Národní domobrana České republiky. Některá základní metodická doporučení.....

16. srpna 2015 v 2:54 | prvopodstata tm převzato |  Články
....konečně se začínají lidi sami zabývat svojí vlastní bezpečností a nečekají, že jim pomohou "pomáhat a chránit", protože od těch se pravděpodobně ochrany a pomoci nedočkají. Mohu se ale také mýlit.....


Domobrana_2015
I. Vznik hlídek Národní domobrany České republiky je iniciován a podporován politickou stranou Národní demokracie. Členem těchto hlídek nevzniká k Národní demokracii žádný formální nebo neformální závazek. Národní demokracie považuje zprostředkovávání informací a poskytování metodických pokynů napomáhajících vzniku hlídek Národní domobrany za svou vlasteneckou povinnost. Národní demokracie postupuje striktně v souladu s právním řádem České republiky, zákonem 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a v politických hnutích.


II. Formování hlídek Národní domobrany by měl zaštítit obecní úřad, i když ne vždy tomu tak bude. Základním předpokladem je vůdčí osobnost s přirozenou autoritou. Když to nebude starosta, pak velitel dobrovolných hasičů, náčelník Sokola atd. Ostatní členové se dobrovolně podřídí jeho vedení. Nesmí dojít k anarchii a zmatkům - to už je lepší nedělat nic!
· narodni-domobrana-ceske-republiky-nektera-zakladni-metodicka-doporuceni
III. Být dobrovolníkem domobrany je záležitostí cti a charakteru - členové hlídek by měli být schopni plnit službu průběžně. Nemůže docházet k odpadlictví v kritických chvílích.
IV. Služba je zatím zásadně beze zbraně! Jde o sledování prostoru kolem obce. Hlídky musí mít stálý kontakt (mobilem) se svým velitelem a s policií. Platí naprostý zákaz kontaktu s cizími osobami. Nesnažte se zadržet je, přemoci atd. Musíte se vzdálit a přivolat policii. Vždy! Budete-li ale napadeni a není-li možnost se z místa napadení vzdálit, braňte se tvrdě, bezohledně a co nejúčinněji!
V. Základní výbavu - dalekohled a předměty pro osobní ochranu - by měl být schopen zajistit obecní úřad, popřípadě některý místní zájmový spolek (dobrovolní hasiči, sportovní oddíl atd.) Vhodné je používání maskáčů vzor 95 - v přírodě dobře splývají s prostředím a v cizí osobě vzbudí vojenská uniforma určitý respekt (jde o psychologický moment).
VI. Platí absolutní zákaz konzumace alkoholu před službou a během ní. Jídlo, nápoje a místo pro odpočinek by měl zajistit po dohodě obecní úřad. Pokud to není možné a v obci není žádný spolek, občané by měli být zatím schopni zajistit vše potřebné sousedskou svépomocí.
VII. Neustále mějte na paměti, že "pravdoláskařští multi-kulti přijímatelé" ve spolupráci s "určitými" státními orgány se mohou pokusit zinscenovat provokaci, aby snahu členů Národní domobrany diskreditovali. Nesmíte se nechat vyprovokovat.
VIII. Národní demokracie spolu se svými politickými partnery usiluje o legalizaci Národní domobrany České republiky, aby bylo možné formovat ji na základě zákonné normy. Materiální a finanční potřeby členů domobrany musí být hrazeny státem. Nedojde-li ke zklidnění situace, musí být domobrana vyzbrojena střelnými zbraněmi.
IX. Zájemci o Národní domobranu hlaste se prostřednictvím náborových e-mailů na webových stránkách Národní demokracie. Poradíme vám, doporučíme instruktory výcviku ve vašem okolí, spojíme vás s dalšími členy a zájemci, předáme vám zkušenosti a metodické pokyny.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | 16. srpna 2015 v 8:10 | Reagovat

Členům těchto hlídek nevzniká k Národní demokracii žádný formální nebo neformální závazek.Národní demokracie postupuje striktně v souladu s právním řádem České republiky, zákonem 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a v politických hnutích.

