Schengenský prostor nebo neplatí? Záměrně řízená invaze směřuje ke kopírování dalšího Majdanu. Jde o to, v lidech vyvolat co nejvíc vzájemné nevraživosti, pouličních šarvátek. Pak využít toho zmatku k samozvolení americké loutkové vlády, přesně jako na Ukrajině. Jak ukázal na začátku roku horoskop světa, tento rok bude mimořádně neklidný. A to ještě není konec roku, velký masakr se teprve připravuje. Svým způsobem válka už probíhá. Rozdíl ve válce Ruska a USA? Rusko začne válku jen v nutném případě a válku co nejrychleji ukončí, USA válku prodlužuje co nejvíc, nebo ji načne a zbaběle uteče. Doporučuji web-200 let terorismu USA. I když záhady jsou mým koníčkem, vím, že každá záhada má svůj důvod. Vždy je nutné ptát se Cui bono? Proč nám stále někdo lže a hraje před námi divadlo?

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 K_K K_K | 17. srpna 2015 v 17:42 | Reagovat

Další podivnost - barevní extrarezidenti  v metru s nákupními taškami napěchovanými značkovým oblečením. Že by to byli turisté a nakupovali u nás ve velkých slevách? Vyplatí se letenka z Afriky nebo z USA do Prahy na nákupy značkového oblečení? Nebo v Německu dostali zrovna podporu a jedou do Prahy nakupovat? Navíc drzé a vyzývavé pohledy - na nás oblečéné jen do čínských triček. Možná má pro to někdo naprosto normální vysvětlení, ale já to momentálně nechápu.

2 bantustan bantustan | E-mail | 17. srpna 2015 v 19:32 | Reagovat

Jak je to s tím ODPOREM? Spěchat a v časové smyčce potkat posměšné negry,nebo zakopnout a zmeškat soupravu s negry? Jakou lekci potřeba?

3 Honza Honza | 17. srpna 2015 v 21:06 | Reagovat

Podle mně je to všechno až nápadně okaté. Myslíte si že by politici nechali přijít do jejich země ty kterým opravdu ublížily a oni se jim pak snadněji pomstili? to by udělal jen blbec. Je to zkouška nebo test nás evropanů o tom kdo vystřelí první ONI samozřejmě doufají že to budem my protože budeme plní strachu a frustrovaní z toho že jim někdo v zákulisí pomáhá a tím si uzavřeli cestu k dalšímu duchovnímu vývoji nebo jak tomu chcete říkat. A protože podle mně je život nejdůležitější hodnota i dle Listiny lid. práv tak proto tu varuji aby jste upustili od zbraní(maximálně omračující) Národní demokracie ta už je vyděšená dávno. A holohlavci už se nemůžou dočkat jak to budou třískat hlava nehlava to se vsadim. A nezapomínejte že my tzv. konspirační teoretici či záhadologové nebo jak chcete nejsme izolovaná skupina a i my se můžeme stát obětí manipulace a jednoho úhlu pohledu o to více že hledáme pravdu. Oni potřebují naší pozornost. Proč myslíte že jim je šumák jak se o nich mluví? protože mají naši pozornost a co má pozornost to existuje.

4 ôk ôk | 17. srpna 2015 v 22:10 | Reagovat

http://aeronet.cz/news/video-windows-10-sice-sbiraji-o-vas-informace-ale-je-to-pro-vase-dobro-na-windows-10-si-cracknute-hry-nezahrajete/

5 ôk ôk | 17. srpna 2015 v 22:11 | Reagovat

[1]:to je asi to ekonomické obohacení ČR. Nakonec měla pravdoláska pravdu:)

6 ôk ôk | 18. srpna 2015 v 10:02 | Reagovat

[3]:Tvoji předci v sedmnáctým století taky měli upustit od násilí na mohamedech, viď?

7 R.M. R.M. | 19. srpna 2015 v 0:26 | Reagovat

[1]:
V NĚMECKU JSOU TY HADRY LEVNĚJŠÍ NEŽ V NAŠÍ KOLONII

8 Honza Honza | 19. srpna 2015 v 9:12 | Reagovat

[6]:

všichni by měli upustit od násilí

9 Awy Awy | Web | 20. srpna 2015 v 10:55 | Reagovat

Zní to jako černá magie!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.