Náhody na geopolitické šachovnici neexistují.....

6. srpna 2015 v 19:19 | prvopodstata tm převzato |  Články
....ano neustále říkám, že je vše dopředu připraveno.....

Všechno je možné a jednoznačně nelze vyloučit vůbec nic. Životní úroveň obyvatel Ukrajiny klesá, země je před bankrotem. Tikající "dluhová bomba" každou minutou přibližuje bankrot Ukrajiny, která nemá jinou možnost, než se spolehnout na Mezinárodní měnový fond, stejně jako na západní investiční fondy, tvrdí časopis Forbes. Je však možné, že ani peníze MMF nezachrání Ukrajinu při takové úrovni korupce, uvedl Kenneth Rapoza, autor článku v americkém vydání časopisu Forbes. "Nikdo neví, co se děje na Ukrajině. Jednu věc vím jistě: z jakékoliv sumy poskytnuté MMF, ukradne část vláda, tvrdí se..
Většina Ukrajinců se dostane na pokraj žebroty, píše Deutsche Welle.


· nahody-na-geopoliticke-sachovnici-neexistuji

Jisté kruhy plánují na Ukrajině tzv. třetí Majdan

Tiskový mluvčí Pravého sektoru prohlásil, že jeho organizace nevyzývá ke státnímu převratu, ten je ale nevyhnutelný, jestliže bude vláda i nadále hluchá k prosbám bojovníků praporů a obyvatelstva.

"Když dojde k nové revoluci, pak nedokáže ukrajinský prezident Porošenko a jeho spolupracovníci uprchnout z Ukrajiny tak, jak se to podařilo předcházejícímu prezidentovi. Nemohou očekávat nic jiného, než popravu v nějakém temném sklepení, kterou uskuteční skupina mladých ukrajinských vojáků nebo členů Národní gardy", uvádí VOA slova Arťoma Skoropadského a zdůrazňuje přitom, že podobná prohlášení učinil v interview pro rozhlasovou stanici před událostmi v Mukačevu.

Neonacisté z Pravého sektoru děsí Ukrajinu. Vládě vyhrožují převratem již nějakou dobu. "Spojené státy se bezvýsledně snaží z Pravého sektoru vytvořit něco na způsob Islámského státu", prohlásil nedávno pro Sputnik ministr zahraničních věcí Doněcké lidové republiky Alexandr Kofman.

Nic není náhoda


Není bez zajímavosti, že stejnou myšlenku jsem popsal minulý rok dne 7. března 2014 zde na CFP v článku - Může v Evropě vzniknout organizace podobná AL- Kaidá? Již tehdy jsem poukázal na možnou roli Pravého sektoru.
http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/muze-v-evrope-vzniknout-organizace-podobna-al-kaida.html

Připomeneme si, že Pravý sektor je dnes koalicí neonacistických organizací. Vznikl v prosinci loňského roku souběžně se vznikem sebeobrany Euromajdanu. Struktura špiček Pravého sektoru je tvořena dvěma segmenty: polními veliteli a ideologiemi. Prvoplánově Pravému sektoru v roli sjednocujícího prvku vládne ideologie spojená s ideou "Nového pořádku", který od kořenů mění předešlé modely ukrajinské společnosti a státnosti. Podle této ideologie se členové Pravého sektoru stávají nacionálními socialisty (proto ta podpora ze strany českého Národního odporu a dalších neonacistických organizací).

Ve svém článku jsem napsal

"Protesty na západní Ukrajině organizovala CIA, ministerstvo zahraničí USA a nevládní organizace financované z Washingtonu a EU s cílem změnit rozhodnutí nezávislé ukrajinské vlády, která nechtěla vstoupit do Evropské unie." Bývalý náměstek ministra financí USA, Paul Roberts, o tom píše v článku na stránkách Centra pro studii procesů globalizace.

V článku jsem si tehdy kladl otázku:
"Ale co když je úkolem tajných služeb, vytvořit organizaci podobnou Al- Kaidá, která by bojovala proti Rusům. Vím jsou to pouze spekulace, ale není to právě to, čeho se prezident Ruska obává?
Podobnou organizaci silně protirusky zaměřenou, by bylo možno vytvořit z onoho Pravého sektoru.
Mám takový divný pocit, že pokud se těmto lidem otevřou arzenály zbraní, vznikne v Evropě, evropská Al-Kaidá a to se vší parádou, která tuto nechvalně známou bojovou organizaci doprovází.
To je nekontrolovatelné vraždění, rabování, mučení, atentáty, prostě terorismus."
Všechno to se děje na východě Ukrajiny právě dnes. Pravý sektor byl vyzbrojen a zapojil se do bojových akcí protiteroristické operace ATO. Problém je ten, že toto uskupení se nepodřizuje žádnému velení, přesto měl, alespoň z počátku požehnání Washingtonu a Západních zemí.

