Léčivý potenciál slunce, 5.díl.....

25. srpna 2015 v 0:54 | prvopodstata tm |  Zdraví
....je velice zajímavé si přečíst reakce na toto téma, skutečně hodně zajímavá diskuze a přínosná pro lidi.....

Články o sledování slunce očividně rozpoutaly velikou bouři rozporuplných názorů. Rozhodla jsem se, že vytvořím ještě jeden, poslední článek, kde bych ráda shrnula vaše názory a podněty v diskuzích, poskytnout pár dalších odpovědí. Hodně jste se ptali a aby vaše otázky nezahlušil počet příspěvků, věnuji jim článek.
Než začnu, chtěla bych ještě dodat něco k třídění diskuzí pod předchozími články: Potřebovala jsem je proselektovat, proto dočasně zmizely a potom se zase vrátily. Vaše rozhořčené a vulgární reakce byly naprosto nevhodné a nesmyslné, protože všechny slušné a zajímavé příspěvky zůstaly. Alespoň vidím vaše pravé tváře. Ani nerozumím, proč má někdo potřebu být na mě tak moc zlý za něco, co vlastně není ani důležité.
A nyní k dotazům, které v diskuzích zazněly
(Použila jsem pouze neopravené příspěvky z předchozích diskuzí)


Mnoho z vás psalo, že jim sluníčko nedělá dobře, stejně tak, jako mnoho psalo, že je pro ně sluníčko úžasné dobíjení. Pokusím se to trošku rozvést a přiblížit:
Renata:
nevím... ...mě tohle přimělo k zamyšlení, nemyslím si, že je to extra zdravý koukat do sluníčka, ale budiž, nikomu to neberu, moc to zkoušet nebudu, už mám tak dost oči zkažený... ale přemýšlím, proč já vlastně sluníčko nemám ráda. Vadí mi dost často i denní světlo. Dráždí mě, unavuje a z přebytku sluníčka mívám migrény. Tohle roční období mám deprese, z toho, že zas budou vedra a před světlem se nikam neschovám... v září ožívám, s první listopadovou plískanicí se raduju.... divný. asi jsem upír :-))) ne ale vážně, Aluško, mě by zajímalo, proč to tak je... co mám kde blokovaný, že nejedu na slunce...:-(???
Lúmenn:
Já to zkoušela a takovou bolest v očích jsem fakt ještě nezažila. Nevím, možná je to mýma očima, jsem poměrně silně krátkozraká a nosím kontaktní čočky, ale i s čočkama i bez nich mě slunce strašně vadí, i když je venku jasný den nemůžu se dívat a mhouřím oči, natož se dívat do slunce, to bolí, pálí a slzí mi z toho oči. Dělám něco špatně já a nebo nám ve škole až tak nelhali?
Slunce nedělá dobře lidem, kteří mají za A: destruktivní energii, nebo za B: mají nemocné oči. Vesměs se všichni lidé, kteří prohlašují, že nemohou na slunce, nebo že se do něj nemohou dívat, splňují první, nebo druhý bod, přinejhorším oba dohromady.
Kdysi býval někdo v mém okolí, (nechci schválně konkrétně říkat kdo), kdo byl velmi nemocný a po několika letech nejenže měl špatné oči, ale začal mít velmi destruktivní chování, energie a v této době nemohl na sluníčko. Dlouhá a těžká nemoc umí člověka úplně obrátit z konstruktivní bytosti na destruktivní, je to ,,přirozený" proces. Vždycky, když vylezl ven, celý zrudnul, osypal se mu celý trup a moc to svědilo. Pak už nemohl ani bylinky.
Slunce je rezonátor lidské lásky, je to veliká konstruktivní síla, je to protipól měsíce, který symbolizuje destrukci.
Prosím, neberte si to osobně, neříkám o lidech, kterým sluníčko nedělá dobře, že jsou temní a zlí, říkám, že jsou tu dvě možnosti a jedna z nich to vždycky je.
V tomto případě bych doporučila začínat se sluníčkem velmi pomaličku, po vteřinách, opatrně a ono se to spraví.
Já si oči jako dítě spravila sluncem, dívám se dodnes a vidím skvěle. Žádné fleky ani poškození nemám. Věřit mi nemusíte, každý máte svoji vlastní hlavu. Tyto články jsou tu pro lidi, kteří mají zájem to vyzkoušet a vyléčit se, kdybych neměa vlastní zkušenosti, nikdy vám tyto věci nepředám.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milos Milos | E-mail | Web | 26. srpna 2015 v 12:59 | Reagovat

Je skutočne úžasné vidieť ako funguje zákon príťažlivosti. Nechodím sem často, ale dnes  som neodolal pokušeniu. A neľutujem to. Som rád, že sa tieto články tu objavili znova.

Dnes ráno som podľa HRM metódy pozeral na slnko rovných 45 minút. Trošku som tomu pridal extra míľu. A premýšľam ako ďalej. Jasný plán mám ešte na 7 slnečných dní. To píšem iba preto, že chcem reagovať na to, ako píšu ľudia, že sa na slnko nedokážu pozerať, ale nie ako teoretik. Trvalo mi 17 mesiacov sa dostať  na dnešných 45 minút a za tú dobu som mal dosť možností sledovať čo sa so mnou deje. A jedna z vecí, ktorú som niekoľkokrát zažil bolo to, že vo chvíli keď som bol nahnevaný, jednoducho v negatívnych emóciách, vibráciách, tak slnko bolo nepozerateľné. Dokonca som skúsil aj to, že počas pozerania som začal myslieť na negatívne veci a slnko sa ako keby rozjasnilo a začalo páliť. Zmenil som myšlienky, začal myslieť na pekné veci a zrazu to išlo ďalej bez problémov. Takže som presvedčený, že aktuálny stav mysle má vplyv na to, ako na nás vplýva slnko.

Je to úplne rovnaké ako z všetkými emóciami. Ak nás niečo „nahnevá“, tak to je iba preto, lebo sme v rezonancii s tou informáciou a tá len zosilnila náš podvedomý obraz. Možno by sedelo aj porovnanie, že slnko je nejaký zosilňovač našich emócií, to čo máš a nevedomky vysielaš von, zosilní to a vráti ti to naspäť tým najjednoduchším dostupným spôsobom v tej chvíli. Samozrejme hovorím z vlastnej skúsenosti a vlastných pozorovaní a teda nemusí to platiť pre všetkých.

Určite tých dôvodov bude aj viacej, čítal som, že u takýchto ľudí sa neskôr zistili choroby očí o ktorých nevedeli a určite budú aj iné dôvody.

A navyše čo sa týka bolesti hlavy. Tieto bolesti sú niekedy znakom toho, že sa organizmus prečisťuje, otvárajú sa toky energie, ktoré doteraz boli zanesené bordelom v tele. Istú dobu som mal menšie bolesti hlavy, ale s týmto vedomím som ich prestál a dobre som spravil, pretože dnes som presvedčený, že to bolo presne ono. Ale vzhľadom na to že slnko je pravdepodobne zosilňovač, tak pravdepodobne keby som bol presvedčený, že tie bolesti hlavy mi ublížia tak by mi boli ublížili. Naša myseľ skutočne tvorí naše prostredie, naše telo, naše emócie.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.