Štítná žláza a její zvýšená funkce.....

14. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví
....jak už sám název říká ŠTÍT = ochrana organismu, ŽLÁZA = orgán, který chrání před různými druhy záření a hlavně před radioaktivním zářením či mikrovlným zářením. Nesmíte si ale dávat zdroj záření přímo ke štítné žláze. Jinak ji zlikvidujete. O tom bych napsal někdy jindy samostatný článek.....Štítná žláza je naše chtění. Pokud mám přehnané nároky, vše chci zvládnout, stihnout, nežiji v harmonii se svým srdcem a duší, neumím prostě jen být, spočinout v okamžiku, radovat se z mála toho, co mám právě teď. Je ve mně motor, který mě žene stále dál a dál za něčím dalším, co mi přinese spokojenost. Bohužel to tak nefunguje, pokud nebudu spokojený s tím, co mám tady a teď, nebudu spokojený s ničím. Pocit, že nestihnu vše, co stihnout musím, spaluje mnoho energie, mnoho živin, a já strádám tělesně i duchovně. Pak těsně před cílovou čárou zůstanu ležet s očima vypoulenýma, ale cíle nedosáhnu - ten je uvnitř mne samého.
Přehnané nároky, žádostivost života, strach, že člověk něco promešká, výzva dát se pohánět srdcem, sny mířící vysoko poměřovat realitou.
Žlázy s vnitřní sekrecí jsou spolu úzce propojeny, tvoří vzájemně se podporující nebo oslabující systém. Pokud jedna ze žláz je v nepořádku, ostatní ji v činnosti povzbuzují. Pokud ovšem zasáhneme do tohoto vlastního systému umělými hormony (i antikoncepcí), pak ho porušíme, žlázy jsou mylně informovány, a po čase dochází k poruchám dalších žláz s vnitřní sekrecí. Navíc umělé hormony zanáší lymfu a tím celý stav ještě zhoršují od příčiny.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.