Příjde NEPŘÍLIŠ DRAHÁ ODPOVĚĎ?????

9. srpna 2015 v 12:27 | prvopodstata tm převzato |  Články
....dnes je nám zcela zřejmé, že rusové mají naprosto navrch nejen ve zbráních a zbrojním potenciálu, ale hlavně také v myšlení. Mnohým lídrům z velkou louží to ale jaksi né a né dojít!!!!!
V pravdě je síla - vyjádření Lavrova o Obamově lži o systému protiraketové obrany vyvolalo v ministerstvu zahraničí paniku

sila-v-pravde-400-4297018Oficiální představitel ministerstva zahraničí USA Mark Toner obvinil ministra zahraničí RF Sergeje Lavrova ze "selektivního čtení" a "ignorování faktů" v projevu hlavy Bílého domu Baraka Obamy o otázce protiletecké obrany USA v Evropě. " On (Lavrov) ve svém komentáři řekl, že prezident (Obama), otevřeně řečeno, nemluví pravdu o protiraketové obraně," - řekl Toner na brífingu. - "To je v lepším případě selektivní čtení vyjádření prezidenta, a v horším - vědomé ignorování faktů."
"Prezident soustavně od roku 2009 hovořil o tom, že evropský systém protiraketové obrany je nezbytný pro USA a naše spojence kvůli balistickým raketám z Blízkého východu," upřesnil oficiální představitel ministerstva zahraničí. - "A dohoda s Íránem v případě, že bude zcela realizována, řeší pouze problém jaderných zbraní, ale neodstraní hrozbu, kterou představují balistické rakety Íránu."
Jak informovala PolitRussia, ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru pro singapurský televizní kanál Channel News Asia připomněl slova prezidenta USA Baraka Obamy o slibu stáhnout PRO z Evropy, pokud íránská jaderná otázka bude vyřešena. Americký lídr toto pronesl veřejně v roce 2009.
" Zdá se, že hovořil nepravdu," - řekl Lavrov. Ministr dále poznamenal, že Rusko nemá v úmyslu se zapojit do nových závodů ve zbrojení, protože země má dostatek technických prostředků na "nepříliš drahou" odpověď.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 9. srpna 2015 v 12:55 | Reagovat

Toner ať zaleze zpátky do tiskárny na ministerstvu :)

2 soto soto | 9. srpna 2015 v 16:24 | Reagovat

Tak do r2020 až bude hedvabna stezka po souši až do EU . Maďarsko se hlasi jako 1. zajemce. Až ju es ej kazdym rokem zjisti že je ekonomika horší a horší.
Tak se EU odvrátí od usa a primkne se na východ obchodne , bude tam mit u rusu i vojenskou zastitu, spolehlivou a v pravdě bratrskou.
Vyvoj vypadá, že je ok. Kdyby neco tak nam zadky zachrani ufo , jako vícekrat v minulosti.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.