Nevidím jediný důvod starat se o Eritrejce, Somálce či Súdánce, když okolo sebe máme tisíce českých (slovenských) dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc.....

12. srpna 2015 v 14:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je to taky můj názor.....

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 11.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení


Ilustrace
Německý poslanec a spolustraník kancléřky Angely Merkelové Martin Patzelt si k sobě domů nastěhoval dva imigranty z africké Eritreji, aby šel ostatním Němcům příkladem. Už spolu bydlí měsíc a oba mladí imigranti obývají podkroví jeho domu společně s jeho synem. Pan poslanec dobře ví, co dělá. Eritrejci a Somálci jsou totiž například ve Švédsku na prvních dvou místech ve znásilňování žen a právě Eritrejci mají být kvůli naší vládě přiděleni také do České republiky: Zajímalo by mě, jak by se asi pan poslanec zachoval, kdyby měl doma dceru.
A za sebe na rovinu říkám, že nevidím jediný důvod starat se o Eritrejce nebo Súdánce, když okolo sebe máme tisíce českých (slovenských) dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc a ani na pomoc pro naše vlastní potřebné nemá stát peníze.
A na rozdíl od cizích imigrantů, které k nám nikdo nezval, mají naši potřební spoluobčané na naši pomoc nesporné právo a většina z nich odvedla pro naši zem nesporný kus práce. Na rozdíl od vetřelců, kteří přijeli k hotovému, a nemají sebemenší podíl na životní úrovni v naší zemi.
Takže prosím, ať nikdo neotravuje s ekonomickými migranty a raději se postarejme důstojně o naše spoluobčany, kteří mají kvůli naší vládě tu smůlu, že nejsou imigranti ani barevní.
K tématu:
Čtěte také:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.