§ 1

(1) Občané mají právo se sdružovat v politických stranách a v politických hnutích (dále jen "strany a hnutí"). Výkon tohoto práva slouží občanům k jejich účasti na politickém životě společnosti, zejména na vytváření zákonodárných sborů a orgánů vyšších územních samosprávných celků a orgánů místní samosprávy. Zvláštní zákony stanoví, ve kterých případech je výkon tohoto práva omezen.

III. Být dobrovolníkem domobrany je záležitostí cti a charakteru (ůčelový útok na emoce a ego)- členové hlídek by měli být schopni plnit službu průběžně. Nemůže docházet k odpadlictví v kritických chvílích.

§ 3
2) Nikdo nesmí být nucen k členství ve stranách a hnutích. Ze strany a hnutí může každý svobodně vystoupit.

Národní demokracie spolu se svými politickými partnery usiluje o legalizaci Národní domobrany České republiky, aby bylo možné formovat ji na základě zákonné normy. Materiální a finanční potřeby členů domobrany musí být hrazeny státem.

§ 5
2) Strany a hnutí nesmějí být ozbrojeny a nesmějí zřizovat ozbrojené složky.!!!

Wikipedia
Schutzstaffel

česky Ochranný oddíl, byla ozbrojená organizace NSDAP vytvořená v roce 1925 z horlivě oddaných přívrženců Adolfa Hitlera působících původně jako jeho osobní stráž. V čele SS v době její největší moci stál Heinrich Himmler jako Reichsführer-SS (říšský vůdce SS). !!!S postupem času si organizace podřizovala veškerý státní i bezpečnostní aparát nacistického státu včetně vyhlazovací politiky.!!!

2 Honza Honza | 16. srpna 2015 v 8:26 | Reagovat

Vhodné je používání maskáčů vzor 95 - v přírodě dobře splývají s prostředím a v cizí osobě vzbudí vojenská uniforma určitý respekt (jde o psychologický moment).

Co bude dělat domovůobrana v lese? :-D

3 Robert Robert | E-mail | Web | 16. srpna 2015 v 9:52 | Reagovat

nemůžu si pomoct, ale formování domobrany je vždy začátek něčeho nepěknho.Příkladů z historie máme dost. Nakonec jak vznikl konflikt v Libii, Syrii, Ukrajině....
Pokud mě oficiální místa vyzvou k obraně vlasti jsem připraven, ale takhle

4 soto soto | 16. srpna 2015 v 10:48 | Reagovat

Proti is nemají obcani nejmenší šanci. Nevíme kolik jich je v eu. Zatim se zřejmě formují a pak budou muset postupovat koordinovane aby škody "stály"za to. Taky nemusí dělat nic jiného , než se množit a za par desítek let to tu nepoznáme.
Každá obec může koupit 2 čínské- levne drony a taťkové ať si raději nehrajou na vojaky.

5 VS VS | 16. srpna 2015 v 15:11 | Reagovat

Osobně se mi snahy ND přestávají líbit, neumím to vysvětlit, ale nesedí mi. Vybízení k ozbrojování není v pořádku a docela bych varoval, proti komu budou bojovat. Mám za to, že zbraně jsou špatně.

6 ja ja | 16. srpna 2015 v 22:26 | Reagovat

Kúsok mi to znie ako z dôb pred 89´. Pán z Národnej demokracie má asi praktické skúsenosti s NF a ĽM. Pre neznalých:
NF - Národný Ftont (združenie všetkých spolkov okrem politických strán) , ktorý mal ozbrojenú zložku ĽM- Ľudové Milície a to všetko pod jednotným vedením KSČS  :))

V podstate je to to isté aj na Ukrajine, len sa im to tróóóšku vymklo z rúk :)))

Dajte do rúk moc hlupákov a on si okolo seba postaví ochraný val z ešte väčších blbcov, než je on sám.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.