Švédsko na cestě do pekla: 55 NO-GO zón.....

11. srpna 2015 v 17:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....opět zbytečné komentovat, obrázek si udělejte sami.....

Švédsko na cestě do pekla: 55 NO-GO zón
Autor: YouTube|Popisek: Ilustrační foto

Jacob Ekström je policista, je unavený z toho, jak se zamlčuje pravý stav multikulturalistického Švédska. Švédsko jak ho znali jeho rodiče už totiž neexistuje.
Velké rezidenční plochy se vyvíjí do samostatných enkláv, kde jsou úřady ignorovány. Tyto oblasti jsou řízeny velkými rodinnými klany, které vytvořily gangy na páchání všech možných druhů trestných činů.Mezi gangy v přistěhovaleckém ghettu Rosengard v Malmö proběhla nedávno regulérní bitva pomocí palných zbraní, policií bylo 25 lidí bylo zatčeno.
"Ztrácíme to tady. Poslední banka se odstěhovala z této oblasti poté, co do její budovy byla odpálena raketa. Lékárna byla tolikrát vyloupena, že ji nakonec uzavřeli. Pojišťovna se přestěhovala. Na policisty, sanitky a hasičské vozy házejí kameny několikrát během měsíce. To není žádná novinka," říká Jacob Ekström policejní velitel na předměstí Stockholmu.
"Jedná se o no-go-oblasti," dodává k oblastem, kde osamělý policejní vůz nemá šanci.
Podle švédské policie existuje takovýchto NO-GO oblastí celkem 55 ve 22 městech Švédska. Vládne zde násilí, trestná činnost, vydírání gangy, útoky na policii, hasiče a novináře. Nikdo s těmito ghetty ale nic nedělá, zůstávají nedotčená.
"Je to senzační, že existují oblasti ve Švédsku, kde již neexistuje švédské právo," říká ironicky výzkumník Lars Korsell.
Gangy se podle něj objevily začátkem a v půlce 90. let minulého století. Tvořili je přistěhovalci z bývalé Jugoslávie, Íránu, Iráku a Libanonu.
Zdroj: Den Korte Avis

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 12. srpna 2015 v 8:15 | Reagovat

Už se objasnilo, kdo vraždil v Ikee ve Švědsku tento týden to myslím bylo? Mám dojem, že jsem někde četla, že tam zemřela žena a dítě a vraždil Eritrjec? Nevíte? To asi na plnou pusu do éteru , kdo vraždil mainstream všude nepustí. Většinou napíšou , že se pouze něco stalo a dál ticho. Jak mi to připomíná jednu dobu, akorát v součastnosti je ještě hůře.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.