Pád Bašára Asada a Sýrie v rukou radikálních islamistů? Katastrofa nejen pro Blízký východ, ale také pro Evropu!

16. srpna 2015 v 17:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....no a nemusím ani psát, kdo stojí za tím zlem a kdo ho od začátku podporuje. Zcela jasné.....

Syrský prezident Bashar all AssadLidé křičící po tom, aby v Sýrii padla oficiální vláda a prezident Bašár Asad byl pohnán před soud a nejlépe rovnou popraven, by si měli vzpomenout na to, jak dopadl Irák, Libye, Afghánistán a mnoho dalších zemí, ve kterých západní země podpořili povstalecké frakce proti údajným diktátorům (rozuměj proti lidem majícím jiné plány, než ty, které vypracoval Washington) [...]
Pokud opravdu Asad padne, bude ze Sýrie do Evropy utíkat ještě mnohem více lidí než dosud (nejlidnatější část země je totiž pořád pod kontrolou Asadových vojsk). Málokdo si dokáže představit teror, jaký islamisté rozpoutají na územích, které jim tak dlouho hrdinsky vzdorovali!Zatímco dnes do Evropy proudí především silní mladí muslimové převážně z řad drogové mafie, obchodníků se zbraněmi a utajení bojovníci IS čekající na správný okamžik a povel, v případě pádu Damašku by se snažili dostat ze země opravdové oběti války, ženami a dětmi počínaje a starci konče!
Tito lidé však rozhodně nemají dost peněz pro pašeráky lidí, takže většina z nich by se cestou utopila na provizorních prámech, nebo by umřela žízní při přechodu pouště, zbytek by zaplavil Evropu a odmítnout tyhle ubožáky by bylo těžké! Je tohle to, co Američané chtějí? Asi ano! Je to však i to, co chceme my Evropané?!
Tím, že Američané podporují radikální svoloč bojující v Sýrii, dokazují, že jim opět, jako ostatně téměř vždy jde jen o své vlastní zájmy a životy statisíců a milionů obyčejných lidí pro ně neznamenají vůbec nic! Ruská federace si naopak uvědomuje, o co v téhle hře běží, a proto už dlouhá léta podporuje režim v Damašku a nebýt jejich pomoci před čtyřmi lety Američané by na Sýrii zaútočili z moře a země by dnes byla ve stejném stavu jako Libye po pádu Kaddáfího!
Americká podpora islamistů na Blízkém východě má však několik cílů. Jedním z nich je rozvrácení regionu a vyplenění nerostného bohatství zničených zemí a druhým je útok na Ruskou federaci. Blízký východ je tedy pro Američany takovou "druhou frontou" po Ukrajině, kde také podporuje radikální (pro změnu fašistické) protiruské síly! Nesmíme totiž zapomenout, že ze Sýrie je to dopravním prostředkem do Čečenska, tedy přímo do Ruské federace pouze jediný den cesty!
Nic na světě by nepotěšilo politiky z USA více, než Sýrie jako jedno velké zázemí pro islámské radikály útočící nepřetržitě přes Čečensko na Ruskou federaci! Oslabení, nebo dokonce rozbití Ruska, jako silného geopolitického protivníka Ameriky je totiž opakovaným "vlhkým" snem většiny washingtonských politiků!
Autor: Ladislav Kašuka

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 16. srpna 2015 v 22:13 | Reagovat

Posledně vychází dost článků s rozborama/názorama, že to Sýrie nakonec zvládne.

____-
Jak se Strana svobodných občanů (SSo) přeměnila v sektu
http://www.stalo-se.cz/?p=18382

2 Sys Sys | 16. srpna 2015 v 22:30 | Reagovat

Zasr.., pardon, zatrápení anglosasové :( Kdo nečetl, tak má možnost dovědět se, že Blair, Cameron, Obama, ale i jiné celebrity mají otrokářské předky. A víte, že otec George Orwella se jmenoval Richard W. Blair, který dohlížel na pěstování opia ? To vše (světe, div se) se dočtete na Novinkách !!!
Je zajímavé, že s tím přicházejí na světlo v této době. Před koncem časů tedy říkají lidem pravdu, ale běžní lidé tomu stejně nerozumí (viz diskuze pod článkem)
http://www.novinky.cz/zena/styl/377393-svetem-hybe-kauza-celebrit-s-otrokarskou-minulosti.html

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.