Na následující článek z HOVINEK.CZ.....

28. srpna 2015 v 8:54 | prvopodstata tm |  Články
....je nutné reagovat. Kdo mohl udělat tento návrh a dokonce má být údajně přijat asi parlamentem, musí být člověk, který má pravděpodobně mozkomor nebo je po amputaci mozku.
Abyste věděli o čem hovořím, máte možnost prvně přečíst ZDE.

Vymývání mozku lidem postoupilo do další závažné etapy. Zjistilo se totiž, že lidé mohou ještě dost dobře myslet a mnohé děti v povinných školách učivem nezlomily. Zajímají se o alternativní vědy, ať je to z oboru fyziky, chemie a lékařství a proto potřebují mít do budoucnosti vychované nemyslící lidi "s tou správnou naukou". Všichni svobodně myslící lidé jsou pro ně velkým nebezpečím. Mnoho lidí poslední dobou objevilo implozivní zařízení na pohony ZADARMO a proto musejí být opět do budoucna podniknuty další kroky. Nebo látky na dokonalou likvidaci rakoviny.


Podíváme-li se na školství do jůes ej, tak to je katastrofa sama..... Děti neznají po základní škole skoro nic a nevědí o světě pravdivá data. Se školstvím v zemi za oceánem jsem dobře seznámen. Jen krátký příklad, nevědí o státech na planetě Zemi vůbec nic. Dokonce si pletou jejich názvy a třeba Českou republiku Vám klidně zařadí na úplně jiný kontinent. Dokonce při průzkumných dotazech na kolemjdoucí jeden žák školy odpověděl že je to snad země na jiné planetě a nejlepší byla dívenka, která odpověděla že se jedná o nějakou instantní polévku. Ano tohle je školství, které vede lidi k absolutní degradaci od homo sapiens.

Moc dobře moci páni vědí, že u dětí s vymýváním mozku se musí začít co nejdříve. Proto je důležité odtrhnout dítě od rodičů v co nejmladším věku, aby si nemohlo vytvořit určité datové obrazce v mozku od svých otců a maminek. Jestli jste četli článek z hovinek.cz až dokonce, dozvěděli jste se, že věk na který útočí, jsou dva roky dítěte. Zde je každá lidská bytost hodně tvárná.
V Rusku, u našich východních partnerů, měli jůesáci zájem o stejný systém na školách. Bylo to objeveno a ruská duma začaly tento systém rušit.
Naopak ve Švýcarsku mnoho dětí je učeno a vychováváno doma s neuvěřitelnými výsledky. Nemusejí chodit do školy, když mají domácího učitele. Znám několik rodin z této země a děti v 10 letech hovoří perfektně 5-7 jazyky. Škola hrou a orbis pictus, tak jak to říkal J.A. Komenský. Jsou vysoce inteligentní a jsou a zůstali LIDMI.
Naopak u nás mají zájem o likvidaci slovanské rasy a dělají skutečně všechno pro to za peníze daňových poplatníků. Jsem zvědav, jak dlouho si to necháme ještě líbit.
Začíná to jedovatými povinnými "očkováními" hned po narození, likvidací mozku rtutí, hliníkem a jinými jedy, dokonce nanoroboty, které se mají do těchto povinných "očkovacích" sér dávat (na "správnou úpravu" myšlení a mozku). Když tohle nestačí, zavádí se JUVENILNÍ JUSTICE na odtržení dětí od rodin, kde to funguje. Dále přes otrávené jídlo a různé prekurzory v potravinách. Dokonalé vymytí mozku pak televizí a počítači a totální kontrola přes mobilní telefony. Vše má být dovršeno čipy zavedenými do lidských těl. Rfid čipy.
Vážení čtenáři, je mi z toho všeho více než blujno.....
Své názory můžete vyjádřit v diskuzi. Prosím pište, máte-li co říci a prosím k tématu. Děkuji....
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirkan Mirkan | 28. srpna 2015 v 9:48 | Reagovat

Docela bych dal rovnítko,mezi vytvářením biorobotů -biomasy,jako zdroj energie pro parazitující entity,ale .... ??

2 .lak .lak | 28. srpna 2015 v 10:31 | Reagovat

Doba kdy všichni rozumí ničemu a i s doslova neskutečnými diplomy a profesorů dobroserů je jak vymyšlených samospasitelných lze zastřešit pojmem DYDLACE.

3 unknown unknown | 28. srpna 2015 v 17:55 | Reagovat

Zlatý věk? Dle mého už nastal, akorát je třeba, abychom si uvědomili, že příchod Zlatého věku je podobný "porodu" a tomu také předcházejí "porodní bolesti" :) Věřím, že i pan Marný je v morku kosti optimista. Občas mě však příjde, že zapomíná na zákon přitažlivosti - aneb čemu věnujeme pozornost, to si přitahujeme do své reality...

4 irini irini | 28. srpna 2015 v 20:22 | Reagovat

Školství je potřeba dostat pořádně pod "palec". Asi se to v devadesátých letech až tak nepovedlo jako se povedlo  v zemědělství nahradit obiloviny a další plodiny  řepkou.

5 navi navi | 29. srpna 2015 v 1:39 | Reagovat

Asi před rokem jsem četla knihu Příliš mnoho dobra od Charlese Murraye, vřele doporučuji. Je to v podstatě analýza sociální politiky a školství v SSA, v jejímž důsledku i ze středních škol vylézají analfabeti. Není se co divit, že jdou celé SSA do riti, který nápad neukradnou, ten nemají. V současném dění u nás vidím vše jako přes kopírák. Holt nemůžou přeci být ovčané inteligentnější než elita, to by potom mohli zlobit.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.