Noviny doslova: Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme! vyhrožují uprchlíci v Česku.....

5. srpna 2015 v 10:45 | prvopodstata tm převzato |  Články
....kdybyste se takto vyjádřili k politikům či policii, okamžitě Vás zavřou za vyhrožování a postaví k soudu. Oni si to ale dovolit mohou, protože jsou tak naprogramováni od lidí za velkou louží a mají to povoleno podplacenými politiky.....


Zatímco po nedávných výtržnostech běženců poslala policie do uprchlického tábora v Bělé pod Bezdězem desítky svých lidí, počet civilních pracovníků v zařízení klesá. Tito lidé navíc čelí hrozbám ze strany uprchlíků, přitom jim není zajišťována žádná ochrana. Navíc se mohou od uprchlíků nakazit řadou nakažlivých chorob, ani v tomto směru ale nejsou nijak zvlášť chráněni, například rukavicemi, rouškami nebo očkováním. Upozorňuje na to dnešní Právo.
Noviny doslova: Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme! vyhrožují uprchlíci v Česku
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci ze Sýrie v srbské Subotici nastupucjí do autobusu, který je veze k maďarské hranici


Podle něj v tomto uprchlickém zařízení kvůli výpovědím či nemocem pracuje kolem patnácti lidí. Ministerstvo vnitra už vydalo inzerát, s jehož pomocí hledá sociální pracovníky a další zájemce, kteří by sem šli s migranty pracovat.
Jenže věc má háček. Nikdo se totiž nestará o bezpečí samotných pracovníků. Běžné jsou prý výhrůžky podříznutím nebo znásilněním. Tyto výhrůžky prý nemusejí brát vážně, reálně ale hrozí nejrůznější choroby.
"Vojáci, kteří chodili na mise do Afghánistánu, měli řadu různých očkování, když se vrátili, absolvovali různá vyšetření, léčbu. Sem přicházejí běženci ze stejné země a z mnoha dalších, u některých se prokázaly různé choroby od plicních chlamydií po HIV, ale nikdo se tady o to nezajímá," potvrdil listu důvěryhodný zdroj.

Mezi uprchlíky se prý objevilo podezření na TBC

Běženci jezdí do mladoboleslavské nemocnice na RTG plic a vyšetření krve, podrobnosti o jejich stavu nechce ale sdělovat. Podle neoficiálních informací se mezi uprchlíky objevilo podezření na tuberkulózu.
Místo toho, aby se s přívalem migrantů počet pracovníků tábora zvyšoval, někteří raději odcházejí, protože nechtějí riskovat vlastní zdraví. O tom, že by se s běženci pracovalo v rukavicích nebo v rouškách, nemůže prý být ani řeč. Někteří jsou rádi, že mají aspoň očkování proti žloutence, mnozí ale nemají ani to.
Uchazečům pro tuto práci je nabízen hrubý plat 18 tisíc Kč.
Vyjít s běženci prý není práce pro každého. "Je tam celkem běžné, že nadávají, pokoušejí se skákat z oken, vyhrožují zdravotníkům a komukoli v uniformě, že ho podříznou. Hlavně Afghánci, kteří jsou většinou nevzdělaní a mají jen představu o tom, že se o ně v Německu všichni zadarmo postarají, vyhrožují: Počkejte, vy bílý svině, až nás tu bude víc, všechny vás podřízneme!" uvedl své zkušenosti zdroj listu, který z obavy před ztrátou zaměstnání nechtěl zveřejnit jméno.
V táboře je nyní kolem 450 lidí, drtivá většina jsou prý mladí muži.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | E-mail | 5. srpna 2015 v 11:29 | Reagovat

Řešení: Všechny negry postřílet,zavřít hranice,vystoupit z židoprojektu kolonií EU a zločineckého paktu NATO,uzavřít smlouvu o obraně a spolupráci s RF včetně členství v SNS a vlastizrádce v "naší" židovské protektorátní vládě do jednoho pověsit.

2 jandera jandera | 5. srpna 2015 v 13:12 | Reagovat

Je potřeba vyspoupit z židovské EU a NATO a více něž potrestat kavárenské povaleče. Slované v EU budou hrát vždy poslední housle i řekové a turci mají vyšší produktivitu práce dle eurostatu (věří pouze  statistice, kterou si sami zfalšovali)to je ta rovnost a jednota a také důvod proč je unie v rozpadu, nemusela by slepě sloužit husain bubákovi. Jsem proti imigraci (tato ekonomika odevzdává přebytky zejména skopčákům, vláda na vlastní lidi kašle, ale má stále co rozdávat a pár uprchlíků by jistě utahla). Ale co mě zaráží proč je chytáme, živíme, převážíme, zavíráme? Nebylo by jednodušší jim dát na hranici po odběru otisků kapesné at to jdou zkusit jinou cestou, bylo by to levnější a nemuseli by být nasraní ani imigranti ani lidé okolo detenčních táborů.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.