Přistěhovalci: Až nás bude více, tak vás podřežeme, nebo zotročíme! Američané prosperují z války, z chaosu a neštěstí druhých! Obracejí svět naruby a štvou Evropu proti Rusku.....

21. srpna 2015 v 12:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....všichni politici by se měli vzpamatovat, dřív než bude později než pozdě.....

Ilustrace

Za vlast a za rodinu!


Je docela dobře možné, že brzy přijde doba, kdy opravdoví vlastenci z České republiky a zbytku Evropy budou s tímto heslem na rtech bojovat a umírat, pokud příliv migrantů z Afriky do Evropy neustane! Islámské země se především vinou neustále se do nich vojensky vměšujících Američanů z velké většiny stali místem, kde je život velmi nebezpečný a těžký a jsou nyní doslova líhní všeho druhu náboženského extremismu založeného na jediné myšlence, kterou je pomsta všem nevěřícím "křižákům" z USA a zemí NATO, kteří udělali z jejich rodných zemí mnohdy doslova peklo na zemi!


Většina z té obrovské přílivové vlny novodobých kolonistů, která se valí v současné době do Evropy v průběhu dlouhých desetiletí, ve kterých se Amerika vměšovala pro svůj vlastní prospěch a zisk do jejich domovských zemí, přišla o někoho z rodiny, nebo ze svých blízkých a myšlenku na pomstu si společně s vyhlídkou na osídlení a následnou postupnou islamizaci Evropy nese ve svých srdcích!

Občas nastávají okamžiky, kdy se někteří z nich neovládnou, spadnou jim z tváří masky prosebníků a začnou vykřikovat, že až jich bude více, tak nás podřežou, nebo zotročí! Tehdy se vlastně dozvídáme pravdu o tom, co Evropany, kteří je hloupě přijímají s otevřenou náručí, ze strany islamistů opravdu čeká!

Američané, kteří sami nejsou žádným opravdovým národem, nýbrž celosvětovou multikulturní směskou dobrodruhů z celé planety, kteří téměř vyhladili původní obyvatelstvo Severní Ameriky a ukradli mu jeho zem, prosperují především z války, z chaosu a neštěstí druhých! V současné době pracují na tom, aby obrátili svět doslova naruby, a štvou Evropu proti Ruské federaci, která nechce nic jiného, než mír a výhodnou ekonomickou spolupráci s každým, kdo dokáže ocenit rovnocenné partnerství. Jenže Američané nestojí o partnery, nýbrž o loajální vazaly plnící bez otázek jejich rozkazy a požadavky!

Z důvodu zisku a světové dominance američtí politici a oligarchové tahající z pozadí za nitky podporují různé fašistické puče a barevné revoluce a zároveň svou pokračující politikou "bombové demokracie", kterou provozují po celém světě tam, kde jen můžou, nahánějí do Evropy co nejvíce pomstychtivých imigrantů, které není čas žádným způsobem prolustrovat a případně odmítat a vracet tam, odkud přišli!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dit Dit | 21. srpna 2015 v 13:17 | Reagovat

Vlastenci bojovat a za co? Chránit majetky bank, medií, zádele politků a jejich rodin? Republiku, která byla kuponovkou rozebrána? Majetky, budovy, markety, majetky cizích kolporací? Co chcete chránit? Jsme v NATO, takže pod taktovkou koho?
Ne, nemám zájem tohle přikrývat vlastenectvím, tady není motivace bránit toto, budu bránit jenom sebe a svoji rodinu, tak jak vždycky. Naše země je už unavena s válek  rozbrojů a všeho vejménu vlastenectví...Nechci hrát tuhle hru. Nenechte se zatáhnout do tohle hry a nedopuste strachu aby vás podmanil, jdete dál  do jiného porozumění.

2 JH JH | 21. srpna 2015 v 15:35 | Reagovat

[1]:Naprostý souhlas. Tady není co bránit. Republika neexistuje.  Je pouze zdevastovaný prostor, který bude dál zcela záměrně devastován.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.