Marek Obrtel: Voláme naše muže k ostraze hranic.....

11. srpna 2015 v 8:27 | prvopodstata tm převzato |  Články
....situace se pomalu, či možná rychle, začíná vyhrocovat.....marek obrtel

Marek Obrtel: Voláme naše muže k ostraze hranic.....


Přátelé, vojáci. O naší nabídce panu prezidentovi, stran výpomoci vojáků v záloze při ostraze státní hranice, všichni víte a doufám, že jste ji i četli.
Prezident České republiky je jediný, který za celou politickou reprezentaci ČR otevřeně říká a dělá to, co se dá nazvat pravdou a reálným vnímáním nastalé a hlavně hrozící, zejména bezpečnostní, situace ČR. Jakkoliv zdaleka ne ve všem s ním může člověk souhlasit, je to jediný politik, který se chová jako občan ČR a vlastenec.
Prezident republiky veřejně deklaroval, že může nastat situace, kdy bude nutné k ostraze hranic povolat armádu. Byl za to "poprávu" setřen a dehonestován, jako xenofob a člověk, který nepochopil strategii EU v otázkách integrace uprchlíků a multikulturality.
marek obrtel
Nasazení armády bude zaprvé problematické, protože proces bude v parlamentu jistě blokován a nebo aspoň bojkotován a jak všichni víme, dnešní armáda nemá kapacitu k tomu, aby tento úkol zajistila.
I kdyby podobný výrok nepadl od prezidenta (což však není náhoda, že to řekl právě on), já doufám, že všichni cítíme, že ten člověk udeřil hřebík na hlavičku a je úplně jedno, zda se k podpoře takové iniciativy hlásí Strana přátel piva, Nezávislá erotická iniciativa a nebo třeba Národní demokracie. Je to velmi prospěšná, nezbytná a chvályhodná iniciativa.


My, jako ČSL vojáci v záloze, máme k naplnění našich předsevzetí, slov přísahy, memoranda a dalších proklamací, za které se již sedm měsíců schováváme, tu nejlepší příležitost. Vylézt z děr, z lesů od krmelců, od počítačů a facebooků a z putik, kde všichni víme, jak by se to mělo dělat a postavit se čelem k problému, který může ve velmi krátké době znamenat zkázu naší vlasti a všeho, co k tomu patří. Máme příležitost ukázat veřejnosti, té veřejnosti, která v nás viděla Blanické rytíře, místy téměř hrdiny, naději národa a správné chlapy, že naše slova nejsou jen kecy, že místo hrdinů nejsme jen rozhádaný spolek žvanilů, kdy každý chce mít největšího trpaslíka… Máme příležitost ukázat, že "když o něco jde, jsme tady", abychom naplnili slova přísah.
Za účelem splnění úkolu při ostraze státní hranice voláme vojáky, muže starší osmnácti let s vojenskou knížkou, kteří by za podmínek, kdy bude zajištěno materiálně-technické zabezpečení celé akce a nastaveno finanční ohodnocení vojáka podle nějakého klíče, plnili úkoly dle zadání prezidenta republiky, člověka, kterému je třeba v jeho osamělé aktivitě pomoct.
Kontaktovala nás Prezidentská kancelář a není vyloučeno, že pan prezident chce o nastalé situaci jednat a naší nabídku bere vážně…
Nyní je na nás, abychom mezi sebou našli a zejména dodatečně získali mezi sebe dostatek schopných a ochotných mužů, kteří se přidají k naší iniciativě a jako příslušníci 1. československého praporu vojáků v záloze nám pomohou splnit tento nelehký, ale čestný úkol v případě, že nás o to prezident republiky požádá.
Přihlásit se k nám budete moci nejen formou mailové komunikace, ale taky prostřednictvím náborových akcí, které budou postupně probíhat v krajských městech naší republiky po předchozím avizu. Sledujte náš web.
V průběhu případného nasazení se s námi na celé akci budou podílet lidé, kteří byli při ostraze státní hranice v minulosti profesionály a s nimi ještě někteří další. Nejsme v tom sami.
Pplk. Marek Obrtel
Velitel 1. československého praporu vojáků v záloze
http://ceskoslovenstivojaci.org/obeznik-volame-nase-muze-k-ostraze-hranic/
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ôk ôk | 11. srpna 2015 v 8:33 | Reagovat

Tak šup, voliči ČSSD, ANO, Lidovců, zvedněte prdele a běžte!

2 Robert Robert | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 11:59 | Reagovat

Já teda nevím, ale.....Toto je přesně ta nejkratší cesta k velkému konfliktu.No ale co se má stát se stane.Hodně štěstí pane doktore.

3 @ @ | 11. srpna 2015 v 17:50 | Reagovat

NA STRÁŽ !

4 vseved vseved | 11. srpna 2015 v 20:57 | Reagovat

Jabych zavolal predevsim nase muze aby udelali poradek na uradu vlady,spagaty a noze s sebou!Jakmile budou ve "vlade",respektive zpet v ZASTUPITELSTVU pravy vlastenci,bude to hned uplne o necem jinym!

5 Brta Brta | E-mail | 11. srpna 2015 v 21:34 | Reagovat

Já jako bývalí voják z povolání bych do toho šel,6 let + Kosovo, ale pouze v plné naloži, kašlu na to abych hlídal hranice pouze s bajonetem nebo 3 ostrými....

6 vseved vseved | 11. srpna 2015 v 22:01 | Reagovat

Celkem Obrtelovi fandim,ale prijde mi divny proc se snazi resit nasledky a nepusti se do pricin? Prijde mi jako soudobej "lekar",ten vas taky nevyleci,ale nahrabe si a farmakoncernum na lecich.....tedy jde po nasledcich a pricini nechava,nekonecnej boj,ale dob re se z nej zije,na pacientovi uz tolik nesejde,hlavne aby vydrzel a za ucelem placeni.

7 wehnus wehnus | E-mail | 12. srpna 2015 v 11:54 | Reagovat

přesně

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.