Už se o tom mluví i v mainstreamových médiích: Tohle svinstvo musí někdo organizovat!!!!!

5. srpna 2015 v 7:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....dnes je naprosto jasné každé myslící bytosti, že vše je leta dopředu připraveno a zorganizováno.....


Ani o uplynulém víkendu nezavládl v tunelu pod Lamanšským tunelem klid. Podle informací britského deníku Daily Mail se opět pokoušely stovky imigrantů ilegálně proniknout z uprchlických táborů u přístavu Calais do Velké Británie. Policie proti nim tentokrát použila slzný plyn.


Jak britský deník uvádí, včera brzy ráno se vydal organizovaný dav do tunelu pod Lamanšským průlivem a bouřlivě se dožadoval otevření hranic a vstupu na území Velké Británie. Cestou uprchlíci demolovali ploty a policie se je pokusila zastavit slzným plynem. Když ovšem byli uprchlíci zahnáni do defenzivy, rozhodli se blokovat přístup do tunelu. Lehli si na silnici a bránili v průjezdu kamionům. "Chceme jít do Anglie. Jsou nás stovky a klidně budeme sedět na silnici. Zítra budeme klidně tábořit přímo před tunelem," sdělil Daily Mail sedmadvacetiletý uprchlík ze Súdánu, který prozradil pouze své iniciály KD.
V davu se údajně také objevily návrhy na zahájení hladovky. Dle Daily Mail blokádu patrně řídila etiopská právnička Sammy, která se nechala slyšet, že ilegální migranti jsou ve své snaze dostat se do Velké Británie stále zoufalejší. "Všichni máme společný cíl. Držme pohromadě," dodala Sammy, která neustále dokola opakovala dokonalou angličtinou hesla, jež poté opakoval celý dav. "Nejsme zvířata, ale lidi. Máme svá práva. Zastavte policii. Otevřete hranice stejně jako v Itálii." Později dle britského deníku dav začal skandovat slogany ve znění: "Proč nás chcete zabít? Proč chcete zabít moji sestru? Přišli jsme, abychom si zachránili holý život. Proč máme žít v nevyhovujících uprchlických táborech? Kde jsou práva imigrantů?"
Pravděpodobná vůdkyně vzbouřených ilegálů Sammy dále vyřvávala, že uprchlíci jsou považováni za odpad ve Francii stejně jako v Libyi. Když jeden z přihlížejících poznamenal, že řidiči kamionů jen dělají svoji práci a uprchlíci by je neměli blokovat, začal dav skandovat, že o jejich práci a nocleh se také nikdo nezajímá. Uprchlíci blokovali silnici téměř čtyři hodiny, po které se policie nesnažila jim v tom nijak bránit. Poté však k místu dorazily speciální policejní jednotky a policisté použili k vytlačení uprchlíků slzný plyn. Ti se poté rychle rozptýlili do blízkého okolí. Na místě dle svědectví reportérů Daily Mail panoval chaos. Policisté připustili, že podobné protestní akce a pokusy dostat se do Velké Británie jsou stále lépe organizovány.
Ani slzný plyn však ilegální imigranty od jejich úmyslu patrně neodradí. Alespoň ne pětadvacetiletého Mohammeda ze Súdánu, který dostal zásah přímo do obličeje. "Bylo nás asi 140 a řekli jsme si, že se do Velké Británie dostaneme společně. Budeme se o to pokoušet i nadále. Chci se tam dostat. Mám sice strach, ale zítra to zkusím prostě znovu." Reportéři Daily Mail hovořili také s dvaadvacetiletým Niamatem Ullahem, který žije poslední týdny ve zdejším uprchlickém táboře nazývaném Džungle. "Tři roky jsem dělal tlumočníka americké armádě, ale poté mi začali vyhrožovat bojovníci Tálibánu," říká Ullah, který do Calais cestoval pět měsíců přes Turecko a Bulharsko. Do Francie se dle svých slov vydal proto, "že Bulhaři jsou horší než Tálibán".
Že jsou pokusy dostat se z Calais do Velké Británie stále organizovanější, potvrdil včera také mluvčí společnosti spravující tunel pod Lamanšským průlivem. "Vše nasvědčuje tomu, že jde o organizovanou aktivitu. Jak jsme již mnohokrát avizovali, stupeň organizovanosti je tak vysoký, že to vše musí někdo řídit a kriminální skutky z toho vyplývající plánovat. Je to šokující zjištění, ale nikoli překvapivé. Musíme odstranit problém i v této oblasti. Vedle migrační krize se jedná také i o kriminální problém. Vláda by měla nejenom zabezpečit tunel spojující Francii a Velkou Británii, ale také rozbít zločinecké gangy."
Čtěte také:


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jud jud | E-mail | 5. srpna 2015 v 8:57 | Reagovat

Co je jednodušší,než tu negerskou smradlavou verbež prostě postřílet??

