Proč NASA a média neinformovaly o „zničujícím“ dopadu meteoritu v Íránu?????

8. srpna 2015 v 13:54 | prvopodstata
....no protoze se prece lide dnes nesmeji dozvedet pravdu.....


Proč NASA a média neinformovaly o "zničujícím" dopadu meteoritu v Íránu?
meteorit v iranu
Všechny zraky jsou momentálně zaměřeny na Írán kvůli jaderné dohodě.
Jak již bylo dříve řečeno, celá věc je velikým divadlem. Amerika je tak jako tak jediný národ na světě, který použil za posledních 70 let jaderné zbraně.
Takže mezitím, co je pozornost upřena na diskuze o jaderné dohodě, zmínil se někdo o dopadu meteoritu (ve skutečnosti několika meteoritů), které zasáhly Írán před několika dny?
meteorit v iranu
Írán potvrdil, že severní části země zasáhl meteorit.


Meteorit zasáhl město Avaj v provincii Qazvin, uvedl Mohammad Ali Ahani, ředitel krizového štábu a také o tom informovala tisková agentura Mehr 31. července. Existují také zprávy, že některé úlomky meteoritu zasáhly oblasti v Eshtehardu, provincii Alborz, Arsan Qasemi, uvedl guvernér města Boeen Zahra.
Místní zdroje uvádí, že se jednalo o destrukci nepředstavitelných rozměrů.
Proč o tom NASA nikoho neinformovala? Proč to nebylo ohlášeno veřejnosti?
Proč o tom v médiích hlavního proudu nepadlo ani slovo?
Dokonce i sdělovací prostředky v Itálii o tom informovaly.
Pokuste se vyhledat si o tom informaci např. ve vyhledávači na Googlu a moc toho nenaleznete.
Zatímco NASA zveřejnila zprávu s tvrzením, že by asteroid mohl letos v září zničit zemi, jak jim mohou lidé věřit, když nereagují ani na skutečný dopad meteoritu v Íránu?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 esterka esterka | 8. srpna 2015 v 15:39 | Reagovat

Ďakujem za tento článok, čítala som o tom a chcela som zistiť ďalšie informácie, ale ušetrili ste mi prácu. Niektorí dávajú tento meteorit do súvisu so všeličím, príchodom Nibiru, druhým návratom Krista a pod., takže som pochybovala, že nejaký meteorit naozaj spadol. Pevne dúfam, že to nie je len "predvoj" pre ten veľký asteroid.

2 nunvy nunvy | 8. srpna 2015 v 20:34 | Reagovat

Z info o duté zemi meteorit je úlomek z černé hvězdy, zbývá jen odhalit, jak to ty mužské údy z emeriky udělali. Náhody neexistují.

3 Tomas Tomas | 10. srpna 2015 v 9:21 | Reagovat

Čína s Ruskom skúšajú novú generáciu rakiet. Keďže Čína ma na východe Ruska záujem o územie a už tam I vo veľkom pestujú a majú v prenájme územia a vela skúšiek rakiet sa kedysi dialo tam, nechcú to tam zasviniť. A keďže Čína sa stáva novým kolonizátorom smerom k Afrike skúšajú spolu s Rusmi v Iráne. V Iráne si postupne uzurpujú nároky na suroviny a ložiská vzácnych kovov a zemín. NASA s tým nič nemá, keďže ide o vojenskú akciu. No USA mlčia, pretože ich Rusi začali podplácať znižovaním ceny za použitie ich nosičov pri cestách na ISS... Takže Čína, Rusi a Američania sú spokojní a hrajú si svoju spoločnú hru.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.