Sibyla měla přece jenom pravdu. Jak je to možné?????

20. srpna 2015 v 9:59 | prvopodstata tm převzato |  Články
....jasně viděla co se v Evropě bude v dnešní době dít. A už to máme tady.....


Sibyla a dnešní doba

http://3.bp.blogspot.com/-NbyIstoBsKE/TmI7qkxWwwI/AAAAAAAAAKA/tWxfYBxKSp8/s320/c2.jpg


V dnešní době bych chtěl poukázat na některá proroctví Sibyly, která v jistých bodech velmi dobře zapadají do dnešních časů. Ano, dnes se upozorňuje na mnoho novějších proroků, ale po přečtení zde, snad pochopíte, na co chci upozornit a jak se věci mění a tím i mnohá proroctví. Budu zde uvádět jen ta proroctví Sybily, která vystihují dost přesně dnešní dobu.


Na tyto dnešní problémy Evropy upozorňovala Sybila velmi přesně.

Nastane doba, kdy Evropa bude raněna slepotou.

To dnes vidíme na každém kroku, kdy EU vedená z Bruselu, pomalu a jistě vydává mnohdy nesmyslná opatření pro členské státy tohoto společenství, až rozum zůstává stát. Ničí státnost a suverenitu jejich zemí i jejich tradice a tím degraduje tyto národy. Svým včleněním do NATO tyto státy jsou vtahovány místo do obranného celku, do celku útočného a hospodářsky záměrně je poškozuje, místo spolupráce i jiné nečlenské státy a provádí štvavou politiku.

Jen pár jednotlivců zůstane na stráži a budou zmírati hladem, nemohouce najít práci a chleba si vydělati. Ti, kteří budou mít chléb i zlato, tedy moc, začnou řváti na všechny strany - vlast je v nebezpěčí. Je nutno poraziti nepřítele a pak budeme míti pro vás chléb a zlato, nepřítel je tomu vinen.

Vidíme dnes denně, kdy mainstrém uvádí dnešního nepřítele, jen aby odpoutal pozornost od hlavního problému, nenažranosti jisté "kolony", která se snaží tahat za nitky dějin a to vždy jen a jen ve svůj prospěch.

Lid bude mít v mnohých zemích úplnou svobodu, která mu však nedá najíst, práce (hlavně manuální) nebude ceněna, jak by měla být. Pravda se stane lží a lež pravdou.

Kvete lichva a záměr jak nad druhým vyzrát a vytěžit pro sebe co nejvíce, prostě jenoduše, jak toho druhého nejlépe okrást. U soudů vám pravda nepomůže, ta se stane nepravdou a zloděj, vrah i politik, platící dobrého právníka bude v "právu". Běžný hon na pravdu jako nějakou čarodějku a její zadušení je v této době moderní.

Evropu zaplaví žluté plémě.

Zde je většinová interpretační chyba, kdy mnoho lidí si myslí, že Evropu zaplaví Číňané, jako žluté plémě. Omyl. Jsou to Asiaté, Arabové a lidé z Afriky. Dnes jsme svědci přílivu lidí těchto národů do Evropy ve velkém množství a Evropa není dnes schopna, možná i záměrně toto odstranit a sama se tak dostává do své vlastní pasti.

Největší a poslední válka přijde do Evropy, kdy datum letopočtu obsáhne číslo sedm bez zůstatku.

V roce 2014 v letních měsících jsme prošli pravděpodobně tímto bodem, kdy na Ukrajině se schylovalo k rozpoutání válečného konfliktu, do kterého měla být vtažena celá Evropa. Díky reálně uvažujícímu Putinovi se nepovedlo zatáhnout Rusko do válečného konfliktu a tím i zachránit Evropu od jeho konce. Ne nadarmo byl Putinovi udělen titul od papeže "Anděl míru", který tyto souvislosti znal a věděl, že svět prošel bodem, kdy se rozhodovalo o bytí a nebytí celého světa. Tato válka by byla největším Satanovým úspěchem nad lidstvem. Proto je nutno Satana dnes dorazit, aby již nikdy nemohl škodit a XXI století se stalo dobou pro zrození nového a svobodného člověka, jak toto období nazvala i Sybila.

 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.