Překvapení amerických instruktorů.....

3. srpna 2015 v 9:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je zcela jasné, že amíci jdoucí do armády jsou vymyté mozky, kteří toho moc neumějí. Jediné co je naučili bylo zabíjet a bránit se moc nemusí, protože stejně není žádný zájem, aby se vrátili zpátky.....


Američtí instruktoři na UA, kteří mají za úkol výcvik (prohrávajících na Donbase) ukrajinských vojáků, se sami mají od nich co učit. Svěřili se rakouskému novináři.
S překvapením zjišťují, že ukrajinští "žáci" mají s bojem daleko víc zkušeností, než oni sami. Že už se v boji ocitli v situaci, kterou instruktoři nezažili za celou svou vojenskou kariéru a to mají za sebou Irák či Afghánistán.
Nikdy nestáli pod dělostřelecku palbou, nikdy se nesetkali s nepřátelským dronem, nikdy nebojovali s protivníkem, znalým vojenské taktiky a ozbrojeným těžkou technikou.
Američani s hrůzou zjišťují, že mají ohromné mezery ve znalostech vedení boje. Jak přiznal jeden z US-důstojníků, je mnoho věcí, o kterých jim doma říkali, že není vůbec potřeba je znát, protože k nim stejně nikdy nedojde.
Autor článku píše, že jde o typický jev bojové nepřipravenosti amerických vojáků. Nejsou připraveni čelit nepřátelským divizím, ozbrojeným těžkou technikou a znalým vojenské taktiky, protože věří (spíš je to učí), že letectvo, protivzdušné systémy a dělostřelectvo zničí nepřítele na dálku ještě před jejich příchodem.
http://rusvesna.su/news/1438517974

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 3. srpna 2015 v 10:59 | Reagovat

http://www.osud.cz/jirkovou-optikou-228-svine-imigrantsky-lidsti-bratri-0

JM: Vesele/naivně ignoruješ několik věcí:

Velká většina imigrantů jsou muslimi. Tenhle mentální mor tu nikdo normální nechce. Jak muslimi přemýšlí, o tom vyšlo už dost článků. Za svý skutky nemají zodpovědnost, to Alláh tak chce. Aby někdo mohl přijmout a zůstat u islámu, musí si vypnout půlku mozku. Děcka už byly vypláchlý zamala. A je jasný, že nastane kulturní válka. To je ten hlavní problém a ne, že tu budou barevní a budou nám ujídat slepicoknedlozelo.

Pokud chceš hjumanitárně agitovat na lidi, že jsme bratři apod., začni s vysoce netolerantníma vyznavačema vraždícího děckopicha (85% z nich).

Při pokračování vývoje bude ČR islamizována, protože jen málo lidí bude mít koule vzít zbraně a začít zabíjet islámský poťápance, jak v sedmnáctým století. Takže zbabělá většina Čechů nakonec přijme islám, aby měli klid (to už tady samozřejmě dávno nebudu). Následně tito Češi budou podříznuti, protože to budou špatní muslimové. Přesně tohle se děje už teď v islámských zemích.
Z jinýho úhlu pohledu si to Češi zaslouží, protože, jak i ty sám kdysi napsals, u voleb "volí jak zmrdi", s čímž se nedá než souhlasit.

2 ôk ôk | 3. srpna 2015 v 11:04 | Reagovat

A ještě k těm Čechům, co mají řvát "Heil!" :) Samozřejmě budou řvát tak leda Allah snackbar.

3 kris kris | 3. srpna 2015 v 19:40 | Reagovat

Něco na zvednutí nálady :-)

https://www.youtube.com/watch?v=X-THeikhWDU

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.