Ukrajina nasadí v boji proti Rusku speciální muslimský prapor.....

6. srpna 2015 v 1:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....podobné křečovité pokusy se dají čekat po celém světě.....


Ukrajina nasadí v boji proti Rusku speciální muslimský prapor
Ukrajinské ministerstvo obrany buduje muslimský prapor, který bude složený z Ázerbájdžánců, krymských Tatarů, Čečenců, Uzbeků a dalších národností.
Mustafa Cemil

"Ministerstvo obrany rozhodlo o vytvoření muslimského praporu, který bude podřízen ministerstvu obrany a který bude nasazen hlavně na hranicích s Krymem v Chersonském kraji," oznámil Mustafa Cemil na takzvaném druhém světovém kongresu krymských Tatarů v Ankaře. Informace je uvedena na ukrajinském webovém portále podrobnosti s titulkem: "Generální štáb tvoří muslimskou prapor boje proti Rusku."

Erdogan: Turecko bude vždy podporovat krymské Tatary!

Podle Cemila v tomto praporu už vyjádřilo svou ochotu sloužit množství Ázerbájdžánců, Čečenců, Ingušů, Uzbeků a jiných národností, "kteří by chtěli přispět k obraně nezávislosti a územní celistvosti Ukrajiny."

"Tento prapor může být použit ke kontrole osob a zboží mezi Krymem a pevninou na Ukrajině a po osvobození Krymu z okupace, zde zajistí právo a pořádek," citovala Cemila zpravodajská agentura QHA.

"V Chersonském kraji považujeme za výhodné soustředit všechny naše krajany, kteří nyní byli nuceni opustit svou vlast a usadili se v jiných oblastech Ukrajiny. Tím dosáhneme několika cílů. První, žijí spolu ve svém jazykovém a náboženském prostředí, bude menší riziko ztráty jejich národní identity, a za druhé je to příležitost k vybudování a otevření národních škol a náboženských institucí ", dodal Cemil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirkan Mirkan | 6. srpna 2015 v 10:31 | Reagovat

Vypatlanci všech zemí se spojují ,no jo páníček má radost,ale už mu moc radostí nezbývá,tak mu to dopřejme :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.