Ústava nám přikazuje chránit naše hodnoty. Vše ostatní je protiústavní.....

16. srpna 2015 v 11:54 | prvopodstata |  Články
....a tohle by si měli uvědomit hlavně naši politici. No vím, jim je už všechno asi jedno, hlavně že souhlasí na konci měsíce nuly na jejich bankovních účtech od pánička, který jim přikazuje jak skákat.....

Pohrdáme naší Ústavou? Proč tolerujeme schvalování trestného činu nelegálního překročení hranic? Popřeli by Američané svou Ústavu? Tak proč bychom to probůh měli dělat my, a být za naivní intelektuály, kteří podají ruku, aby riskovali její useknutí?

Znáte naši Ústavu? Připomeňme její úvod - ten totiž plně postačuje... K čemu?


Abychom uměli říct bez falešného lidumilství a naivního bezbřehého přesvědčení, že překročením hranic přijmou lidé žijící ve středověku NÁHLE evropské zvyky a hodnoty, ti, kteří si neváží žen, je náhle budou vnímat jako sobě rovné (které se obvykle neznásilňují), ti kteří považují bezvěrce za lidi určené k zabití, protože pak se já spíše dostanu do nebe, je náhle budou milovat, zkrátka že lidé, kteří sem přišli přesvědčeni, že si mohou zabírat naše země, si nebudou zabírat i to, co je v nich... TITO LIDÉ TADY NEMAJÍ CO DĚLAT, PROTOŽE UŽ POLOŽENÍM SVÝCH NOHOU NA NAŠE ÚZEMÍ PÁCHAJÍ TRESTNÝ ČIN.
A každý z nás, kdo tvrdí opak, porušuje zákony této země, protože schvaluje trestný čin a popírá Ústavu České republiky.

Její preamblule zní totiž takto:

My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
v čase obnovy samostatného českého státu,
věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,
odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku v duchu

nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody
jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů, kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,
jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům

​ ​

a na zásadách občanské společnosti,
jako součást rodiny evropských a světových demokracií,
odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství,
odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky...

NIKDO, ani Evropská unie, nás nemůže přinutit popřít naši základní právní normu. Proto ty, kteří chtějí demonstrovat za přijetí uprchlíků, a tzv proti nenávisti, chci napřed upozornit, že schvalují trestný čin a popírají Ústavu České republiky, což je občansky na pováženou, a pak bych je chtěl ujistit - NE VY, kteří uprchlíky chcete z mně neznámých důvodů přijímat, ale MY, KTEŘÍ TOMU BRÁNÍME A JSME PROTI, předcházíme nenávisti, která by zavládla v naší zemi, až by se sem lidé z afrických plání a muslimských etnik dostali a začali nám kázat, jaké maso máme jíst, kterého Boha vyznávat, a že ženám nepatří volební právo (pouze právo mlčet a plnit mužské živočišné touhy). Až pak by tady byla nenávist. Zatím tu není. Ani ji tu nechceme. Proto sem my normální lidí s životní zkušeností nechceme uprchlíky ani černé, ani muslimské - ne pro barvu pleti, ale pro to, odkud jsou a s čím k nám přicházejí.

A narozdíl od vás se řídíme příkazem naší Ústavy. Čím se řídíte vy, než jen bezbřehou naivitou, s níž podáte ruku, aby vám ji jednou pod tíhou práva šária třeba usekli? Začněte používat rozum, zkušenost, intuici - a když nic z toho nezafunguje, dodržujte alespoň zákony této země. Počínaje Ústavou. Je smutnou pravdou, že někteří z těch vámi vítaných uprchlíků by si ji nemohl přečíst, i kdyby byla v jejich řečí - jsou totiž analfabeti. To připomínám ne proto, že bych s nimi lidsky nesoucítil, to připomínám proto, že určitá komunikace je možná jen s lidmi, kteří komunikovat umějí a jsou alespoň základně vzdělaní. Ne s lidmi, kteří jsou zvykl&iacu te; si prostě vzít, co chtějí. Začali naším kontinentem. Pak budou chtít ty ženy, pak jídlo, pak majetky - protože prostě ... chtějí. Nebudou diskutovat o tom, zda jim to patří. Kdyby takto uvažovali, nikdy nemohou přijít bez pozvání a dovolení sem.

Poučme se z kolébky demokracie - Ameriky. Mezi Mexikem a USA je dnes čtyřmetrový plot. A nemohou si ho vynachválit - protože jinak byli stále pod tíhou náporu lid odtud. Čím je Evropa méně hodnotná než USA?
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 16. srpna 2015 v 12:12 | Reagovat

Bojím se vývoje, bojím se, co bude dál.

Je to jako zlý sen, ze kterého se bohužel neprobudíme.....

2 WhitelikesnowandcoldlikeWinter WhitelikesnowandcoldlikeWinter | 16. srpna 2015 v 13:09 | Reagovat

Konečně rozumný argument!

3 Honza Honza | 16. srpna 2015 v 14:29 | Reagovat

Já s tím souhlasím ale dle toho...  kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,
jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům...bychom do toho nikdy nemeli zatahovat zbrane s ohledem na právo na život. maximálně pouze omračující. jsem totiž zodpovědný vůči celku a proto to i píšu. Tak ať jim dají některé státy půdu(jako mají indiáni rezervace)třeba něco s málo obyvateli  a at si tam vse zaridí podle sebe a ti kteří by se museli uskromnit se rozejdou někam dál a problém se naředí  jenže to by se musela společnost stát tolerantnější aby se kvůli nim trošku smrskla v zájmu míru oboustraného a pak se to vyřídilo s těma co to všechno zavinili. A život je přece největší hodnota..a během čekání na řešení se rozlejou do celé Evropy a pak už vaše geny nic neochrání a ani politiky.

4 ôk ôk | 16. srpna 2015 v 15:26 | Reagovat

TM: zdroj!

5 tm tm | 16. srpna 2015 v 18:02 | Reagovat

[4]: tm

6 ôk ôk | 16. srpna 2015 v 20:21 | Reagovat

[5]:He?
Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Zwyrtek-Ustava-nam-prikazuje-chranit-nase-hodnoty-Vse-ostatni-je-protiustavni-382964

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.