Určitě není náhoda, že článek podobného znění vyšel dnes na Sputniku, ač téměř o rok a půl později po mém článku na CFP. Článek se jmenuje - Pravý sektor je Islámský stát na evropský způsob?
Autor článku si všímá téhož.
Neonacisté z Pravého sektoru děsí Ukrajinu. Vládě vyhrožují převratem. "Spojené státy se bezvýsledně snaží z Pravého sektoru vytvořit něco na způsob Islámského státu", prohlásil pro Sputnik ministr zahraničních věcí Doněcké lidové republiky Alexandr Kofman.

Co z toho plyne

Přesvědčili jsme se, že nic co se děje na geopolitické šachovnici se neděje náhodou. Tichá podpora neonacistického Pravého sektoru a jeho vyzbrojování tu objektivně fungovalo a funguje.

Na CFP jsme dávno psali, že smysl operace s podporou IS je v ovládnutí Sýrie, blízkého a středního východu...
Podrobně zde:
http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/ceka-nas-stret-civilizaci-nebezpecna-geopolitika-usa-a-dite-jmenem-isis.html

Není náhoda, že tento týden bylo oznámeno, že USA by mohlo umožnit nálety proti Syrské vládě jako obranu U.S. armádou vyškolených ozbrojených povstalců, kteří bojují proti Assadovu režimu poslední čtyři roky, což je de facto vyhlášení války dva roky poté, co prezident Obama údajně ustoupil od podniknutí vojenské akce Spojených států v Sýrii na svržení Assadovy vlády.
Problém spočívá v tom, že Americké Ministerstvo zahraničí neví, jaký právní předpis použít pro povolením k útoku na syrské jednotky. Druhým problémem je skutečnost, že povstalci podporovaní Západem mají napojení na IS.

Že jde od počátku bojů v Sýrii o vliv na blízkém a středním východě a svržení syrského prezidenta a jeho režimu Američany, nenechává dnes nikoho na pochybách.

A co znamená příliv imigrantů do Evropy? Pan Petr Hájek z Protiproudu v tom má jasno. Jde o zničení Evropy. Podle pana Hájka je to organizované šílenství, ale dobře organizované. Nebo snad opravdu máme věřit tomu, že ty miliony uprchlíků, které se daly do pohybu, přicházející z nejchudších zemí světa, disponují každý pěti až deseti tisícovými částkami v dolarech, které dávají převozníkům z organizovaného zločinu? Není těžké si domyslet, kdo jsou mladí bojeschopní muži připlouvající na rybářských bárkách, spolu se zoufalými syrskými rodinami a černoušky ze středu Afriky. Často se jedná o speciálně vycvičená komanda, která křesťany topí už při cestě do Evropy.

Nezbývá nežli opakovat. Na geopolitické šachovnici se nic neděje náhodou. Vše je předem promyšlená strategie a to navíc v několika variantách. Proto lze za jistých okolností některé geopolitické události předjímat, stejně jako lze předjímat tah šachisty na šachovnici. Podmínkou je naučit se této hře rozumět. To, že jsou mnohé tahy a plány pro obyčejné lidi šílené, lze pochopit z hlediska uvědomění, že nám vládnou psychopati.

Draví, bezohlední a bezcitní, prostě bestie. Tak mluví o lidech ve vysoké politice lékař a publicista Jan Hnízdil s odkazem na zjištění amerických vědců, podle nichž je mezi vysokými politiky a manažery mnohem větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni ve federálních věznicích Spojených států.Zdroj:
http://cz.sputniknews.com/svet/20150805/857180.html

http://www.nwoo.org/2015/08/05/americke-ministerstvo-zahranici-nevi-jaky-pravni-predpis-je-za-obamovym-povolenim-k-utoku-na-syrske-jednotky/

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Lekar-vedecky-Vladnou-psychopati-a-bestie-Obcane-z-nich-stunou-258086
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vseved vseved | 7. srpna 2015 v 1:24 | Reagovat

Neexistuje zadna "geopolitika",je to jen vyraz vynalezenej pro ovcansky stada.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.