Nelegální imigranti pohrdají darovaným jídlem. Vypískali pomoc Červeného kříže.....

25. srpna 2015 v 15:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je naprosto jasné co chtějí, žádné jídlo, žádné darované oblečení. Jestli jste to nepochopili doposud, tak chtějí vaše domy, auta a vy budete jejich otroky. Neustále to vykřikují, jsou naprogramovaní od školících lidí z jů es ej. Bylo by dobré kdyby to pochopili i politici, dříve než bude pozdě!!!!! Ani oni nebudou ušetřeni!!!! Za pár směšných barevných papírků, za které poskakují jak šašci svému páničkovi, jim stejně k ničemu nebudou!!!!!
Na hranici mezi Řeckem a Makedonií nelegální přistěhovalci odmítli jídlo, které pro ně připravil Červený kříž. Na videu je vidět jejich nespokojenost, je slyšet pískot a výkřiky, jimž imigranti dávají na srozuměnou, že takovou pomoc nechtějí.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jakub Jakub | E-mail | 25. srpna 2015 v 17:33 | Reagovat

Dobrý den. Mám zde hodně zajímaví odkak. Nevim jestli už zde byl publikován nebo je s administrátory těhle či jinejch hodně zajímavích stráek obeznámen.
Každopádně si myslím že je hodně zajímavej a docela aktuální! Prosím  "třeba" pana Tomáše Marného co si o tomto videu myslí a nebo zda by nebylo odvěci jej zveřejnit.
Omlouvám se že píši sem (kde to néni k tématu víše uvedeného článku) ale nevim kde by se o tom dalo popovídat .
Světlo s námy. Jakub
https://www.youtube.com/watch?v=eZ3nxAkK9nU

2 ôk ôk | 25. srpna 2015 v 17:52 | Reagovat

Jestli jim k žrádlu donesli koblihy Penam, tak se vůbec nedivim.
http://svobodnenoviny.eu/babisuv-permanentni-stret-zajmu-eet-prolomeni-bankovniho-tajemstvi-jako-dukazy-k-postupnemu-zavadeni-nwo/

3 ôk ôk | 25. srpna 2015 v 18:27 | Reagovat

Blondýnka jede autem a zastaví ji policistka taky blondýnka: "Váš řidičák prosím". Blondýnka na ní chvíli nechápavě kouká. "Je to taková kartička a je na ní Vaše fotka", snaží se pomoci policistka. Ona se začne přehrabovat v kabelce, po chvíli vyndá zrcátko a podá jí ho. Ta se na něj podívá, vrací ho zpátky a praví: "To jste měla říct hned, že jste policajtka, jeďte."

4 ôk ôk | 25. srpna 2015 v 21:24 | Reagovat

http://www.nwoo.org/2015/08/24/david-duke-kdo-stoji-za-multikulturalismem/

Aneb, za vším hledej žida.

5 Dit Dit | 26. srpna 2015 v 13:17 | Reagovat

Nevím co jim bylo nabídnuto a komu, ale jestli se jednalo o muslimskou část migrantů, tak jestli  si myslí, že tu budou  provádět halal porážku, tak jsou asi vedle. Leda,že by zauřadovala pozitivní diskriminace a opět ustoupíme ze svých pravidel.
Kamarádka pracuje jako mvdr pod státní veterinou a kontroluje zvířata před porážkou, zda jsou usmrcování rychle, bez průtahů, tak jak to má být u nás od věků veků a taky tak jak mimo jiné je to i v nařízení EU. Njaděte si halal porážku a zjistíte markatní rozdíl. Snad kvůli ním nebudeme měnit zažité zvyklosti leta letoucí a mimo jiné i stanovy EU,a taky myslete logicky, že když už porážka zvířete na jídlo, tak rychle a bez průtahů. Něco mi vypovída o stylu porážky halal i o samotných lidech a jejich vztahu k přírodě....a io těch co to připouštějí!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.