Očista ledvin.....

5. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm převzato |  Zdraví
....tak jednoduché, geniální a účinné.....


ledviny

Hlavní funkcí ledvin a močového ústrojí v hmotném těle je udržování složení krve a tím vnitřního životního prostředí vylučováním nadbytečných a nepotřebných látek. Filtrují z krve vodu, do které propouštějí odpadové látky a řídí minerální hospodářství.
Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé, kteří holdují zejména smaženým a pečeným jídlům, špatně a mnoho jedí a navíc žijí v neustálém stresu, jsou schopni ledviny vyřadit z provozu velice brzy. Přitom kvalita fungování ledvin prý rozhoduje o osobnosti člověka a o vzniku řady nemocí, jako je revmatizmus, bolesti páteře, ženské nemoci, impotence, zánět prostaty, řídnutí kostí, kožní choroby a další neduhy. To samé lze říci i o fungování jater.Pokud tedy máte časté angíny, zhoršují se vám vlasy, pozorujete změny na nehtech nebo trpíte záněty čelních dutin, upozorňuje vás tělo na to, že s vašimi ledvinami nemusí být všechno v pořádku. Také bolesti kolen mohou ukazovat na přetížení ledvin. V takovém případě byste měli provést očistu ledvin.

Nejlépe se ledviny promývají v létě, kdy jsou melouny. Týden se živíte jen jimi a tmavým chlebem. Pokud máte v ledvinách nebo v močovém měchýři kameny, je nejlepší vybrat si pro jejich vylučování dobu biorytmu ledvin od druhé do třetí hodiny ranní. V tento čas sedíte ve vaně s teplou vodou a jíte poslední meloun týdenní kůry. Proceduru opakujete po dvou třech týdnech, až se dostaví výsledky.

Existuje ještě jeden způsob očisty ledvin s použitím jedlového oleje. Nejlepší je olej ze sibiřské jedle, kterému se rusky říká pichtový. Můžete si ho nechat dovézt, je v každé lékárně v rusky hovořících zemích a velice laciný nebo se podívejte na internet.

Pro léčebnou proceduru potřebujete:
§ 20 až 25 gramů jedlového oleje
§ dobromysl obecná - 50 g
§ šalvěj - 50 g
§ melisa (máta) - 50g
§ sporýš - 50 g
Sušené byliny rozmělníte na hrubý čaj, který pijete celý týden s medem. Jíte vegetariánskou stravu. Sedmý den třicet minut před jídlem vypijete asi 1,5 dcl bylinkového čaje (z jedné vrchovaté lžičky směsi), do kterého jste přidali asi 5 kapek jedlového oleje. Dobře promícháte a pijete brčkem, abyste si chránili zubní sklovinu. Tento čaj s olejem užíváte třikrát denně 5 dnů. Výsledek očisty ledvin se začne projevovat za několik dnů, ale někdy až za měsíc i déle.
Tělo bude vylučovat močí hnědé olejovité kameny páchnoucí jedlovým olejem a písek.
Ještě několik ruských receptů, jak odstranit žlučníkové, ledvinové i jaterní kameny.

1. recept:
Je nutno hladovět 24 hodin a pít pouze vodu. Pak si uděláte klystýr a hodinu poté vypijete 2 dcl olivového oleje a hned nato 2 dcl grapefruitové šťávy. Přitom cucáte citrón, abyste zamezili pocitu dávení. Vodu nepít! Opakujete po 24 hodinách a sledujete v moči, zda kameny vycházejí. Jsou většinou nahnědlé, nazelenalé, někdy krémové barvy. Pokračujete v proceduře 5 až 7 dní, dokud všechny kameny nevyjdou. Přitom pijete pouze šťávy nebo jíte lehkou vegetariánskou stravu. Je dobré si udělat rentgen před procedurou a po ní.

2. recept:
Šťávu z červené řepy pijete tak dlouho, až se zbavíte všech kamenů. Údajně se postupně rozpouštějí a vycházejí bezbolestně. Šťávu nepijete čerstvou, ale necháte ji několik hodin odstát.

3. recept:
Několik bulv červené řepy (bez oloupání) umelete a vaříte tak dlouho, až vznikne hustý sirup. Ten pak užíváte několikrát denně asi po 1 dcl. Kameny se poměrně rychle rozpustí.

4. recept:
Je pouze na čištění ledvin: 1 lžičku lněného semínka zalijete sklenicí vody a uvedete do varu. Dva dny pak pijete každé dvě hodiny půl sklenice tohoto odvaru. Ředíte vodou a pro chuť můžete přidat citrónovou šťávu.

Doprovodná léčba nemoci ledvin a močového ústrojí:
Výživa - omezit maso a solení, hojnost vit. C, A, B5, pangamin, hořčík
Byliny - petržel, celer, medvědice, celík zlatobýl, přeslička, jalovec, truskavec, vojtěška,
Vůně - cedr, blahovičník, santalové dřevo, jalovec, meduňka
Kámen - turmalín, obsidián
Strom - vrba
vnitrnosti
Nemoci ledvin na duchovní úrovni představují neschopnost rozeznat dobré a zlé ve vztazích mezi lidmi, neochotu zbavit se starého a přežilého v mezilidských vztazích, neochotu odpustit a pichlavá agresivita k lidem. Všechny problémy s ledvinami jsou problémy se vztahy.
Ledviny jsou ve své tělesné funkci zeslabovány nebo posilovány kvalitou našich partnerských vztahů s nejbližšími i s ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami. Važte si proto svých nejbližších a obdarovávejte je láskou, nezneužívejte nikoho ve vztahu, nemějte strach o vztah - nebudete mít oslabené ledviny.
Ledviny filtrují krev a vytvářejí moč asi v poměru 850:1. Stejně tak bychom měli přistupovat k setkáním, rozhovorům a problémům my - vybrat si jen tu část, ze které získáme nějakou zkušenost, dobrou radu, směr a orientaci pro svou další cestu životem - ostatní je přebytečný balast.
Léčivá formulka ledvin:
"V mém životě jsou vždy správné činy. Z každé zkušenosti vychází jen dobro."
Michaela
Autor: Michaela Mia Weissová, zdroj: jiří cingroš sám - sobě doktorem, empatia.cz, foto: Pinterest, www.slunecnyzivot.cz
Článek (či jeho části) je možné sdílet v nezměněné podobě, pokud bude připojeno jméno autora, zdroje, aktivní odkaz na www.slunecnyzivot.cz a celá tato poznámka.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WhitelikesnowandcoldlikeWinter WhitelikesnowandcoldlikeWinter | 5. srpna 2015 v 6:20 | Reagovat

Výborný recepis,ale není Melisa meduňka?
V takovém případě bych prosil upřesnit ( i když i máta je dobrá.... ).

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.