Šéf ruské Dumy přislíbil USA „tribunál“ za lživou verzi pádu MH17.....

12. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....a možná tomu tak brzy bude.....
Šéf ruské Dumy přislíbil USA „tribunál“ za lživou verzi pádu MH17
Předseda ruské Státní dumy Sergej Naryškin prohlásil, že si Spojené státy vyfabrikovaly verzi příčin katastrofy malajského Boeingu nad Doněckem.
Sergej Naryškin, předseda ruké Dumy
Amerika pak bude podle jeho slov čelit objektivnímu a profesionálnímu soudu, uvedl ve svém sloupku na Rosijskou gazetě.

Předseda Státní dumy Ruska Sergej Naryškin uvedl, že americká verze příčin katastrofy malajského Boeingu nad Donbasem v loňském roce byla prý vyfabrikovaná, píše ukrajinský časopis Zrcadlo týdne s odkazem na Rosijskuju gazetu.


"Washington má zájem na nestabilitě, která Spojeným státům dává čas, aby nadále prodlužovaly staré i nové rozbroje. Jen pro to potřebovaly nový rozruch okolo katastrofy Boeingu, když byla už dávno vyvrácena jejich vlastní vykonstruovaná verze," napsal šéf Dumy s narážkou na požadavek mezinárodního tribunálu, který Rusko vetovalo.

Consortiumnews: USA vědí kdo je viník havárie MH17 na Ukrajině!

Naryškin uvedl, že Spojené státy rozšířily sankce proti Rusku údajně proto, aby zajistily dolar "jako jedinou světovou měnu". V souvislosti s rozhodování amerických soudů v případě bývalých akcionářů firmy Jukos (Rusko mělo zaplatit více než 50 miliard dolarů odškodného - pozn.red.) Naryškin sdělil, že hlavním účelem byla snaha americké justice získat globální monopol, rovněž tak si zajisti vliv na finanční světový systém a zůstat jeho jediným manažerem.

Jak zdůraznil, za vše výše uvedené, budou Spojené státy čelit "objektivnímu soudu".

"A pokud jde o mezinárodní tribunál, ten se bude jednou konat z jiného důvodu, než chtějí jeho dnešní zadavatelé. A jednou opravdu objektivní a profesionální soud vezme v úvahu všechny okolnosti, včetně těch, které jsem dnes napsal. Takový to bude tribunál, a ne nějaký jiný. A my se ho s vámi ještě dožijeme," dodal řekl předseda ruské Státní dumy.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.