NATO a Rusko se připravují na válku.....

14. srpna 2015 v 3:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....je ale naprosto jasné, kdo by byl vítězem. Nevím, jestli je pro lidstvo dobré celou situaci hrotit až do extrémů.....

Publikováno 12.8.2015
nato a rusko
Think tank se sídlem v Londýně ve středu uvedl, že válečné hry vedené NATO a Ruskem zvyšují možnost "nebezpečného vojenského střetu" a válku na evropském kontinentu.
Podle Lana Kearnse, ředitele londýnského European Leadership Network (ELN), válečné hry a vojenské přípravy "přispívají k atmosféře nedůvěry," která se příležitostně stává ústředním místem pro některé docela blízké setkání mezi NATO a Ruskou armádou."


"Zatímco mluvčí mohou tvrdit, že jsou tyto operace zaměřeny proti hypotetickému nepříteli, jejich povaha a rozsah naznačují něco jiného: Rusko se připravuje na konflikt s NATO a NATO se připravuje na konflikt s Ruskem," uvedl Kearns.
NATO a Rusko se připravují na válku Foto: InfoWars.com
NATO a Rusko se připravují na válku Foto: InfoWars.com
NATO a Rusko provádí obrovské vojenské cvičení od převratu na Ukrajině.
Zpráva především upozorňuje na dva: "Allied shield" cvičení NATO které proběhlo v červnu a ruské cvičení "Snap exercise", které zahrnovalo 80,000 členů vojenského personálu.

"Tato napětí se nadále zhoršují a povýšily do pocitu nepředvídatelnosti, když cvičení nejsou předem oznámena," uvádí zpráva.
Dochází k četným "blízkým" setkáním, včetně nedávného těsného vyhnutí před srážkou dopravního letadla s ruským letadlem poblíž Kodaně.
Skutečnosti odhalují, že jak NATO, tak Rusko přesunují významné letecké aktivity do vzájemné těsné blízkosti," podle zprávy vydané ELN.
"Je také velmi znepokojující pokračují vojenské nasazení a cvičení podél hranic s Ruskem, co se zdá být udržovaný cyklus akce-reakce." 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.