O čem Vám nebudou určitě v našich novinách psát.....

12. srpna 2015 v 16:54 | prvopodstata
....je to nejen konec diktatury západu ale i všech jim podřízeným vlád. Naši natvrdlí politici pod taktovkou jůes ej to ale raději nechtějí pochopit a odvracejí zrak.....

O čem v liberální novinách moc nepíši, jak Rusko krásně zvládá problém se sankcemi v zemědělství.
Dokument Karaulova - Moment pravdy - «Сельское хозяйство» - Момент Истины от
10.08.2015
https://www.youtube.com/watch?v=FaP-Pn0YqIE
Dá se říct, že za necelý rok výroba v zemědělství se zvýšila několika násobně. Rusko se stává nejen soběstačným, ale dokonce už začíná vyvážet potraviny do Evropy, včetně masa, jako ekologicky čistšího.
Obměnil se strojový park, přišly nové technologie ve výrobě. Podpora státu pro zemědělce je lepší, než v Evropě. Zvýšil se sortiment ryby, protože produkcí z Dalního východu přesměrovali na vnitřní trh. Japonci prosí, aby na ně také úplně nezanevřeli, protože doposud Rusko zásobovalo rybou převážně Japonsko.Problémy jsou zatím s lesními produkty - sběr ekologicky čistých plodů, hub, oříšku atd.
Tam se kapacita lesů využívá jen na 0,0001%, také z důvodů, že některé úřady si kladou nehorázné podmínky. O tom je též v dokumentu. Snad po odvysílání se to bude lépe řešit.
A ještě jeden dokument od Karaulova - Ruské zbraně
Оружие России» - Момент Истины от 15.06.2015

https://www.youtube.com/watch?v=jo1f_ecpYuM

Ten jednak potvrdil případ s Donaldem Cookem v Černém moři s Chibiny a SU-24. Dokonce se to stalo 2x i s jinou americkou lodi.
včera nebo předevčírem jsem četl, že Rusko Chibiny začalo prodávat, asi už mají něco lepšího.
Také v dokumentu ukázali, že během krize v Černém moři Rusko přeprogramovalo a "posadilo" v Krymu americký BPLA (bezpilotní létající aparát), o tom nikde nebylo ani sluchu. A zároveň se řeklo, že už jsou schopni přeprogramovat jakoukoli raketu, loď a letadlo nepřítele. V dokumentu to potvrdili vysocí důstojníci ruské armády. Atd.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 LDV LDV | 12. srpna 2015 v 18:19 | Reagovat

Trefné https://m.youtube.com/watch?v=bi448xbDrVo

2 ök ök | 12. srpna 2015 v 18:53 | Reagovat

REFLEX 25.6.2015.Benjamin Kuras,clanek Pravo okrast

Evropska komise rozhodla,ze vsechny clenske zeme,ktere tak neucinily,(vcetne CR) musi do konce srpna uzakonit cosi,cemu se rika ball-in.To je opak jevu ball-out,ktery se ve velkem vyskytoval za bankovniho krachu 2008 a presne znamenal vytahnout banky z pruseru (uhradit ztraty,ktere banky udelaly nezodpovednymi dluhovymi bublinami) z penez danovych poplatniku.Tyto ztraty jsou letos nekolokanasobne vetsi nez tehdy = nekolikanasobne vetsi pruse.Proto EK vydala regulaci BRRD,ktera rika,ze vladni odpovednost za bezohlednost bank prejde na akcionare a veritele,cili kazdeho,kdo ma neco na nejakem bankovnim konte.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.