Skutečně chudáci jsou ti uprchlíci s kapesným 800 euro měsíčně!!!!!

12. srpna 2015 v 9:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....A naši důchodci a rdiny s dětmi zde dřou bídu. Nepochopitelné.....

uprchlici 16

Opravdu jsou to chudáci ti uprchlíci jen, co je pravda. Včera prosákla do médií maličká informace na cca 3 vteřiny, kolik že dostávají tito lidé v Německu jako kapesné. Ani se mi tomu nechtělo věřit, ale je to 800 euro měsíčně.


Když jsem tuto informaci slyšel, tak do mě vyjel takový vztek, že bych snad byl schopen tu televizi vyhodit z okna. Ne snad, že bych jim záviděl, ale vnímám dost citlivě nepoměr mezitím, co jim je vypláceno a kolik si dělníci vydělají u nás v ČR za měsíc dřiny. Někteří bohužel nemají ani polovinu z této částky a o důchodcích, invalidech či matkách samoživitelkách raději pomlčím, protože to už je doslova odporná hanebnost. Přitom ti uprchlíci jsou placeni - jak jinak, než z daní pracujících. Je jim málo, že jsou ubytováni zdarma, jídlo které dostávají zdarma jim nechutná, zdravotní péči mají zdarma a ještě si ten dobytek dovolí ničit ubytovací zařízení? Nadávají na to a ničí to, co pracující pro ně zaplatili! V tomto případě nezbývá, než jim pěkně z gustem přilepit obušek na záda a ne jednou.

oldrich rambousek 2

Prezident Zeman to vystihl přesně. Nikdo je k nám nezval, ale když už jsou tady, tak musí dodržovat naše pravidla. Když ne - tak běžte pryč!! Otázkou je, kam půjdou! My cílovou zemí nejsme - tou je Německo, Británie, Francie a další vyspělé státy. Tedy jsme především tranzitní zemí, kde uprchlíci dělají akorát bordel a škodu, narušují národní integritu, zavlékají sem nám neznámé choroby a zbytečně zatěžují státní rozpočet. Je proto nasnadě, aby se vláda už konečně rozhoupala, a přijala adekvátní rozhodnutí ve smyslu přímé ostrahy hranic a zpřísnění imigrační politiky. Je-li naše vláda naše a pronárodní tak to udělá. Jestli máme vládu z připosraných kolaborantů a řiťolezů tak to neudělá.

uprchlici 16

Nicméně když se zamyslíme nad tím, že jsme pouze tranzitní zemí tak bychom si měli položit otázku - PROČ? Z tohoto stavu je cítit, že Českou republikou pohrdají i ti uprchlíci, a že mají o České republice velmi dobré informace. Oni totiž dobře vědí, že to u nás v naší zemi není s tou demokracií nijak růžové a možnosti slušného výdělku pro dělníka dosahují sotva třetiny německé úrovně. Je tedy jasné, že Česká republika nepatří mezi vyspělé země ekonomicky tak i společensky. De facto nám ti imigranti nastavili zrcadlo a ukázali nám, že jsme vlastně ubozí bobkaři, a že naše vlády stály a stojí za ho…!

Nevím kolik kapesného dostávají uprchlíci v ČR, ale to je mi vcelku jedno. Podstatné je, že je do ČR nikdo nezval a oni nám u dělají bordel a vyrvál. Navíc námi ještě pohrdají a cucají peníze našich daňových poplatníků. Je tedy nejvyšší čas postavit se na obranu vlastního národa a bránit jeho zájmy třeba se zbraní v ruce. Možná, že kdyby nebylo Havlových pohrobků a pošahaných sluníčkářů, a bylo-li by tvrdé národní vlády s nacionálním laděním tak bychom teď nemuseli řešit příliv pijavic.

Pro mě osobně imigranti nejsou uprchlíci. Je to předvoj kolonizačních sborů se stovkami Eur po kapsách a nejmodernějšími mobily ve značkových džínách. To nejsou žádní chudáci. Pozor!! Vyžeňme je z naší země, dokud je ještě čas!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ök ök | 12. srpna 2015 v 12:35 | Reagovat

Ale vždyť jsou to naši bratři! Proč jste na ně tak škaredí a nemáte je rádi, béééé :(

2 Jan Jan | 12. srpna 2015 v 14:37 | Reagovat

...teoreticky se na papír nebo na inter stránky dá napsat takový článek,a  že jich tady bylo od siláků uvedeno,ale že se prakticky v naší zemi jen dobře tlachá,proto nám stačí málo všeho a nikdo se nebouří,vždyt všichni jsou spokojeni,hlavně že je očem žvanit...jo už ani nemusí být sranda-tak jako dřív..

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.