Pomsta zabitého Kaddáfího, aneb jak si Evropa zařídila džihád v domě.....

4. srpna 2015 v 16:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....když lidé nechápou politiku a míchají se do ní, aniž by věděli co vlastně dělají. Jiní zase záměrně s vizemi manipulují kompletní lidstvo a to se pak nestačí divit.....

kaddafi
Překlad Janika, převzato odtud

Dalo se to očekávat: navzdory všem narychlo konaným "summitům" a dalších "drastickým opatřením" - Evropa stále nechápe, jak hroznou "Pandořinu skříňku" otevřela podporou za oceánem naplánovaného "demokratického arabského jara". Opravdu dnes v současných podmínkách na kontinentu, kdy na východě hoří Ukrajina a na jihu nekontrolovatelný africký chaos vře a vrhá více a více davů uprchlíků, je lepší na staré "bezpečnostní uspořádání" celého evropského kontinentu zapomenout. Přičemž žádný z "modelů rozvoje" - "atlantický" nebo "kontinentální"- si samotná Evropa nezvolila, proces bohužel běží naplno. A proto výsledky na sebe nenechají příliš dlouho čekat.


Tady se nedá nic vymýšlet: jižní, středomořská hranice evropského kontinentu je ve skutečnosti nechráněná a potvrzení tohoto faktu vidíme téměř denně na televizní obrazovce z téže Itálie, která už dávno vede vlastní "počítání mrtvých".
A toto je jen začátek.
Dnes afro-arabský chaos ještě "vyváží" do Evropy výhradně nešťastné uprchlíky. Ano, i to je těžké. Je třeba je nějak přijmout, nakrmit, obléci. Poskytnout lékařskou a jinou humanitární pomoc. Někde umístit. V ideálním případě zajistit práci, a to i přesto, že v jihoevropských zemích není práce ani pro místní obyvatelstvo.
Dříve tyto davy držel "proklatý diktátor Kaddáfí", který měl sociální stát evropského stylu. Teď už není.
Ale tohle jsou zatím jen maličkosti. Jestliže se dnes jedná stále pouze o export uprchlíků z Afriky a Středního východu, zítra nevyhnutelně začnou vyvážet do Evropy džihád: o tom nepochybuje žádný rozumný a odpovědný politik a expert. Jen se o tom zatím ještě z nějakého důvodu nesmí mluvit.
K tomu je v zásadě téměř vše připraveno: rozsáhlá síť uzavřených muslimských diaspor, jejichž poevropšťování by bylo považováno za krajně "netolerantní" v "podmínkách vítězného multikulturalismu". Radikálně smýšlející mládež, odtržená od "starých tradic", odmítající akceptovat vágní a poněkud pokrytecký morálku oficiální "nové historické vlasti." Připravení "bojovníci" teroristických gangů, často zrození v samotné Evropě, dobře "znají terén" a prošli školením v Sýrii, Libyi nebo Iráku. Evropské "otevřené hranice" nepřipravené vyřešit tento druh problémů evropských politických a bezpečnostních struktur. A co je nejdůležitější - stovky tisíc a milióny hladových a chudých lidí jsou připraveny.
Lidí, pro které vražda je obvyklou normou života, poněkud zvláštně chápajících pojem "sociální spravedlnost" a usilujících se dostat do Evropy pro pocit sytosti a spokojenosti.
Běda Evropě, jestli jim ho neposkytne.
Převzato z ostrova Janiky
Stanův komentář: Fascinuje mě, jak ve všech médiích, v mainstreamu i na alternativních webech, v těch nenávistných i v těch "sluníčkářských", vystupují uprchlíci, muslimové, Arabové, jako objekt, jakási odlidštěná masa, která se nějak jednotně chová, s níž musí být či už je nějak manipulováno, někdo ji bombarduje, zachraňuje, převáží, zatýká, oni se bouří, policie je mlátí… Diskuse zásadně probíhá o nich, s nimi se snad nebaví ani ti úředníci cizinecké služby, ti na ně aplikují jen jakési nesmyslné úřední postupy. Proboha, copak to už nejsou lidi? To nikoho nezajímají jejich příběhy? To se nenajde nikdo, kdo by s nimi hovořil a pak sepsal konkrétní syrová svědectví? V čem jiném by měla spočívat práce skutečného novináře hodného toho jména? A nejsme tím hlavním objektem manipulace my, kteří přijímáme tento prefabrikovaný obraz skutečnosti?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 4. srpna 2015 v 17:51 | Reagovat

Pro lehce naivního pana "Stan":

http://afinabul.blog.cz/1508/vystrizliveni-darkyne-uprchlickeho-tabora-kdyz-jsem-videla-realitu-rozhodla-jsem-se-ze-dary-misto-jim-rozdame-potrebnym-lidem
http://medzicas.sk/traja-mladi-imigranti-egyptania-dvaja-vo-veku-17-jeden-16-znasilnili-dobrovolnicku/

2 ôk ôk | 4. srpna 2015 v 17:51 | Reagovat

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/375724-profesor-jaroslav-flegr-toxoplasma-gondii-umi-menit-sexualni-chovani-lidi.html

a více zajímavostí.

3 Sys Sys | 4. srpna 2015 v 23:26 | Reagovat

Pan Stano je poněkud mimo mísu. Tedy zejména on je neinformován. Ty příběhy migrantů jsou smyšlené. Imigranti jsou poučeni neziskovkami, co mají říkat, na co mají v EU právo, je jim doporučováno zbavit se před příjezdem vlastních dokladů. A od vlastizrádných neziskovek dostávají pozvánky s uvítáním v Evropě.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.