2 soto soto | 5. srpna 2015 v 9:26 | Reagovat

[1]: Naložit na luxusni výletní lode po tisících a dopravit je rovnou tam kam chtějí,  do Anglie. Všem to velice, převelice přeji ,imigrantům  i Anglanum. A po zjištění výhod,  zavést kyvadlovou luxusni prepravu rovnou Afrika- Anglie. Ať to má úroveň a glanc!

Skandoval bych tam , že sestru nikomu zabít nechci, pokud je atraktivní,  tak ji chci domů. Hned 3.

3 ôk ôk | 5. srpna 2015 v 9:52 | Reagovat

[1]: Bratr Jiří by s tebou jistě nesouhlasil. Měl bys radši našim barevným bratrům jít pomáhat. Můžete spolu. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Noviny-doslova-Pockejte-vy-bily-svine-az-nas-tu-bude-vic-vsechny-vas-podrizneme-vyhrozuji-uprchlici-v-Cesku-387983

4 tm tm | 5. srpna 2015 v 10:27 | Reagovat

Ahoj ôk, tak tohle jsem napsal do dvou přízpěvků jirkovi na osud:

Jirka by si pár bratrů a sester měl vzít přímo domů. Určitě by mu to prospělo a poopravilo jeho sluníčkářský pohled na realitu. Momentálně si hraje na pštrosa. A nebo je to záměr a je možná někým donucen????
A nyní poruším jeho nařízení pro opravu jeho pohledu....

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Noviny-doslova-Pockejte-vy-bily-svine-az-nas-tu-bude-vic-vsechny-vas-podrizneme-vyhrozuji-uprchlici-v-Cesku-387983

5 marian marian | 5. srpna 2015 v 10:52 | Reagovat

Máš pravdu, jirkovi už hrabe. Buď začal kouřit fakt dobrý matroš, nebo ho klepli přes prsty a teď už musí zpívat podle jejich not… Tuto situaci dobře komentuje Macek z ODS: dnes http://viditelny-macek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=new a tohle je z pátku(výňatek): Zkušenost z Norska:
Fáze 1: Pokud muslimové tvoří 1 - 3% populace, jejich chování je nenápadné a nenásilné.
Fáze 2: Když muslimové tvoří 4 - 20% populace, začínají se objevovat politické požadavky, stavějí se minarety a mešity, protestuje se proti křesťanským svátkům a okázale se slaví muslimské.
Fáze 3: Když muslimové tvoří 20% a více populace, nastává džihád. V celých městských čtvrtích je uplatňováno právo šaríja, nastávají teroristické útoky na nemuslimy a pokusy o nastolení islámského státu.

Zpráva z Německa:
Od roku 2010, kdy náklady na ubytování 2708 žadatelů o azyl byly ve výši 2 100 000 Eur došlo k nárůstu na téměř 94,9 milionu Eur v roce 2014 pro celkem 11 262 žadatelů o azyl. Průměrné výdaje za uprchlíka narostly více než desetinásobně – od 778,37 euro na osobu na 8425,19 eur.
Má to dva důvody. Jednak došly předem určené prostory na ubytování, které byly v podstatě jen za režijní cenu. Druhý důvod je, že stát musí platit ceny, které si určují podnikatelé s ubytováním. Tito nejsou samozřejmě žádná charita a ubytování berou jako byznys. Vysoká poptávka pak generuje i vysokou nabídku ceny.
Dodávám:
Nebylo by mnohem rozumnější je za zlomek těch nákladů poslat šupem zpět? Navíc by jejich další příliv jako mávnutím kouzelného proutku ustal.
marian

6 ôk ôk | 5. srpna 2015 v 11:40 | Reagovat

Pomáhači a chrániči režimu v akci.
http://liberec.idnes.cz/protiislamsky-transparent-na-fotbale-v-jablonci-f6e-/liberec-zpravy.aspx?c=A150804_155453_liberec-zpravy_tm
http://tineye.com/search/7305c585716eca006fa1ebab316f275a09e20023/

__________
EET není schválený, ale fašoun už buduje bunkry. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-buduje-bunkr-387990

7 ôk ôk | 5. srpna 2015 v 12:23 | Reagovat

[4]: Donucen není nikým. Jak je v některých věcech napřed, tak v jiných je zas poněkud naivní.

8 Honza Honza | 5. srpna 2015 v 13:06 | Reagovat

Proč je v tom Calais francouzi nepochytaj a nedají do detenčního zařízení či uprchlických táborů?? Prej musíte respektovat naše zákony atd. viz Chovanec. To ale platí asi jen pro ČR...frantíci holt mají smůlu že nemají Chovance:-D To co muslimové tam vyvádí by si ani cigáni nemluvě o jiných národnostech netroufli a byl by hned pokoj. Tady se jasně ukazuje že je to řízené a jde jim jen o to vyvolávat v lidech strach a paniku a nikoho z nich nezatýkat(nechytat) a vsadím se že do Británie se z nich stejně žádné množství tam nedostane protože královna si to nepřeje a tak nezbyde francouzům a po čase vysíleným muslimům nic jiného než zůstat ve Francii či jinde v kontinentální Evropě.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.